Portekiz Hakkında Sorular & Yorumlar

Portekiz ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum As visa Portekiz
e.E 28/09/20, 17:12

Merhabalar, Yakın bir zamanda Portekiz’e gelen davetiyem üzerine ticari bir şekilde seyahat etmem gerekiyor. Araştırdım ve As visa Portekiz için başvuru alan bir konsolosluk olduğunu duydum bu doğru mu? Sizler bana yardımcı olabilir ve başvuruları yapmamda bana destek verebilir misiniz? Çalışan biri olarak nasıl bir yol izlemeliyiz? Fazlasıyla yanlış bilgiler var, sizi profesyonel görüp danışmak istedim. Tecrübenize güvenerek yardım istiyorum. Teşekkür ederiz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz Vize Başvuru Formu
P.O 23/09/20, 17:29

Merhabalar, eşim ve ben bir devlet bankasından emekli bir çiftiz. Portekiz’de Lizbon ve Porto olmak üzere ufak çaplı bir tura katılacağız. Vize başvurularımızı yapmamız gerekli ve sizlerden bu konuda yardımlar almak istiyoruz. Özellikle Portekiz vize başvuru formu aynı şekilde yazılacak olan dilekçeler ile ilgili sizlerden destek bekliyoruz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz Vize Randevu
H.K 23/09/20, 17:20

Merhabalar, Portekiz’de yapılacak olan bir iş görüşmem için en hızlı şekilde vize almam gerekli. Kontrol etmeye çalıştım randevu almak zorunlu mu? Ayrıca randevu sorunu yaşamamak ve beklememek için zaman kaybı yaşamadan ne yapabiliriz? Ticari Portekiz vize randevu işlemleri ve şirket sahibi olarak ben ne gibi hazırlıklar yaparak başvurumda yardımcı olursunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz vize belgeleri
F. G. 21/09/20, 16:14

Merhabalar, Portekiz vatandaşı ile evli olan ablamı ziyaret etmek için Portekiz’e vize alıp gitmem gerekiyor. Portekiz vize belgeleri için nereden bilgi alabilirim? Sizlerin bana destek vermeniz konusunda nasıl bir bağlantı kurmalıyım. Ben 2 yıldır mühendislik dalında önemli bir kurumda çalışıyorum bu durum uzun süreli vize almamı sağlayabilir mi? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz vize evrakları
Y. Y. 21/09/20, 16:04

Merhabalar, ben ev ortamımda çalışan bir Youtube kanalı olan bir sosyal medya uzmanıyım. Öncesinde yazılımcı olarak birkaç firmada görev yaptım o dönemde yaptığım vize başvurularımda spesifik evraklar sunarak vizelerimi almıştım. Fakat şuanda bir yere bağlı olarak çalışmıyorum ve yakın zamanda Portekiz’e turistik bir gezi düşünüyorum. Bu sebeple farklı olmasında çekinerek durumumu göz önünde bulundurarak Portekiz vize evrakları konusunda desteğinizi bekler ve sizler ile başvurumu yapmak istiyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Lizbon vize
B.G 17/09/20, 16:42

İyi günler, emekli çift olarak Portekiz turu satın aldık ve vize başvurusu yapmak istiyoruz. Lizbon vize işlemleri hakkında neler yapmalıyız. Bizler Çanakkale’de yaşıyoruz. Vize işlemlerimiz için sizlerle nasıl çalışabiliriz? 4 yıl önce Fransa gezimiz olmuştu vize başvurumuzda parmak izi vermiştik şimdi Portekiz içinde yine parmak izi vermemiz gerekli mi?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz ulusal vize
G.H 17/09/20, 16:16

Merhaba Sayın Yetkili, Türkiye’de özel bir üniversitede 2. Sınıf öğrencisiyim. Okulumun yeni döneminde okulumun bana sağladığı imkan ile 6 aylık bir Erasmus programı dahilinde Portekiz’e gitmek istiyorum. Portekiz ulusal vize başvurumu yoksa Schengen vizesi başvurusu mu yapmalıyım? Başvurumu nereden yapmam konusunda ve dosyamın hazırlığı hakkında nasıl bir destek alabilirim sizlerden?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Vfs Global Portekiz
C.F 17/09/20, 16:06

