Anadolu yakası İspanya vizesi

U.L 17/06/21, 17:27
Anadolu yakası İspanya vizesi konusunda danışmanlık alabileceğimiz bir kurum var mıdır? Vize başvurusu yapacağız ama vize başvurumuzu nereye nasıl yapacağımız konusunda bir bilgi sahibi değiliz. Siz vize verilmesi konusunda danışmanlık veriyor musunuz? Vize başvurumuzu ne zaman yapmamız gerekiyor? Ben hali hazırda şu an bir kurumda sigortalı olarak çalışıyorum. Kendim ve eşim için vize başvurusu yapacağız ama vize başvurusunu yaparken ‘’Eşimin de çalışan veya farklı bir vasıfa sahip olup olmaması konusunda’’ bilgi sahibi değiliz. Benim hali hazırda kendi adıma kayıtlı gayrimenkullerim ve bir adet arabam var. Sahibi olduğum varlıklar ile ilgili evrak sunmam vize başvurusu yaparken işime yarayacak mı? Bunlarla ilgili ek evrak sunmam gerekyor mu? Konu hakkında geri dönüşleriniz olursa çok memnun olurum. Bilgi için şimdiden teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba Asya yakası İspanya vizesi ve diğer Schengen’e üye ülke vizeleri için başvuru yapılacak lokasyonlar ve başvuru merkezleri mevcuttur. Vize merkezi Altunizade şubesi olarak 2020 yılı başlarından itibaren faaliyette bulunuyoruz. Vize Merkezi olarak Schengen ülkeleri dahil diğer tüm dünya ülkeleri için başta turistik, ticari vize başvurları olmak üzere diğer tüm vize kategorilerinde hizmet verdiğimizi bilmenizde fayda var. İspanya ülkesine yapılacak vize başvuruları için sizin hali hazırda bir kurumda çalışan olarak faal bir şekilde çalışıyor olmanız hem sizin için hem de eşiniz ve ailenin diğer fertleri için iyiye işarettir. Vize başvurusu yaparken hem kendiniz hem de ailenin diğer fertleri için evraklarınızı sunarak vize başvurusu yapanbilirsiniz.

Anadolu Yakasından İspanya Vizesi Almak

Anadolu yakasından İspanya vizesi almak için il aşamada bizi web sayfamızdan ulaşabileceğiniz kurumsal hatlarımız üzerinden arayabilir ve  durumunuza uygun evrak listesini talep edebilirsiniz. Hazırlanacak olan evraklar standart vize başvuru evraklarının yanı sıra müşteri temsilcimizin size soracağı diğer sorular doğrultusunda farklılık gösterecektir. Vize başvurularında her ne kadar çalışma durumuna göre standart evraklar olduğu söylense de vize başvuru evraklarının  kişilerin çalışma durumlarına göre farklılık gösterdiği unutulmamalıdır. Hali hazırda sigoratalı çalışan olarak evraklarınızı ve finansal durumunuzu destekleyen diğer evrakları sunarak hem kendi başvurunuzu hem de eşinizin başvurusunu yapabileceğimizi unutmayın lütfen.

Anadolu yakası İspanya vize başvurusu  ve diğer vize işlemleri için kurumumuzu mesai saatleri içerisinde arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Anadolu yakası İspanya vizesi başvurusu ve diğer vize başvuruları için Vize Merkezi Altunizade Şubesi olarak size hizmet etmek için buradayız. Konu ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayın.

Abdullah Tunç

altunizade@vizemerkezi.com

(0216) 308 11 11

anadolu yakasi ispanya vizesi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.