Çek Cumhuriyeti Vize İşlemleri

b. şeker 18/06/18, 09:47
Merhabalar, Çek cumhuriyeti vize işlemleri sırasıyla nelerdir? Ben ve nişanlım özel bir kurumda bilgisayar mühendisliği görevinde 1 yıldır çalışmaktayız. Önümüzde yaz evlenip balayı tatilimiz için Çek Cumhuriyetin ’e seyahat etmek istiyoruz. Bazı yerlerden okuduğuma istinaden sgk lı olarak ne kadar bir süre çalışmışlığımız olması önemlidir? Bu olumsuz bir sebep yaratır mı? Çok fazla söylenti var ve kafamız karışıyor. İlk kez yurt dışına seyahat edeceğiz. Konu ile ilgili kapsamlı yardımlarınızı rica ediyoruz. Banka hesap dokümanlarımızda minimum ne kadar göstermek zorundayız? Uçak, Otel ve Sigortalarımızı sizin tarafınızdan sağlayabilir miyiz? Konsolosluğa mı gitmeliyim yoksa danışmanlık alırsam daha mı rahat ilerlerim? Teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler

Kısa süreli C tipi vize başvurularının Çek Cumhuriyeti Vize işlemleri için görevlendirilmiş olduğu yetkili başvuru ve parmak izi merkezlerinden yapılması zorunlu hale getirilmiştir. Başvuru merkezleri talep edilen evrakların bire bir istenilen biçimde hazırlanıp başvuru yapılmasını kabul etmektedir. Hazırlanacak olan başvuru formlarınız dahil olmak üzere, randevu oluşturma işlemlerini tamamen başvuru sahibine veya hizmet almış oldukları vize danışmanlık kurumları (İlgili başvuru merkezine akredite ve anlaşmalı firmalar ) aracılığıyla eksiksiz bir biçimde dosyaları kabul etmektedir.

Bizler Vize Merkezi olarak uzman ve tecrübeli çalışma kadromuz ile başvuru sahiplerimize tüm işlem süreleri boyunca olumsuzluk yaşamamaları adına danışmanlık hizmetimizi sunmakta ve destek vermekteyiz. Çekya vize işlemleri ile ilgili de sizlere destek vermekten mutluluk duyarız.Başvurularda konsoloslukla doğrudan veya bağlantılı şekilde sürekli çalışma halinde olduğumuzdan başvuruların hangi koşullarda değerlendirmenin olumlu veya olumsuz görüşe neden olabileceği hakkında öneri ve görüşlerimizi sizler ile paylaşabilmekteyiz.

Çekya vize işlemleri konusundaki detaylar;

Belirtmiş olduğunuz 1 yıllık bir çalışma süresinin göz ardı edilecek bir zaman dilimi olmadığını belirterek, sürekliliği gösterir, düzenli işinizin ve sizi Türkiye’ye bağlayıcı bir sebep olduğunu göstermektedir. Çek Cumhuriyeti vize başvurusu yapılırken çalıştığınız işyeri evraklarınız dışında her bir kişi şahsi banka hesapları ile başvuru yapmak zorundadır. Bunun dışında banka hesap dökümünüz orijinal, bankadan ıslak kaşeli ve imzalı olmalıdır. Seyahat evrakları olarak da; satın alındıysa uçak bileti, satın alma yapılmadıysa rezervasyonu, konaklama belgesi (Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu otel belgelerine önem vermekte geçerli bir otel olmak zorundadır ) ve zorunlu seyahat sağlık sigortası.Otel  ve uçak rezervasyon işlemleri , seyahat sağlık sigortası konusunda ülke uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti vize işlemleri diğer tüm konsoloslukta olan işlemler gibi kendilerine özgü zorlukları olan bir Shengen ülkesdir. Bu neden ile yetkili ve tecrübeli bir danışmanlık kurumundan tavsiye ve yardım almanız başvurunuza olumlu katkı sağlamaktadır. Vize Merkezi olarak Türkiye genelinde merkezi olarak 13 şubemiz ile sizlere eksiksiz ve rahat bir başvuru süreci yaşatmak adına danışmanlık ve destek vermeye hazır olduğumu bildirmek isteriz.

Çek Cumhuriyeri vize başvurusu ve diğer hazırlanması gereken evrak bilgisini sizlerden temin edeceğimiz e-mail adresinize ve telefon numaranıza gönderebilir ayrıntılı detayları verebiliriz. Ülke uzmanlarımıza 02129700528 numaradan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Vize Merkezi

Çek Cumhuriyeti Vize İşlemleri

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.