İspanya vizesi almak için ne yapmalı?

E.D 02/02/17, 12:24
Daha önce hiç vize almadım . İspanyaya Barcelona'ya gitmek istiyorum ne yapmalıyım. İspanya vizesi için gerekli belgeler nelerdir?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba,

Öncelikle seyahat amacınızı yani turistik, ticari veya aile ziyareti vize türlerinden hangisi ile başvuruda bulunacağınızı belirlemeniz gerekmekte. Vize Merkezi temsilcimizle iletişime geçtiğiniz taktirde mesleki veya sosyal durumunuza uygun vize evrakları tarafınıza bildirilecektir. İspanya vizesi için gereken evrak listelerine Vize Merkezi ispanya sayfamızdan ön görüntülemesini yapabilirsiniz. Ancal bu evrakların en güncel haliyle başvuruda bulunmak için temsilcilerimizle irtibat kurun. 

İspanya vize başvurularında bölge ayrımı yapılmaktadır. İkamet ettiğiniz şehre göre Vize Merkezi şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular doğrudan konsolosluklara yapılmamakla birlikte konsolosluğunun akredite ettiği seyahat acenteleri ve başvuru merkezleri aracılığıyla yapılmaktadır. Vize Merkezi, İspanya vize işlemlerinde akredite bir firma olarak vize başvuru sürecinde size destek olur. Ancak İspanya vizesinin sonucuna karar veren tek yetkili kurum İspanya Başkonsololuğu ve ispanya Büyükelçiliğidir. 

Gökhan Kartal

 

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
G. A 17/03/17, 10:35

Merhaba, 7 Ağustos 2017 tarihi için Turizm Acentasından İspanya turu aldık. Vize işlemleri için tarih belirtilip o sürede getireceğimiz söylendi fakat parmak izi için İstanbul Başkonsolosluğuna gitmemiz gerekeceğini söylediler. Vize işlemlerinin Antalya'dan tamamlanması mümkün mü?

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x