çin vizesi hakkında

E.H 21/02/19, 14:24
Davetiyesiz Çin vizesi alabilinir mi? Ya da Çin vizesi için davetiye ayarlanabilir mi? 2 kez Çin'e gittim. 1 ay sonra yeniden gitmem gerekir. Yardımcı olabilir misiniz? Kaç para istiyorsanız vereyim. Piyasada bunu yapan yok!
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, Çin'e seyahat etmek isteyen umuma Mahsus(bordo) pasaport sahibi kişilerin seyahatlerinden önce ticari vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Çin'e 2017'den sonra vize alıp parmak izi verdiyseniz başvuru için şahsen gelmenize gerek kalmadan başvuru işlemlerinizi biz yapıyoruz. Çin ticari vizesi için fuar düzenleyen kurumdan belediye onaylı barkodlu davetiye talep etmeniz gerekmektedir. Çin ticari vizeler için daha önce 3 defa vize alıp kullanıysanız bazı şartlar tamamlandıgı takdirde barkodsuz şirket davetiyesi ile başvuru yapabiliyorsunuz eğer daha önce gitmediyseniz ilk Çin seyahatiniz olacaksa belediye onaylı davetiye almanızı tavsiye ediyoruz.

Çin ticari vizesi için hazırlanması gereken evraklar ve ücret hakkında detaylı bilgilendirmeyi vize merkezi temsilcileri ile görüştüğünüzde mailinze talep edebilirsiniz. Gerekli evrakllar örnek dilekçeleri başvuru için evraklarınızı belirlenen formatta hazırlayıp bizlere ulaştırabilirsiniz. Belediye onaylı barkodlu davetiyeniz ile parmak izi işlemi için randevularınız tarafımızca alınacak siz sadece randevu günü gelip parmak izi veriyorsunuz. Parmak izi işleminden sonra 7 /10 iş gününde sonuclanmaktadır. Çin Başkonolosluğundan sonuclanan pasaport geldiğidinden tarafımızca teslim alınıp size iade edilecektir. 

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x