Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Telefon/Faks

+90 (224) 322 21 65

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Küba Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Küba Bursa Vize Merkezi Bursa Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Bursa Yalova, Kocaeli, Yalova, İzmit, Bilecik, Balıkesir, Kütahya, Adapazarı illerinde ikamet edenler Küba vizesine başvurularını Bursa Küba Vize Merkezi aracılığı ile işlemlerini yapabileceklerdir.

Bursa Vize Merkezi şubesi Küba vizesi işlemlerinizi hızlı ve kolay yoldan gerçekleştirmek için Bursa Vize Merkezi temsilcilerimizi arayın. Başvuru yaptıktan sonra İstanbul ofisimizle koordineli şekilde çalışılarak vizeniz 2 ila 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.

Vize Merkezi Bursa Küba vize işleminizi adınıza yaparak vizenizi sorunsuz şekilde almanızda sonuç odaklı çalışarak size destek olacaktır.

Küba vizesi işlemleri için Küba Büyükelçiliğine kişisel başvuru yapma koşulu olmadığından gerekli belgeleri Vize Merkezi Bursa şubemize e-mail ile ulaştırarak yapabileceksiniz.

Bursa’dan yapılan Küba vize işlemlerinde vize mülakatı, parmak izi ibrazı gibi vize usulleri uygulanmamakta olup online başvuru sonucunda çıkan vizeni adresinize gönderilmektedir.

Küba Bursa Vize merkezine sitemizin sol tarafında bulunan şubelerimiz bölümümüzdeki telefon numarasından ulaşabilir, soru ve önerilerinizi bursa@vizemerkezi.com adresine yazabilirsiniz.

Küba Vizesi Bursa Vize Merkezinden Nasıl Alınır?

  1. Bursa Vize Merkezi temsilcilerimizi arayın, Küba vizesi başvuru koşullarını ve kriterlerini içeren bilgi e-mail’ini isteyin.
  2. Pasaportunuzun renkli taranmış versiyonunu e-posta ile Bursa Vize Merkezine gönderin. E-mail konu kısmına “Küba Vizesi” yazmanız işlemlerinize hız kazandıracaktır.
  3. Küba Vizenizin çıkışı size telefonla bildirildikten sonra Bursa Vize Merkezi müşteri temsilcilerine vermiş olduğunuz adresinize gönderimini talep edebilir veya şubemize gelerek elden alabilirsiniz.

Küba vizesi Bursa’dan nasıl alınır?

Küba Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize rejimi uygulamaktadır. Küba vize onay yetkisi sadece Ankara Küba Büyükelçiliğine aittir. Bursa Vize merkezi Küba vize işlemlerinizi kolaylşatımak için hizmet vermektedir.

Bursa Vize Merkezi Küba vizesi işleminde pasaportunuzun renkli taranmış halini bize e-posta yolu ile ulaştırmanız yeterlidir. Pasaportun orjinaline göndermenize gerek yoktur çünkü vize pasaporta etiket halinde işlenmemektedir. Bununla birlikte pasaportsuz Küba’ya giriş yapmanıza izin verilmez.

Küba vizesi Bursa Vize Merkezi aracılığı ile alınabilmektedir ve Küba konsolosluğunda veya Küba Büyükelçiliğine şahsen başvuruda bulunmak, biyometrik veri sunma veya mülakat gibi vize prosedürleri yoktur.

Bursa Vize Merkezi, Küba vize işlemlerinde uzman bir danışmanlık firmasıdır. Türkiye dışında ikamet eden veya çalışan ve geçerli T.C. pasaportu olan vatandaşlar pasaportlarının kimlik bilgilerini içeren kısmının bilgisayarda taranmış halini e-mail ile göndererek vizelerini Bursa Küba Vize Merkezinden alabileceklerdir. Türkiye sınırları dışından yapılan başvurularda vizeniz çıktıktan sonra çağrı merkezimize belirttiğiniz adrese kargo ile gönderimi yapılabilir ancak bu durumda kargo ulaşım sürelerini dikkate almanızı öneririz. Ülkeye dönüşünüzde Bursa Vize Merkezi ofisine bizzat gelerek de vizenizi alabilirsiniz.

Vizenizin çıkmasının akabinde altı aylık süre zarfında Küba’ya dilediğiniz zaman giriş yaparak en fazla otuz gün kalabilirsiniz.

Küba vizenizi Bursa’dan almak için tek yapmanız gereken pasaportunuzun ilgili bölümünün renkli taranmış halini Bursa Vize Merkezine mail atmak ve vizenizi güvenilir bir yoldan almaktır. Küba Vizeniz çıktıktan sonra e-posta ile gönderilmemektedir.

Küba vizesi yetkili acente Bursa Vize Merkezi

Bursa Vize Merkezi Küba vize başvurularında yetkili bir acentedir. Pasaportunuzun kimlik bilgilerini içeren kısmının taranmış halini Vize Merkezi Bursa ofisine e-posta ile yolladığınızda Küba vize başvurunuz işleme alınmaktadır. Yolculuktan sonra 6 ay geçerli pasaportunuzun taranmış halinde bilgilerin okunaklı olmasına lütfen dikkat edin. Kimlik ve pasaport bilgileriniz okunaksız olduğu durumlarda Bursa Vize Merkezi temsilcilerimiz sizi arayarak aynı evrakın tekrar gönderimini talep edebilir.

Küba vizesi pasaportunuza işlenmez ancak bununla birlikte pasaportunuzun Küba ülke sınırlarına girişinizden sonra 6 ay geçerli olması bir zorunlu bir koşuldur. Geçerlilik süresi seyahat sonrası 6 ay olmayan pasaportlar Küba vize işlemlerinde kullanılamamaktadır ve TC. pasaportlarının süresi Türkiye dışında bir başka ülkede uzatılmamaktadır.

Küba’ya girerken pasaportunuzu da göstermek zorunluluğu vardır çünkü pasaportunuza ülkeye girdiğinizi belgeleyen giriş damgası işlenecektir. Küba vize işlemlerinde lütfen Vize Merkezi temsilcilerimizin uyarılarını dikkate alarak işlemleriniz o doğrultuda gerçekleştirin.

Bursa Vize Merkezi Küba vize işlemlerinde yetkili acente olarak, Küba Konsolosluğu vize bölümünün belirlediği kriterler doğrultusunda vizenizin çıkmasını sağlar. Küba Vizesi ya da Küba Turist Kartı vize sahibinin kendisi tarafından kopartılmamalıdır. Kaybolma veya zarar gördüğü durumlarda vize geçerliliğini yitirir. Bu durumda yeni bir Küba vizesi başvurusu yaparak vize alabilirsiniz.

Bursa Küba vizesi güncel ücret bilgisi

Bursa Küba vize ücreti vize harç bedeli ve Küba Vize Merkezi Bursa ofisinin vize işlem bedellerini içerir.

Küba vize ücretleri ve ödeme ayrıntılarıyla ilgili olarak Bursa temsilcilerimizi telefonla arayarak bilgi almanız gerekmektedir. Bursa Küba Vizesi teklifini içeren bilgilendirme e-mail’ini dikkatle incelediğinizde Küba vize ücreti ve vize prosedür bilgisini görebileceksiniz. Aklınıza takılan her sorunla ilgili çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Küba ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5710