Çin Vize Başvurularında Online Dönem Başlıyor

Çin vizesi oline basvuru

Çin vize başvurularında yeni dönemde online randevu alınarak vize başvurusu yapılabilecek. Çin vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler seyahat amaçlarına uygun gerekli evrakları online olarak alacakları randevu tarihi ve saatinde teslim edecekler. Online Çin vize başvurusu yeni dönemde parmak izi verme uygulamasını içerecek. Çin vize başvuru randevusunda verilen bu parmak izi 5 yıl süre ile geçerli olacak. İlk başvurudan sonraki 5 yıl dönemde parmak izi verilmesine ve başvuruya bizzat gelinmesine gerek kalmayacak. Çin vize randevusu Çin Konsolosluğu tarafından akredite vize başvuru merkezlerinde gerçekleştirilecek.

Çin vize başvurularındaki bu uygulamayla özellikle ticari vize işlemlerinin hızla sonuçlandırılması amaçlanıyor. Bilindiği üzere Türkiye’den Çin vizesi için yapılan başvurularda ağırlığı Çin ticari vize talepleri oluşturuyor. Çin turistik vize başvuruları ancak gruplar için geçerli olurken, bireysel başvurularda turistik vize 2016 yılı itibariyle kaldırılmıştır.

Vize Merkezi Çin ticari vize işlemlerinde şirket sahipleri ve şirket çalışanlarının zaman kaybı yaşamadan vize başvurularını gerçekleştirmelerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Vize Merkezi Çin Halk Cumhuriyeti departmanını arayarak durumunuza uygun evrakları e-mail ile talep ederek başvuru işleminizi hemen başlatabilirsiniz. Seyahat tarihine çok yakın yapılan başvurularda vizenin istenilen tarihte yetişmeme olasılığı ortaya çıkabilmektedir. Çin Vize Merkezi departmanı sizi önceliklerinizi dikkate alarak bilgilendirerek başvurunuzu bu doğrultuda yapmanızda destek olmaktadır. 

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp