İspanya Schengen Vize Başvuru Formu

D.D 18/11/20, 11:46
Merhaba, bir hafta sonra İspanya vizesine başvurum olacak. İspanya schengen vize başvuru formu mavi kalemle dolduruldu. Başvurum sırasında bir problemle yaşamamak için vize formunu kontrol edebilir misiniz? Vize formu ve evrakları kontrol ederseniz bunun için ne kadar ücret ödemeliyim? Şimdiden teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Schengen vize formları hakkında çok fazla bilgi kirliliği mevcuttur. Öncelikle doldurmuş olduğunuz vize formu geçerliliği olan en güncel form olmalı. Zaman zaman vize sistemi ile başvuru formları da değişmektedir. Schengen vize başvuru formu İspanya için güncel ve doğru formu temin ettikten sonra mavi veya siyah kalem ile okunaklı ve İngilizce dilinde (meslek, sponsorluk bilgileri gibi alanlar) eksiksiz doldurulmalı. Bilgisayarda doldurulan formlar da geçerli olup form üzerinde yanlış veya eksiklik bilgilerin kalem ile yazılması uygun değildir. Seyahat amacı, gidiş dönüş tarihleri, meslek, pasaport bilgileri, konaklama sağlanacak yerler ve diğer bilgiler vize dosyanızdaki evraklarınızla örtüşüyor ve destekliyor olmalı. Otel ve uçak bileti rezervasyonunda yeralan gidiş-dönüş tarihi vize formunda belirtilmeli.

İspanya Schengen Vize Başvuru Formu Nedir?

Vize formu, talep edilen vizenin özellikleri, seyahat detayları ve başvuran kişinin bilgilerinin imza ile doğrulandığı belgedir.

Vize formu İspanyolca - İngilizce ve İspanyolca-Türkçe dillerinde hazırlanmış olup en güncel form Şubat 2020 tarihinde konsolosluk ve yetkili vize başvuru merkezi internet sayfalarında sunulmuştur. 

Vize formu aynı zamanda bir taahhütnamedir. Verilen evrak ile bilgilerin tam ve doğru olduğunun beyanıdır. Başvuru sahibi, yanlış beyan, sahte ve yanıltıcı evrakların vize talebinin olumsuz karşılanmasına, reddedilmesine veya alınan vizenin iptal edilmesine sebep olacağını ve vize başvurusu yapılan ülkenin kanunları uyarınca hukuki işlem başlatılabileceğinin kabul eder. 

Schengen vize başvuru formu İspanya için şirket çalışanı, arkadaşınız veya eşiniz bile doldurmuş olsa mutlaka son kontrolleri kendiniz veya Vize Merkezi gibi yetkili bir kurumdan kontrol ettirerek imzalamanızı tavsiye ederiz. 

Vize Merkezi operasyon ekibimiz sizden alacağı bilgi ve evraklar doğrultusunda  İspanya Schengen başvuru formu doldurma veya doldurulmuş formu kontrol hizmetini 30 Türk Lirası karşılığında sağlayacaktır. 

Vize Uzmanı ile Ön Başvuru Hizmeti adı altında evraklarımızı ofisimize getirip, ülke uzmanı ile birebir görüşerek vize dosyanızı hakkında bütün detayları görüşebilirsiniz. Vize evraklarınız seyahat amacına, ikamet edilen şehir ve bir çok değişkene göre başvuruya uygunluğu kontrolu edilir. Karmaşık ve özel durumlar da ise konsolosluk veya vize başvuru merkezinden alınan onay ve bilgiye göre hareket edilir. İspanya vize başvuru evraklarının başvuruya göre uyumlu olup olmadığı, ekspertizinin yapılması eksiklerin tespiti ve başvuru hakkında  danışmanlık bedeli olarak 100 Türk Lirası ücret alınır. 

Vize Başvuru hizmeti paketinden yararlanarak tüm başvuru süreçlerini, randevu, evrak bilgisi, İspanya schengen başvuru formu doldurma,  başvuruda size eşlik edilmesi veya daha önce schengen vizeniz (son 3 yıl içindeki vizeyi kapsar) varsa randevuya gelmeden başvurunun gerçekleştirilmesi, sonuçlanan pasaportun teslimi gibi aşamaların tarafımızdan gerçekleşmesinin bedeli ise 30 Eurodur. 

İspanya schengen vize başvuru formu hakkında ve İspanya vize başvuru tiplerine göre evrak listesi için 0212 970 05 56 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcimizden veya size en yakın Vize Merkezi ofislerine gelerek bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Vize Merkezi

İspanya Schengen Vize Başvuru Formu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x