İspanya vize işlemleri Altunizade

E.K 17/06/21, 12:54
İspanya vize işlemleri Altunizade şubesinizde yapılabiliyor mu? Vize işlemelerimizi yapmamız için özellikle bizim gelmemizi gerektiren bir durum var mı? Biz hali hazırda İstanbulda ikamet ediyoruz ama şu an için tatil amaçlı farklı bir şehirde bulunuyoruz. Tatilden döndükten sonra İspanya ülkesine turistik bir seyahatte bulunmak istyoruz ve biz tatiden dönene kadar vizelerimiz elimizde oldun istiyoruz. Bu mümkün müdür? Biz olmadan, gelmemize gerek kalmadan vize başvurumuzu yapabiliyor musunuz? Vize başvurularında gerekli evrakları aşağı yukarı biliyoruz. Şirket İnsan Kaynaklarıyla iletişime geçip gereken tüm evraklar konusunda size yardımcı olacak bir arkadaşımı ayarlayabilirim. Sadece tatilimiz yarıda kalmasın ve dödüğümüzde vizelerimiz hazır olsun istiyoruz. Konu ile ilgili geri dönüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Anadolu yakası İspanya vize işlemleri ve diğer Schengen ve Dünya ülkelerine yapacağınız vize işlemleri için tarafınıza yardımcı olabiliriz. Vize işlemlerinizi yapmamız gerektiiğinde sizin randevu günü yani evraklarnız Yetkili Servis Birimine teslime edileceği gün gelip gelmeyeceğiniz daha önce ( Son 4 yıl içerisinde) Schengen statüsüne sahip bir vize alıp almadığınıza bağlıdır. Schengen ülkeleri yönetmeliğine göre son 4 yıl içerisinde herhangi bir Schengen’e üye ülke Konsolosluğu üzerinden vize başvurusu yapmışsanız ve vize almışsanız; Edindiğiniz Schengen vizesi süresi dolduktan sonra tekrar vizre başvurusu yaptığınızda Vize Başvuru Merkezine gelmenize gerek kalmıyor. Yetkilendirdiğinz acenta sizina adınıza tüm işlemlerinizi yapabilmektedir. Bu yüzden gelip gelmemeniz hakkında size bilgi verebilmemiz için bizim bu bilgiye sahip olmamız gerekektedir.

Altunizade İspanya Vize İşlemleri

Altunizade İspanya vize işlemleri için evraklarınızı bırakabileceğiniz bir şubedir. Evraklarınız bu şubemize bırakıldıktan sonra; Şube operasyon temsilcisi tarafınfdan evraklarnız incelenir, dosya analiziniz yapılır ve dosyanızda eksik varsa eğer, operasyon temsilcisi tarafından bilgilendirilirsiniz. Operasyon temsilcimiz dosyanızda herhangi bir eksik veya tamamlanması gereken bir evrak bulmazsa eğer; İlgili Konsolosluğun Yetkili Servis Birimi veya Konsolosluğu ( Randevunun nerden alınacağı ilgili Konsolosluğun yönetmeliklerince değişkenlik gösterebilir) aracılığla randevunuzu alır ve işleme girmesi için dosyanızı hazır tutar. Yukarıda da belirttiğimiz üzere randevu günü gelip gelmeyeceğiniz daha önce parmak izini vermiş olmanıza, vermişseniz eğer ne zaman verdiğinize göre değişkenlik gösterir.

İspanya vize işlemleri Altunizade başlıklı bu yazımızda sizi; Sorularınızı referans alarak bilgilendirmeye çalıştık. Konu hakkında umuyoruz ki size yardımcı olabilmişizdir. Konu hakkında veya farklı konular hakkında dilediğiniz zaman bize ulaşabileceğinizi unutmamanızda fayda var. Vize merkezi Altunizade şubesini açarken sadece Schengen ülke vize başvurularını değil, diğer tüm ülke vize başvurularında danışmanlık verebilmeyi gaye edinmiştir. Hatırlatmakta fayda var diye düşünüyoruz. Görüşmek üzere.

Abdullah Tunç

altunizade@vizemerkezi.com

(0216) 308 11 11

ispanya vize işlemleri altunizade

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.