Küba vizesi Gaziantep

C. Bilgin 03/06/20, 10:24
Merhaba, Küba vizesi ile alakalı araştırma yaparken sitenizi gördüm, açıklayıcı bilgiler vermenizden dolayı sorularımı sizlere yöneltmek istiyorum. Uzun zamandır Küba seyahati planlıyorum ancak gerçekten çok fazla şehirlerarası seyahat yaptığım için maalesef vize sürecine vakit ayıramadım. Yaklaşık 1 ay sonra Küba’ya gitme planım var. Ama Küba vizesi nasıl alınıyor, şartları ve evrak süreci gibi durumları için bir bilgim yok. Gaziantep’te yaşıyorum ve burada vize ofisi olarak çok detaylı bilgi alabileceğim güvenilir bir firma bulamadım. Sizin Küba vizesi Gaziantep ofisiniz var ise iletişime geçmek isterim. Benim için hızlı ve kolay olması önemli. Evrak hazırlama sürecini ne kadar kısa tutabilirsek o kadar işime gelir. Bu yüzden de bana olabildiğince kolay alabilmem için yol göstermenizi bekliyorum. Teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi


Merhabalar, 
Birçok ülke vize süreci ve prosedürleri gereği maalesef yorucu olabiliyor ancak Küba vizesinin aslında bir vize kartı olduğu için giriş izni gibi düşünülerek en kolay alabileceğiniz vizelerin başında geldiğini söyleyebiliriz. Küba Konsolosluğu Türk vatandaşları için yeşil, gri veya siyah pasaport kullanan kişilerin vize almadan seyahatlerini tamamlamalarına izin vermiştir. Sadece bordo pasaport sahiplerine vize uygulaması vardır. 

Küba vizesi için evrak hazırlama sürenini olmadığını belirttik fakat konsolosluk pasaportunuzun en az 6 geçerli olmasını talep ediyor. Bu süre sizin seyahatinizin bitiminden itibaren olacak şekilde hesaplanmaktadır. Bu yüzden 6 ayın üzerinde geçerlilik süresi olan pasaportunuzun olması gerekmektedir. Pasaportunuz bu şartları sağlıyor ise Gaziantep Küba vizesi işlemlerinize başlayabilirsiniz. 

Gaziantep Küba vizesi için ofisime müracaat ettiğinizde aynı gün sizlere giriş kartınızı teslim ediyoruz. Sizlerden başvuru esnasında pasaportunuzun renkli taratılmış halini alıyoruz ve pasaport bilgilerinizin kartın ön kısmına işliyoruz. Kartınızın arka kısmında kaşe ve tarih yer alır. Bu kaşe onaylı olduğunu tarih ise vizenizin başladığı gün olarak belirlenerek yazılır. 

Küba vizesi Gaziantep şubemiz size vize kartınızı teslim ettikten sonra 6 ay içerisinde ülkeye giriş yapmanız gerekir. Detaylı bilgi için bizleri 0 212 970 05 70 telefon numaramızda aramanızı rica ederiz.
 
Teşekkürler, 
Burcu Altınışık

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x