İspanya vize başvuru formu

Ö.A 30/01/17, 12:26
Merhaba, İspanya vize başvurusunda bulunacağız. ancak sitede başvuru formu gibi bir yönlendirme bulamadık. nasıl ilerleyebiliriz? teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba,

Öncelikle seyahat amacınızı belirledikten sonra İspanya vizesi için gerekli evrak listesi için temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Seyahat amacınız turistik, ticari, aile ziyareti, etkinlik katılım vb. amaçları içerir ve vize başvuru evrakları da hem seyahat amacınız hem de mesleki veya sosyal statünüze göre belirlenir. 

İspanya konsolosluğu koşullar çerçevesinde ispanya vize evraklarında değişiklik yapabilmektedir. Bu nedenle evrak listeleri güncellenmektdir. İspanya vizesi için gereken güncel evrak listesini almak için temsilcilerimizle iletişim kurduğunuz taktirde güncel evrak listesi e-mail adresinize gönderilecektir. 

İspanya Shengen vize başvuru formunun İspanya Konsolosluğunun vize prosedürlerine uygun şekilde doldurulması, vize randevunuzun alınması ve evraklarınızın titizlikle kontrolü ve başvuruya hazır hale getirilmesi Vize Merkezinin çalışma sahası içindedir. Vize Merkezi İspanya sitemizdeki "Form & Dilekçe" bölümünde başvuru formunun ön izlemesini yapabilirsiniz. Ayrıca yine aynı bölümde başvuru türünüze göre dilekçenin nasıl yazılması gerektiğine dair bilgilere ulaşmanız mümkün. 

 

 

 

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x