Çek Cumhuriyeti vizesi kaç günde çıkar?

Adil 24/02/17, 13:53
Merhaba, Çek Cumhuriyetine çok acil bir şekilde vize başvurusunda bulunmam lazım bana yardımcı olursanız sevinirim. Çek cumhuriyeti vizem ne zaman çıkar? (esnaf olarak vize başvurusunda bulunacağım) Teşekkürler
Vize Merkezi

Merhaba,

Vize Başvuru Merkezi’ne başvuru yaptığınız gün ve dökümanların Ankara veya İstanbul’a gönderilmesi için gereken gün hariç ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanır. Bazı durumlarda işlem belirtilen süreden daha uzun sürebilir. Çek Cumhuriyeti Vize Başvurunuzu bu durumları göz önünde bulundurarak mümkün olan en erken zamanda yapmanızı tavsiye ederiz.

Vize Merkezine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 

A. 15/12/17, 20:38

Merhaba sofor olarak cek cumhuriyeti konsolosluguna bas vuruda bulunacak sirket. Avrupayla sorunum yok. Red alma ihtimalim varmi? Tir şoförüyüm.

Melda 09/02/18, 20:53

Merhaba başlangıcı 18 şubat pazar tarihli prag tatilim için 5 şubat pazar günü vize başvurusu yaptım. Vizem tatil günüme kadar yetişir mi ? Geri dönüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

aynur 20/02/18, 05:42

merhaba eşim güney Kore li güney ve Kore de yaşıyoruz eşimin işi için çek cumhuriyetine gitmemiz gerekiyor güney Kore den başvuru yapsam kaç ayda vizem çıkar. Teşekkürler

esra 30/10/18, 19:20

Meraba, 22 Ekim'de vize başvurumu yaptım. 5 Kasım'da seyahatim var. Çek vizem çıkarmı acaba?

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x