Gaziantep

Telefon

+902129700570

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Küba Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Küba Gaziantep Vize Merkezi Gaziantep Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Gaziantep, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Hatay, Malatya, Kahramanmaraş, Mardin, Muş, Siirt, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Batman, Şırnak, Bartın, Iğdır, Kilis, Osmaniye illerinde ikamet edenler Küba vizesine başvurularını Gaziantep Küba Vize Merkezi aracılığı ile işlemlerini yapabileceklerdir.

Gaziantep Vize Merkezi şubesi Küba vizesi işlemlerinizi hızlı ve kolay yoldan gerçekleştirmek için Gaziantep Vize Merkezi temsilcilerimizi arayın. Başvuru yaptıktan sonra İstanbul ve Ankara Vize Merkezi ofisimizle koordineli şekilde çalışılarak vizeniz 2 ila 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Kargo gönderim süresi bu süreye dahil değildir.

Vize Merkezi Gaziantep Küba vize işleminizi adınıza yaparak vizenizi sorunsuz şekilde almanızda sonuç odaklı çalışarak size destek olacaktır.

Küba vizesi işlemleri için Küba Büyükelçiliğine kişisel başvuru yapma koşulu olmadığından gerekli belgeleri Vize Merkezi Gaziantep şubemize e-mail ile ulaştırarak yapabileceksiniz.

Gaziantep’ten yapılan Küba vize işlemlerinde vize mülakatı, parmak izi ibrazı gibi vize usulleri uygulanmamakta olup online başvuru sonucunda çıkan vizeni adresinize gönderilmektedir.

Küba Gaziantep Vize merkezine sitemizin sol tarafında bulunan şubelerimiz bölümümüzdeki telefon numarasından ulaşabilir, soru ve önerilerinizi [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Küba Vizesi Gaziantep Vize Merkezinden Nasıl Alınır?

  1. Gaziantep Vize Merkezi temsilcilerimizi arayın, Küba vizesi başvuru koşullarını kpasayan bilgi e-mail’ini isteyin.
  2. Pasaportunuzun renkli taranmış halini e-posta ile Gaziantep Vize Merkezine gönderin. E-posta konu kısmına “Küba Vizesi” yazmanız işlemlerinize hız kazandıracaktır.
  3. Küba Vizenizin çıkışı size telefonla veya mail ile bildirildikten sonra Gaziantep Vize Merkezi müşteri temsilcilerine vermiş olduğunuz ikamet adresinize gönderimini talep edebilir veya şubemize gelerek elden alabilirsiniz.

Küba vizesi Gaziantep’ten nasıl alınır?

Küba vize rejimi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına uygulanmaktaıdr. Küba vizesinin onaylama yetkisi sadece Küba Büyükelçiliği Ankara’ya aittir. Gaziantep Vize merkezi Küba vize işlemlerinizi kolaylaştırmak için hizmet vermektedir.

Gaziantep Vize Merkezi Küba vizesi işleminde pasaportunuzun renkli taranmış halini bize e-posta yolu ile ulaştırmanız yeterlidir. Pasaportun aslını göndermenize gerek yoktur çünkü vize pasaportunuza etiket olarak işlenmemektedir. Bununla birlikte pasaportsuz ülkeye giriş yapmanıza izin verilmez.

Küba vizesi Gaziantep Vize Merkezi aracılığı ile alınabilmektedir ve Küba konsolosluğunda veya Küba Büyükelçiliğine şahsen müracaat etmenize gerek yoktur ayrıca biyometri işlemi veya mülakat gibi vize prosedürleri de yoktur.

Gaziantep Vize Merkezi, Küba vize işlemlerinde profesyonel hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır. Gaziantep dışında ikamet eden vatandaşlar geçerli T.C. pasaportu olan vatandaşlar pasaportlarının kimlik bilgilerini içeren kısmının bilgisayarda taranmış halini e-posta ile göndererek vizelerini Gaziantep Küba Vize Merkezi aracılığı ile alabileceklerdir. Türkiye sınırları dışından yapılan müracaatlarda, vizeniz çıktıktan sonra çağrı merkezimize belirttiğiniz adrese kargo ile gönderimi yapılabilir ancak bu durumda kargo ulaşım sürelerini dikkate almanızı öneririz. Türkiye’ye geri dönüşünüzde Gaziantep Vize Merkezi ofisine bizzat gelerek de vizenizi alabilirsiniz.

