Küba vizesi Antalya

H.Gürsoy 03/06/20, 10:11
Merhaba, Küba’ya özel bir tur programı ayarladık ve vize sürecinde tur programının içerisinde üstlendik ancak daha önce vize gerektiren bir ülkeye tur düzenlemediğimiz için açıkçası o kadar kişinin sorumluluğu alarak yanlış işlem yapmak istemiyoruz. Gidecek kişiler emekli grup bu durumda onlardan istememiz gereken belgeleri söylemenizi rica ederim. Küba vizesi Antalya ’da şubeniz var mıdır? Ayrıca işlemleri sizinle yapmamız durumunda bize hangi konularda destek veriyorsunuz ve maliyeti nedir?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, 

Emekli olarak belirttiğiniz tur programınızda yer alan kişilerin pasaport durumları vize süreçlerini başlatmaktadır. Eğer tur grubunuzda yeşil, diplomatik ya da gri pasaport sahibi kişiler var ise vize almadan Küba’ya giriş yapabilirler. Bordo (umumi) pasaport kullanan turdaki kişilerin Küba vize almaları zorunludur. 

Küba vize işlemleri kolay olduğu için tur programınızda aksaklık yaşamayacağınızı söyleyebiliriz. Öncelikle bir evrak süreci yok bu yüzden bordo pasaport kullanan vizeye başvuru yapacak kişilerden sadece pasaportlarını istemeniz yeterlidir. Pasaportlarını teslim etmek istemeyebilirler bu durumda pasaportlarının resimli sayfasının renkli fotokopisini almanız yeterli olacaktır. 

Antalya Küba vizesi için şubemiz bulunuyor, dilerseniz kendileri ile görüşerek pasaport görsellerini paylaşıp vizelerinizi aynı gün veya bir sonraki gün teslim alabilirsiniz. Pasaport görselinin yeterli olmasının nedeni vizenin pasaport üzerine basılmamış olmasıdır. Antalya Küba vizesi şubemiz Küba vize işlemlerini konsolosluğun harcı da dâhil olmak üzere 60 dolar alarak işlemlerinizi tamamlayabilmektedir. 

Küba vize kartı şeklinde sizlere vize merkezi müşteri temsilciniz teslim edecektir. Bu kart ülkeye giriş yapana kadar 6 ay giriş yapıldıktan sonra 30 gün kalış süresi olmak suretiyle geçerlidir. Tur grubunuz için alabileceğiniz en kolay vize türüdür. 

Vize işlemlerinizde vize merkezi tüm vize sürecinde hizmet vermektedir. Ofise gelememeniz durumunda sizler adına vize başvurularınızı yaparak sizin için en güvenli şekilde vizenizi sizlere ulaştırmaktadır. 

Küba vizesi Antalya ofisimiz hafta içi 08:30/18:00 saatleri arasında müşteri temsilcilerimiz sizlere 0 242 255 52 26 telefon numarasında hizmet vermek için beklemektedir. Ayrıca mail adresimizden 7/24 antalya@vizemerkezi.com ‘dan ulaşabileceğinizi hatırlatmaktan mutluluk duyarız. 

Teşekkürler,
Burcu Altınışık

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x