Altunizade

Adres

Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:21/1 Daire:5 Altunizade Üsküdar/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (216) 706 01 60

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

altunizade@vizemerkezi.com

Çek Cumhuriyeti Vize Merkezi, Altunizade

Altunizade Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Sizler için Altunizade Vize Merkezi olarak hazırlamış olduğumuz Çek Cumhuriyeti Vize Merkezi, Altunizade sayfasına hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında “Çek Cumhuriyeti kimler için vize istiyor?”, “Çek Cumhuriyeti Vize türleri neler?”, “Vize başvurusu nasıl yapılır ve ücreti nedir?” gibi birçok sorunun cevabını kolaylıkla bulabileceksiniz. Deneyimli kadromuz ve yıllara dayanan tecrübemiz ışığında İstanbul Anadolu yakasında yer almakta olan Altunizade Vize Merkezi ofisimiz aracılığı ile Çek Cumhuriyeti de dahil olmak üzere yüzden fazla ülke için profesyonel ve çözüm odaklı bir danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunmaktayız.

Altunizade Çek Cumhuriyeti vize başvuru, Kadıköy Çek Cumhuriyeti vizesi, Anadolu Yakası Çek Cumhuriyeti vizesi, Tuzla Çekya vizesi ve Bostancı Çek Cumhuriyeti vizesi başvurusu konularında danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

Sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmeti ve Çek Cumhuriyeti Vize başvurusu hakkında uzmanlarımızla birebir görüşerek bilgi alabilmek ve bilgilendirme maili talebinde bulunabilmek için Altunizade Vize Merkezi ofisimizi arayabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Altunizade

Ülkemizden Çek Cumhuriyeti’ne seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sahip oldukları pasaport türüne göre tabi oldukları vize prosedürleri mevcuttur. Yeşil (Hususi) pasaport, Gri (Hizmet) pasaport ve Siyah (Diplomatik) pasaport sahibi olan vatandaşlarımız 6 ay içerisinde 90 günü aşmayan seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur. Bordo (Umuma Mahsus) pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ise seyahatleri öncesinde Çek Cumhuriyeti Vizesi alma mecburiyetleri bulunmaktadır.

Çek Cumhuriyeti Schengen vize başvurularını ülkemizde mevcut olan Çek Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ve Çek Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu kabul etmektedir. İlgili konsolosluk sayfasını inceleyerek konsoloslukların görev bölgelerini, resmi tatil günlerini ve irtibat adreslerini bulabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti Vize Türleri - Altunizade

Gerçekleştirecek olduğunuz Çek Cumhuriyeti seyahatinin gerekçesi başvuru yapmanız gereken vize türünü belirlemektedir. Vize türleri için konsolosluk tarafından belirlenmiş olan gerekli evrakların listesi aşağıda listeler halinde verilmiştir. Doğru vize türüne başvuru yapmanız vize başvurusunun olumlu sonuç alması için büyük önem oluşturmaktadır.

Belirlenmiş olan vize türlerinin hangisinin seyahatiniz için uygun olacağı konusunda bilgi alabilmek için Altunizade Vize Merkezi ofisimizde hizmet vermekte olan danışmanlarımıza +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak danışabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Altunizade

Altunizade Vize Merkezi olarak sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmeti ile Çek Cumhuriyeti Vize başvurularınız dört temel adımda çözüm odaklı ve pürüzsüz bir şekilde gerçekleşmektedir.

  1. Adım - Çek Cumhuriyeti Vize Başvurusu için Gerekli Belgelerin Hazırlanması: Uzmanlarımız, seyahat planınıza göre sizler için en uygun olan vize türünü belirleyecek ve sizlere tamamlamanız gereken evrak listelerini teslim edeceklerdir. Belirlenen evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Evrakları tarafımıza ulaştırmanız sonrasında uzmanlarımız gerekli kontrolleri yapacak ve herhangi bir eksik ya da hata olması halinde sizlerle iletişime geçerek gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlayacaklardır.
  2. Adım - Çek Cumhuriyeti Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan Çek Cumhuriyeti Vize başvuru ücretini ödemeniz sonrasında başvuru işlemleriniz gerçekleşmektedir. Vize türlerine ve sürelerine göre değişkenlik göstermekte olan vize başvuru ücretleri hakkında bilgi alabilmek için Altunizade Vize Merkezi şubemizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bilgi sahibi olabilirsiniz. Talep edilen başvuru ücreti içerisinde konsolosluk harç bedelleri, danışmanlık hizmet ücretleri, işlem bedeli ve diğer giderler yer almaktadır.
  3. Adım - Biyometrik Veri Sunumu ve Başvuru Dosyası Teslimi: Uzmanlarımız, hazırlanmış olan başvuru dosyasının teslimi ve parmak izi verme işleminin gerçekleşmesi için sizler adına konsolosluktan en yakın tarih için randevu alacaklardır. Belirlenen tarih ve saatte sizlere eşlik edecek olan danışmanımız rehberliğinde konsoloslukta bulunmalı ve parmak izi verme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu esnada vize danışmanlarımız sizler adına dosyanızı teslim edecek ve geri kalan bütün işlemleri gerçekleştireceklerdir.
  4. Adım - Pasaportun Teslim Alınması ve Tarafınıza Ulaştırılması: Konsolosluk değerlendirmesi bitmesi ardından uzmanlarımız pasaportunuzu teslim alacak ve sizleri durum hakkında bilgilendireceklerdir. Vize danışmanlarımız tarafından teslim alınmış olan pasaportunuz dilediğiniz adrese kargo yolu ile ulaştırılacağı gibi dilerseniz bizzat ofisimizi ziyaret ederek kendiniz de teslim alabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Altunizade

Çek Cumhuriyeti Schengen Vize başvuruları konsolosluk tarafından ortalama olarak 10 iş günü içerisinde değerlendirilmekte ve sonuçlandırılmaktadır. Belirlenmiş olan bu süre tamamen konsolosluk insiyatifinde olmakla beraber ek evrak talepleri, konsolosluk yoğunlukları ve resmi tatil günleri bu sürece etki edebilmektedir. Gerçekleşebilecek olan aksaklıkların önüne geçilebilmesi adına başvuru işlemlerine en erken 1 ay öncesinde başlamanız tavsiye edilmektedir.

Değerli ziyaretçilerimiz, sizler için hazırlamış olduğumuz Çek Cumhuriyeti Schengen vize başvuru süreçlerini ele almış olduğumuz sayfamızı incelediniz. Sunmakta olduğumuz vize danışmanlık hizmeti hakkında bilgi alabilmek veya aklınıza takılan herhangi bir soru için rehberlik talep edebilmek için Altunizade Vize Merkezi ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefon aracılığı ile arayabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti Vize Merkezi, Altunizade ofisi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Çek Cumhuriyeti Vize Merkezi Altunizade Ofisi

Vize Merkezi Personel

Çek Cumhuriyeti ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Çek Cumhuriyeti vizesi Altunizade B. Aydemir 08/04/20, 13:33
Çek Cumhuriyeti vizesi Altunizade taraflarında bulunan yetkili kurumdan başvuruya girebiliyor mu? Genelde tüm acente ve başvuru merkezleri Avrupa yakasında fakat ben Ümraniye’de çalışıyor ve yaşıyorum. Altunizade’de bulunan başvuru merkezlerinden işlem yapmak istiyorum ve danışmanlığınızı talep ediyorum. Sizinle ayrıntılı olarak nasıl bağlantı kurabilirim?
Cevabı Görüntüle