Merhabalar, Portekiz’de yapılacak olan bir konferansa katılmak için vize almam gereklidir. Başka bir ülke için öncesinde başvurumu yaptığım bir kurum vardı Bu kurum Vfs Global Portekiz ülkesi için vize başvuru kabulü yapıyor mu? Öncesinde çok zorlanmıştım şimdi bir danışmanlık firması ile yani sizler ile çalışmak istiyorum. Ben bir çalışan olarak başvurumu nereden nasıl yapacağız?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz Schengen vizesi
U.F 16/09/20, 10:30

Merhabalar, Portekiz’de yaşayan abimi okul tatil döneminde ziyaret edip tatil yapmak adına seyahat planlıyorum. Ben üniversite öğrencisiyim. Anne veya babamdan sponsorluk almak zorunlu mu? Bir başka sorum ise Portekiz Schengen vizesi ile en fazla kaç gün kalış hakkım oluyor ve diğer ülkelere geçişimde sorun yaşar mıyım? İstanbul’da yaşıyorum ve sizlerin ofisinize gelmek için randevu alınması zorunlu mu?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz Schengen
T. T. 16/09/20, 09:55

Merhabalar, Portekiz Schengen vizesi ticari amaçlı seyahat için şirket müdürüm ve ben başvuru yapacağız. Acil bir şekilde seyahat etmek istiyoruz. En hızlı nasıl bir yol izleyerek vize alabiliriz? Çok önemli bir toplantı ve başvurumuzda herhangi bir eksik ve sorun yaşamak istemiyoruz. Sizlerin danışmanlığınıza güvenip işlemlerimizi sizlerle yapmak istiyoruz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz pasaportu
Y.O 16/09/20, 09:22

Merhabalar, Yaz tatilimde Portekiz’e 3 gün için kısa süreli bir turistik seyahati düşünüyorum. İlk defa bir yurtdışı tecrübem olacak bu sebep ile fazlasıyla bilgi eksikliğim var sizlerin yardımına ihtiyacımız var. Portekiz pasaportu diye bir pasaport çeşidi var mı? Vize başvurusu yapmak için tip olarak hangi Portekiz pasaportu çıkarmam gereklidir? Çalışan olarak kısaca hangi evraklar gerekli ve sizler ile nasıl çalışabilirim? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz Erasmus vizesi
S. T. 14/09/20, 15:42

Merhabalar, Portekiz Erasmus vizesi başvurusu yapacağım. Kalış sürem tam olarak 6 aydır. Bu koşullarda başvurumu yapmam için sizlerden destek alabilir miyim? Erasmus programım üniversite eğitim formatındadır. Hibe almam zorunlu mu? Aynı zamanda sponsor olarak kimi gösterebilirim? Bu konular ile ilgili bilgilendirmenizi bekliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz Schengen mi?
E.O 14/09/20, 15:22

Merhabalar, Portekiz’e turistik olarak gitmek isteyen oğlum ve eşim için birkaç bilgi almak istiyorum. Öncelikle Portekiz Schengen’e üye mi? Vize almamız için Portekiz Schengen mi? Eğer öyle ise yapılacak işlemler hakkında nasıl bir yardım alabiliriz sizlerden? Ben gitmeyeceğim çocuğum ve eşim için nasıl evraklar sunulmalıdır?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz Vize Başvurusu
M. Ayık 25/03/20, 12:39

Portekiz vize başvurusu nereden yapılır ve yapmam gerekenler nelerdir? Bilgi alabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Portekiz vizesi ücreti 2020
S. Derman 25/03/20, 11:28

Portekiz vizesi ücreti 2020 için nasıl oldu? Konsolosluğa ne için ne kadar ödeme yapmamız gerekiyor?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x