Küba Vizesi Konya

İ. Bölükbaşı 03/06/20, 12:05
Merhaba geçen yıl Amerika vizemi Konya şubenizle aldım ve hem hizmetinden hem de ilgilerinden son derece memnun kaldım. Şimdi Küba vizesi ile ilgili yardımınızı istiyorum. Ben özel bir hastanede doktor olarak görev yapıyorum ve bir konferansa katılmam gerekiyor. Konferansta dahil yaklaşık 2 hafta kadar Küba’da kalma planım var. Gitmişken tabi ki gezmemek olmaz. Küba vizesi için Konya şubeniz hizmet veriyor mu? Küba vizesi Konya şubenize başvuru için ne götürmem lazım? Konferanstan bana şuanda bir belge veremiyor ve sanırım bunu sunamayacağım bir problem olur mu bu durum? Teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, 
Öncelikle daha önce bizden aldığınız hizmetten memnun kalmanız bizleri çok mutlu etti. 

Küba için yapacağınız seyahatlerde gidiş amacınız ve kalış süreniz önem taşımaktadır. Çünkü turistik gezi dışında, konferans, tedavi, ticari gibi görüşmelerden konsolosluğa farklı şekilde başvuru yapılması gerekiyor. 

Sizin anlattıklarınız doğrultusunda konferans katılımız için aslında belge sunamıyor olmanız konsolosluğa bu durum için başvuru yapmanızı engelliyor. Ancak kısa süreli bir gezi planladığınız için Küba’ya turistik vize ile seyahat ederek konferansa katılabilirsiniz. Küba Konsolosluğu 30 gün tek girişli vize hakkı tanıdığı için 2 haftalık seyahat süreniz etkilenmeyecektir. 

Konya Küba vizesi işlemleriniz için yine aynı şubemizden hizmet alabilirsiniz. Evrak olarak sadece 6 ay üzerinde pasaportunuzu götürmeniz yeterlidir. Başvuru için sizlere aynı gün Küba vize kartınız teslim edilir. 

Konya Küba vizesi pasaport üzerine işlenmemekte ve iki kart şeklinde size teslim edilmektedir. Pasaport bilgileriniz kartı n ön kısımdaki hanelerde yazmaktadır. Arka kısmında ise acente kaşesi ve acentenin size kartı teslim ettiği tarih yazılmaktadır. Bu teslim tarihi sizin vizenizin başladığı gün olarak değerlendirilir ve 6 ay için geçerlidir. 

Küba vizesi tek girişlidir bu nedenle ülkeye giriş yapıp Türkiye’ye döndükten sonra aynı vize ile tekrar giriş yapmanız mümkün değildir. 

Küba vizesi Konya şubemize sizin bilgilerinizi paylaştık, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizleri arayacaktır. Konya şubemize sizde ulaşmak istiyorsanız telefon numaramız 0 332 225 43 90 ’dan arayabilirsiniz. 

Teşekkürler, 
Burcu Altınışık

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x