Küba vizenizi Gaziantep’ten almak için tek yapmanız gereken pasaportunuzun ilgili bölümünün renkli taranmış halini Gaziantep Vize Merkezine mail atmak ve vizenizi güvenilir bir yoldan almaktır. Küba vizesinin süresi 6 aydır ve bu süre içinde 30 gün kalma hakkınız vardır.

Yabancıların Küba Vize İşlemleri

Türkiye’de yaşayan yabancılar uyruğunda oldukları ülkenin pasaportun kimlik bilgileri kısmını ve Türkiye’deki ikamet belgelerinin taranmış hallerini online ortamda göndererek Küba vize işlemlerini yapabileceklerdir.

Küba vizesi yetkili acente Gaziantep Vize Merkezi

Gaziantep Vize Merkezi Küba vize başvurularında yetkili bir acentedir. Pasaportunuzun kimlik bilgileri olan kısmının taranmış halini Vize Merkezi Gaziantep şubesine e-posta ile yolladığınızda Küba vize başvurunuz işleme hemen alınmaktadır. Küba’ya yapacağınız seyahat sonrası 6 ay geçerli pasaportunuzun (pasaportunuzda geçerlilik tarihi kısmından kontrolünü yapabilirsiniz), taranmış versiyonunda bilgilerin okunaklı ve anlaşılabilir olmasına lütfen dikkat edin. Kimlik ve T.C. pasaport bilgileriniz okunaksız olduğu durumlarda Gaziantep Vize Merkezi temsilcilerimiz sizi arayarak aynı evrakın tekrar gönderimini talep edeceklerdir. Geçerlilik tarihi seyahat sonrası 6 ay olmayan pasaportlar Küba vize işlemlerinde kullanılamamaktadır ve TC. Pasaportlarının süresi Türkiye dışında bir başka ülkede uzatılmamakta olup pasaport ve kimlik bilgilerinizin uyumlu olması gerekir.

Küba’ya girerken pasaportunuzu göstermek zorunluluğu vardır çünkü pasaportunuza ülkeye girdiğinizi belgeleyen giriş damgası işlenecektir. Küba vize işlemlerinde lütfen Vize Merkezi temsilcilerimizin seyahatinize dair uyarılarını dikkate alarak işlemlerinizi yapın.

Gaziantep Vize Merkezi Küba vize işlemlerinde yetkili acente olarak, Küba Konsolosluğu vize bölümünün belirlediği kriterler çerçevesinde vizenizin çıkmasını sağlar. Küba Vizesi (Küba Turist Kartı) vize sahibinin kendisi tarafından kopartılmamalıdır. Bu konudaki yetki Küba gümrük yetkililerine aittir.

Gaziantep Küba vizesi ücret bilgisi 2024

Gaziantep Küba vize ücreti vize harç bedeli ve Küba Vize Merkezi Gaziantep ofisinin vize işlem bedellerini içerir.

Küba vize ücretleri ve ödeme ayrıntılarıyla ilgili olarak Gaziantep temsilcilerimizi telefonla arayarak bilgi almanız gerekmektedir. Küba Vizesi teklifini içeren bilgilendirme e-mail’ini dikkatle incelediğinizde Gaziantep Küba vize ücreti ve vize prosedür bilgisini görebileceksiniz. Aklınıza takılan bütün sorularla ilgili çağrı merkezimizi mesai saatleri içinde arayınız.

Vize ücretleri Küba Büyükelçiliği tarafından döneme bağlı olarak değişikliğe uğrayabilir, bu nedenle güncel Küba vize ücret bedelleri hakkında detaylı bilgi için temsilcilerimiz size yardımcı olmaktadırlar. Vize Merkezi olarak siz değerli müşterimize daha iyi hizmet verebilmemiz için seyahat planınızı, aktarmalı uçuşları ve başka ülke üzerinden Küba’ya seyahat etme gibi seyahatinize dair bilgileri müşteri temsilcilerimizi aradığınızda lütfen paylaşın.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp