İzlanda Vize Ücretleri

İzlanda Vize Ücretleri

Değerli ziyaretçimiz, İzlanda vize ücretleri sayfamız üzerinden İzlanda’ya vize talebinde bulunmadan öncede güncel bilgilere ücret detaylarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Vize Merkezi olarak başvuru işlemleri sırasında sanılanlarımıza profesyonel danışmanlık desteği vererek sürecin hızlı ve doğru bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız. Alanında uzman kadromuz ile iletişime geçerek başvuruya ilişkin detaylı bilgilere ulaşabilir ya da doğrudan başvuru adımlarını tamamlayabilirsiniz. Temsilcilerimiz ile görüşmek için ikamet adresinize en yakın ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Şahsen bulunmayı tercih etmemeniz durumunda telefon numaralarımız kullanabilir, [email protected] e-posta adresimizden yararlanabilirsiniz.

İzlanda Vize Ücretleri

İzlanda vize ücreti konsolosluk tarafından belirlenerek belirli dönemlerde güncellenmektedir. Vize ücretlerinin dönem dönem güncellenmesi nedeniyle başvuru işlemleri öncesinde son belirlenen tutarın teyit ederek işlemleri başlanılması tavsiye edilmektedir. İzlanda vize fiyatları başvuru detaylarına bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

İzlanda vize ücretleri aşağıda sıralandığı gibidir:

Hizmet

Hizmet Bedeli

Genel Vize Danışmanlık Hizmeti

 • Kişiye Özel Evrak Listesi Gönderimi
 • Telefonda Sınırsız Destek Hizmeti
 • Vize Uzmanıyla Ön Başvuru Hizmeti
 • Başvuru Dosyanızın Hazırlanması Hizmeti
 • Randevu Alma Hizmeti
 • Fotokopi ve Çıktı Alma Hizmeti
 • Karşılama Hizmeti

100 EUR


EK HİZMETLERİMİZ

Hizmet

Hizmet Bedeli

Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti

20€

Vize-Pasaport Kargo Hizmeti

200₺

Başvuru Formu Doldurma Hizmeti

20€

Vize - Pasaport Kurye Hizmeti

500₺

İngilizce Motivasyon Mektubu

1.000₺

Vize Kapınızda Hizmeti

100€

Otel- Uçak Rezervasyonu (yolcunun kartıyla rezervasyon yapılır.)

30€

Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti; İzlanda seyahatlerinizde zorunlu bir hizmet olmamakla birlikte başınıza gelebilecek her türlü sağlık durumlarında kullanabileceğiniz …… TL/€ teminatlı 30 günlük seyahat sağlık sigortasını kurumumuzdan 20 euro karşılığında temin edebilirsiniz. Sigorta bedeli tercih edeceğiniz teminat kapsamına ve süreye göre değişiklik gösterebilir. Kurumumuzdan yapılan seyahat sağlık sigortası kapsamı ve teminatları için tıklayınız.

Vize-Pasaport Kargo Hizmeti;Vize başvuru evraklarınızı ya da pasaportunuzu kargo ile gönderilmesi durumunda ödeyeceğiniz hizmet bedeli 200 Türk lirası'dır.

Vize Başvuru Formu Doldurma Hizmeti; Vize başvurusunda bulunacaksınız fakat daha önce yabancı dilde form doldurmadınız ve bu sebeple ret almak istemiyorsunuz ya da bu formu doldurmaya ayıracak zamanınız yok. Operasyon ekibimiz sizden gelen evrak ve bilgiler doğrultusunda sizin için formunuzu doldurarak vize başvuru dosyanızı hazır hale getirir. Siz sadece kontrol ederek gerekli kısımları imzalarsınız. 20€ karşılığında bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Vize- Pasaport Kurye Hizmeti; Adresinizden evraklarınızın alınması, size gönderilen belge ya da evrakların teslimi hizmetidir. Gelecek olan kişi vize danışmanı ya da ülke uzmanı olmamakla birlikte sadece evraklarınızın güvenli bir şekilde size ulaştırılması ya da sizden teslim alması konusunda sorumludur. Vize başvuru süreciyle alakalı herhangi bir yorumda bulunamaz. Talep ettiğiniz gün için kuryenin uygun olduğu saat aralığında aynı gün teslimatlar gerçekleştirilir. Vize – pasaport kurye hizmeti İstanbul / Şişli ofisimizden 20 KM civarındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Bu mesafedeki kurye hizmeti 500 Türk lirası şeklinde ücretlendirilir.

İngilizce Motivasyon Mektubu; Vize başvuru sürecinde dilekçe en önemli unsurlardan biridir. Gitme amacınızın doğru ve etkili bir şekilde anlatılması, geri döneceğinize dair ispatlarınızın olması, mali ve ailevi durumunuzu net bir şekilde ifade etmeniz başvurunuzun değerlendirme sürecini etkilemektedir. Konsolosluğa hitaben etkili İngilizce dilekçenizin editörlerimiz tarafından yazılmasını isterseniz 1.000 Türk lirası olarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Editörlerimiz tarafından durumunuzun açıklanacağı, 7 paragraflık bir dilekçe yazılarak başvurunuzun olumsuz sonuçlanma olasılığını en aza indirgiyoruz.

Vize Kapınızda Hizmeti; Çok yoğunsunuz, başvuru evraklarını bize iletme, formlarla alakalı detaylı görüşme yapmak için dahi zaman bulamıyorsanız, kişisel evraklarınızı kuryeye teslim etmek istemiyorsanız veya evraklarınızın güvenlik nedeniyle dışarı çıkmasını istemiyorsanız ülke uzmanlarımız adresinize gelerek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Evraklarınızın kontrolü, başvuru formunuzun doldurulması, dosyanızın hazırlanması, randevunuzun alınması hizmetlerinin tamamını sizinle birlikte gerçekleştirmektedir. Bu hizmetimizden 100 euro ücret ödeyerek faydalanabilirsiniz.

Not: İzlanda vize ücretleri hakkında güncel bilgilerle hazırlamış olduğumuz sayfamızın tarafınıza yardımcı olduğunu umarız. İzlanda’ya vize başvurusu ile ilgili merak ettiğiniz soruları yöneltmek, başvuru işlemlerini başlatmak ya da yalnızca bilgi almak için tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumumuzda görev almakta olan vize işlemleri konusunda uzman kadromuz ile görüşmek için dilerseniz ikamet bölgenize en yakın ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Süreç dahilinde şahsen bulunmanız şartı aranmaması nedeniyle telefon numaralarımız üzerinden görüşmeler gerçekleştirebilir ya da [email protected] e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

İzlanda vize ücretleri

İzlanda ile ilgili sizden gelen sorular

3 sorudan en popüler 3 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • İzlanda Vize Ücreti 2020
  M.Ş., 18 Haz 2020, 19:47

  Selamlar, eşim ve oğlum ile birlikte önümüzdeki ay İzlanda’da turistik bir seyahat düşünüyoruz. Eşimin ve benim daha önceden sizin tarafınızdan alınan birçok vizemiz mevcut, oğlumun ilk vizesi olacak. Yalnız İzlanda vize ücreti 2020 yılında zamlandığı gibi belli başlı haberler okudum. Vize başvurusu yapma durumumuzda eşim oğlum ve kendim için toplam ne kadar ücret ödemem gerekiyor? Ve oğlum 8 yaşında, ilkokul öğrencisi okuldan almamız gereken bir belge var mıdır? Bilgi rica ediyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İzlanda Ticari Vize Ücreti
  R.B., 18 Haz 2020, 19:16

  Merhabalar, İzlanda’ya yapacağım ticari bir seyahat söz konusu yalnız araştırmalarımda vize başvurumu nereden yapacağımı bulamadım. İzlanda’nın Türkiye’de konsolosluğunun olmadığını öğrendim. Danışmanlık alarak sizinle işlemlerimi gerçekleştirmek istiyorum. İşverenim ve İzlanda’da çalıştığım bir firmayı ziyaret etmek istiyorum. Arkadaşımın referansıyla sizi buldum. İzlanda başvurusu için bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? İzlanda ticari vize ücreti için ne kadar ödeme yapmam gerekecek? Başvurumun ret olma durumunda ödediğim ücret iade oluyor mu? Vize ücretinin haricinde ekstra bir ücret ödemem gerekir mi? Sizin danışmanlık bedeliniz dahil vize ücretini öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkür ediyorum ve dönüş bekliyorum. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İzlanda Turist Vizesi Ücreti
  K.A., 18 Haz 2020, 16:54

  Merhabalar, eşim ve kızımla birlikte 2 ay sonra İzlanda’ya turistik seyahat planlıyoruz. Eşim şuan çalışmıyor, ben çalışanım ve kızım 7 yaşında ilkokul 1.sınıfa gidiyor. İzlanda turist vizesi ücreti ne kadar? Kızım için aynı ücretimi ödeyeceğiz? Vize ücreti dışında bir ödeme yapmam gerekir mi? Bankada kızım, eşim ve kendim için ortalama ne kadar bakiye göstermem gerekiyor? Bilgi rica ediyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

İzlanda için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp