Altunizade İspanya vizesi

K.L 17/06/21, 17:35
Altunizade İspanya vizesi başvuruları için belli bir yer var mı başvuru yapabileceğimiz? Anadolu yakasında yaşıyoruz ama her defasında vize başvurularımızı yapmak için Avrupa yakasına gitmek durumunda kalıyoruz. Vize başvuruları için Anadolu yakasında başvuru yapabileceğimiz bir yer var mı yok mu? Bunu merak ediyoruz. Vize başvurusu yapabilememiz için ne tür ecraklar sunmamız gerekiyor? Covit 19 aşısı olma zorunluluğumuz var mı? Planlanan seyahatimiz temmuz ortasında başlıyor. Bu tarihi referans aldığımızda vize başvurumuzu ne zaman yapmamız gerektiği ile ilgili bilgi sahibi değiliz açıkcası. Konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba Vize Merkezi Altunzide Şubesi 2020 yılı ocak ayından itibaran Anadou yakasında faaliyetlerine başlamıştır. Altunizade İspanya vize başvurusu  için evraklarınızı teslim edip, danışmanlık talep edebileceğiniz bir kurumdur. Vize Merkezi olarak; Anadolu yakasında ikamet eden müşterilerimizin talaepleri doğrultusunda bu şubeyi açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vize Merkezi; Dünyanın farklı ülkelerine yapacağınız seyahatlerde ‘’ Vize konusunda’’ danışmanlık veren bir kurumdur. Çalışma yürüttüğümüz ülkelerden biri de İspanya’dır. İspanya ülkesine yapoacağınız turistik, ticari, aile akraba ziyaretleri ve diğer çeşitli başvurularda dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz.

Kadıköy İspanya Vizesi

Kadıköy İspanya vizesi  konusunda müşterilerimizin bizlerden sürekli talepte bulunduğu bir lokasyondur. İspanya vizesi başvuru yapacak müşterilerimizin öncelikle ne tür evraklar hazırlamaları gerektiği konusunda bizleri arayıp  bilgi talep etmeleri gerekmektedir. Hazırlanacak olan evraklar; Kişilerin çalışma durumuna göre değişkenlik gösterir ve planlanan seyahat tarihi referans alınarak başvuru yapılacağı için vize başvuru planının çok iyi yapılması gerekmektedir. Yapılacak olan vize başvurusunda, hazırlancak olan dosya kişilerin özel durumları referans alındığında çok değişkenlik gödstermektedir. Konsolosluk resmi sitelerinde her ne kadar standart evraklar olarak görüntülense de; Durum öyle değildir.

Üsküdar İspanya vizesi ve diğer ülke başvuruları için çok falza talep alan lokasyonlardandır. Bu lokasyonlardan yapılacak olan başvurular için kurumumuzu rahatlıkla arayıp danışmanlık alabileceğinizi bilmenizde fayda var. İspanya ülkesi Schengen’e üye ülkelerden biridir ve alınacak olan vize ile ilk giriş İspanya ülkesine yapıldıktan sonra diğer üye ülkelere ‘’ Vizenizin geçerlilik süresi kapsamında ‘’ geçiş yapmanızda bir sakınca yoktur. Altunizade İspanya vizesi konusunda ve diğer ülkeler için yapılacak vize başvuralarında başvuru yapabileceğiniz bir kurumdur.

Abdullah Tunç

altunizade@vizemerkezi.com

(0216) 308 11 11

altunizade ispanya vizesi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.