İspanya Vize Randevu

Taner 14/04/20, 11:42
Merhaba, İspanya için vize başvurusunda bulunmak istiyorum ve internette çok fazla site var. İşlem yapmadan önce birkaç soru sormak istedim. İspanya’ya gezmeye gideceğim İspanya vize randevu almak için sizden hizmet almanın bedeli nedir? Banka çalışanıyım her zaman izin alamıyorum, doğru bir başvuru yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba,

Vize başvuruları konusunda yanıltıcı web sayfaları mevcut olup bazı kurumlar kendilerini yetkili İspanya vize başvuru merkezinin temsilcisi veya acentesi gibi göstermekte ve dolandırmak maksadıyla sadece randevu hizmeti vererek iş teklifi yapmaktadır.  Hizmet veren yetkili aracı kurum ile bu kuruma akredite olarak hizmet veren bizim gibi seyahat acentelerinin sitelerini dikkatlice okuyarak ya da açık adreslerini ziyaret ederek bu tuzağa düşmemenizi tavsiye ederiz. 

Vize başvuruları, vize işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla İspanya makamlarınca yetkilendirilmiş aracı kurum tarafından alınmaktadır. İspanya vize başvurusu yapabilmek için bu merkezden randevu alma zorunluğu vardır. İspanya vize randevu işlemi bu kurum üzerinden ücretsiz ve online olarak alınmaktadır. Başvuru sahipleri tarafından alınan randevularda yer alan kişisel bilgilerin isim, soyisim, pasaport numarası, doğum tarihi, pasaport veriliş tarihi, pasaportun bitiş süresi gibi ayrıntılara dikkat edilmelidir. Eksik, hata ya da yanlış olması durumunda alınan randevular geçerli sayılmamakta ve başvuru yapılamamaktadır.  

İspanya vizesi başvurularında seyahat amacına göre evraklarınız hakkında ve doğru başvuru yapmanız için Vize Merkezi danışmanlık ve rehberlik amacıyla hizmet vermektedir. Seyahat amacı, seyahat planı ve çalışma durumunuzu Vize Merkezi uzman ekibi ile paylaşmanız durumunda gerekli evrak listesini e-posta veya SMS ile tarafınıza ücretsiz olarak iletilmekteyiz.  

Hazırladığınız evrakları kargo veya elden Vize Merkezi’ne teslim etmeniz durumunda evrakların kontrolü sağlanıp, eksik veya hatalı durumlar hakkında bilgilendirilirsiniz. İspanya vizesi randevusu alınıp, başvuru formu, dilekçeler gibi prosedürler özenle yerine getirilir, başvuru günü ve saatinde yetkili kurum vize başvuru merkezinde sizin ile buluşarak başvuru süreciniz tamamlanır. Sonrasında pasaportun teslim alınması veya konsolosluğun olası ek evrak talepleri sizin adınıza takip edilip vize başvurunuz sonuçlandırılır. Son 5 yıl içerisinde alınmış herhangi bir Schengen vizeniz varsa randevuya gelmenize gerek kalmadan vize başvurusu tarafımızca gerçekleştirilir. 

İspanya Vize Randevu Ücreti

İspanya vize başvurusu için konsolosluğun yetkilendirmiş olduğu kurum üzerinden alınan online randevu ücretsiz olarak verilmekte olduğundan ücret karşılığı randevu almak isteyen yerlerden uzak durmanızı önermekteyiz. Bunun dışında yetişkin kişilerin İspanya vize başvurularında konsolosluk ve yetkili kurum harçları toplamı 107 Usd olarak ücretlendirildiği gibi Vize Merkezi olarak yukarıda bahsedilen vize danışmanlık ve takibi için ücretimiz 30 Euro’dur.

Konsolosluklar ile yetkili kurumun değişebilen işlem yoğunluğundan etkilenmemek adına ve başvuru öncesinde sıkıcı gelen evrak hazırlama döneminde bir danışmanlık almanız hem zaman hem maddi kayıplarınızı önleyecektir.  

İspanya vize randevu ve İspanya vizeleri hakkında her zaman Vize Merkezi uzman ekibini 0212 970 05 56 numaralı telefondan arayabilir veya e-posta ile gerekli evrak bilgisini talep edebilirsiniz. Size en yakın Vize Merkezi şubelerini ziyaret ederek vize başvurunuz için gerekli evraklarınızın tamamlanmasında bilgisayar, fotokopi ve yazıcı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  

Saygılarımızla,

Vize Merkezi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x