Altunizade

Telefon

+90 (216) 706 01 60

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

İsveç Vize Merkezi, Altunizade

Altunizade Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz, İsveç Vize Merkezi, Altunizade olarak sizler için hazırlamış olduğumuz İsveç vize başvuru süreçlerini ele aldığımız sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında “İsveç Vize başvuru süreci nasıl ilerler?”, “İsveç vizesi için gerekli evraklar nelerdir?”, “Vize başvuru ücreti ne kadardır?” gibi sorulara kolaylıkla cevap bulabileceksiniz.

Altunizade İsveç Vizesi Merkezi olarak İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere tüm Türkiye’den gerçekleşecek olan İsveç vize başvuru işlemleri için danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Yıllara dayanan tecrübemiz ve deneyimli vize uzmanlarımız eşliğinde sunmakta olduğumuz vize danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek, uzmanlarımızdan süreç hakkında bilgi alabilmek ve bilgilendirme maili talebinde bulunabilmek için [email protected] adresine e-posta atabileceğiniz gibi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonumuzu da arayabilirsiniz.

İsveç Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Altunizade

Ülkemizden gerçekleştirecek olduğunuz İsveç seyahati için öncelikli olarak vize başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları sahip oldukları pasaport türüne göre İsveç vize uygulamasından muaf tutulmaktadır. Siyah (Diplomatik) pasaport, Gri (Hizmet) pasaport ve Yeşil (Hususi) pasaport sahibi olan vatandaşlarımız İsveç seyahatlerini vizeden muaf bir şekilde gerçekleştirebilirken, Bordo (Umuma Mahsus) pasaport sahibi olan vatandaşlarımız seyahatleri öncesinde vize uygulamasına tabi tutulmaktadır.

Altunizade İsveç vize başvurusu, Kadıköy İsveç vizesi, Tuzla İsveç vizesiAnadolu Yakası İsveç vizesi ve Bostancı İsveç vizesi başvurusu konularında danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

İsveç Vize Türleri - Altunizade

Gerçekleştirilecek olan İsveç seyahatinin gerekçesi, başvuru yapılması gereken vize türünü belirlemektedir. Doğru vize türüne başvuru yapmak ise vize başvurularının olumlu sonuçlanması için en önemli etkenler içerisinde yer almaktadır. Konsolosluk tarafından belirlenmiş ve uzmanlarımız tarafından sizler için hazırlanmış olan vize sayfaları türleri sayfaları aşağıda listeler halinde verilmiştir.

Seyahatiniz için uygun olan vize türü hakkında fikir sahibi olabilmek ve sizler için özel olarak hazırlanmış olan gerekli evrak listelerinin yer aldığı bilgilendirme maili talebinde bulunabilmek için Altunizade İsveç Vize Merkezi ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İsveç Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Altunizade

İsveç Vize başvuru işlemlerini İsveç Ankara Büyükelçiliği ve İsveç İstanbul Başkonsolosluğu kabul etmekte ve onaylamaktadır. Altunizade İsveç vizesi için sizler adına vize başvuru işlemlerinizi profesyonel ve sonuç odaklı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan uzmanlarımız rehberliğinde 4 temel adımda İsveç vize başvuru işleminiz sonuçlanmaktadır.

1. Adım: İsveç Vize Başvuru işlemleri İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması

İsveç Vizesi Altunizade ofisimiz sizler için hizmet vermekte olan vize danışmanlarımız, seyahatiniz için gerekli olacak olan başvuru evraklarının tam listesini sizlerle paylaşacaklardır. Başvuru evraklarını eksiksiz ve hatasız bir şekilde tamamlamanız büyük önem arz etmektedir. Bu süreçte uzmanlarımız sizlere rehberlik edecek ve herhangi bir hata ya da eksik olması halinde gerekli düzenlemeleri yerine getireceklerdir.

2. Adım: İsveç Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Başvuru işlemlerinin gerçekleşebilmesi için İsveç dış temsilcilikleri tarafından belirlenmiş olan başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Talep edilen başvuru ücreti başvuru yapılacak olan vizenin türüne ve süresine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel vize ücretleri hakkında bilgi almak ve ödeme işlemlerinin nasıl gerçekleşeceği konusunda uzmanlarımıza danışmak için Altunizade İsveç Vize Merkezi ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

3. Adım: Biyometrik Veri ve Başvuru Dosyalarının Sunumu

Eğer geçtiğimiz 59 aylık süre içerisinde herhangi bir Schengen vizesi almamış iseniz İsveç vize başvurusu esnasında parmak izi vermek için sizlere eşlik edecek bir uzmanımız eşliğinde parmak izi verme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlem sırasında uzmanlarımız sizler adına başvuru dosyasının sunumunu gerçekleştirecek ve gerekli prosedürün yürümesi için titiz bir çalışma yürütecektir. Eğer 59 aylık süre zarfında herhangi bir Schengen vizesi almış iseniz bizzat konsoloslukta bulunmanıza gerek bulunmamaktadır.

4. Adım: Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi

İsveç vize başvuru işlemi ilgili konsolosluk tarafından değerlendirilmeye alınacak ve sonuca bağlanacaktır. Bu süreçte uzmanlarımız bütün takibi yapacak ve sizleri düzenli olarak bilgilendireceklerdir. Sonuçlanmış olan İsveç Vizesi Altunizade başvurunuz vize danışmanlarımız tarafından teslim alınacak ve pasaportunuz dilediğiniz adrese ulaştırılacaktır.

İsveç Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Altunizade

Konsolosluk tarafından kabul edilmiş olan İsveç vize başvurunuz ortalama olarak 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak bu süre konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluklar, resmi tatil günleri ya da ek evrak talebi gibi etkenlerden dolayı uzayabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak ve seyahatinizin herhangi bir nedenden dolayı sekteye uğramaması için uzmanlarımız başvuru işlemlerine seyahat tarihinizden 1 ay öncesinde başlamanızı tavsiye etmektedir.

Altunizade İsveç Vize Merkezi olarak sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilmek için bizlere iletişim adreslerimiz aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder; İsveç Vize Merkezi, Altunizade olarak iyi yolculuklar dileriz.

İsveç Vize Merkezi Altunizade

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp