Malta Hakkında Sorular & Yorumlar

Malta ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Malta Vize Başvurusu 2020
Z. T. 31/05/20, 16:55

Merhaba, İstanbul’da yaşıyorum, 24 yaşındayım. Geçen yıl üniversiteden mezun oldum. Şu an çalışmıyorum. Malta’da arkadaşlarım var. Malta vize başvurusu 2020 senesi için nasıl yapılmalı? Yardımcı oluyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Vize Ücreti 2020
S. K. 30/05/20, 14:51

İstanbul’da avukatlık bürosunda çalışıyorum. Malta’ya turizm amaçlı gitmek istiyorum. Daha önce Avrupa’da birkaç ülkeye seyahat etmiştim. Malta vize ücreti 2020 yılında ne kadar oldu? Bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Vize Reddi
Y. L. 06/06/20, 22:45

Merhaba, yaklaşık 6 aydır özel sektörde çalışıyorum. Mart 2020 tarihinde Malta vize başvurum onaylanmadı. Yeniden vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Malta vize reddi almamak için neler yapmalıyım? Yardımcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Vizesi için Gerekli Evraklar
V.B. 30/05/20, 20:35

Merhaba, eşimle birlikte temmuz ayında Malta’ya gitmeyi planlıyoruz. Eşim ve ben özel sektörde çalışıyoruz. Malta vizesi için gerekli evraklar ile birlikte konaklama, ulaşım, sigorta belgeleri nasıl ve hangi şekilde hazırlanmalıdır? Yardımcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Vizesi
S.B. 04/05/20, 15:02

Merhaba, Malta’ya eşim ve 3 yaşındaki çocuğumla beraber turistik bir seyahat düşünüyoruz. Eşimin ve benim daha önce aldığımız Schengen vizelerimiz var. Şirket ortağıyım ve Malta vizesi için hangi evrakları hazırlamam gerekir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Vizesi Konya
B. D. 22/07/20, 14:01

Merhaba, Konya’da bir firmada ortaklığım bulunmaktadır. Ortağımla beraber Malta’ya firma ziyareti yapacağız bunun için vize almamız gerekiyor. Malta vizesi Konya başvurularının nereye yapıldığı ve ne tür evraklar hazırlandığı konusunda bilgilendirme yapmanızı rica ediyoruz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Öğrenci Vizesi
K.S. 10/06/20, 13:55

Öğrenim hayatımı Malta’da sürdürmek istiyorum. Normal vize başvurularından daha mı zordur? Belgeleri biraz daha fazla sanırım, mülakata çağırıyorlar mı? Malta öğrenci vizesi başvurusunu nasıl yapabilirim, yardımcı oluyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Vizesi Ret İtirazı
M.G. 10/06/20, 13:32

Merhaba, Şubat ayında Malta’ya turizm amaçlı gitmek için yaptığım vize başvurumun sonucu ret geldi. O dönemde olayın şaşkınlığı içerisinde ne yeni bir başvuru yapabilme ne de itiraz edebilme fırsatım olmadı. Malta vizesi ret itirazı için şuanda işlem yapabilir miyim? Yoksa yeni bir başvuru mu yapmak gerekiyor? Yardımlarınızı rica ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Schengen Vizesi
H. k. 06/06/20, 23:13

Merhaba, bu yaz tatilimizi Malta’da ve İtalya’da geçirmek istiyoruz. Daha önce aldığımız Schengen vizelerimiz bulunmakta, eşim ev hanımı, benim kendi adıma ait iş yerim var. Malta Schengen vizesi almak istiyoruz. Vize uzun süreli çıkar mı? Vize başvurumuzda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Çalışma Vizesi
B. k. 06/06/20, 22:59

Merhaba, 32 yaşındayım. Yazılım uzmanıyım ve İstanbul’da yaşıyorum. Malta’da bir şirket ile görüşüyorum. Malta’da çalışabilmek için neler hazırlamalıyım? Malta’daki şirketten evrak temin etmem gerekiyor mu? Malta çalışma vizesi başvurusu ve aşamaları hakkında bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Ticari Vize
C.S. 31/05/20, 17:52

Merhaba, denizcilik alanında faaliyet gösteren bir firmayız. Çalışanımız ve işverenimizin, Temmuz ayı içerisinde Malta’da bulunan şirket ile görüşmek için ziyaret planımız bulunmaktadır. Malta ticari vize başvurusu için belgeleri tamamlayarak başvurumuzu yapmak istiyoruz. Belgeler ve süreç hakkında bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Vizesi Nereden Alınır?
Ö. K. 31/05/20, 16:11

Merhaba, kamu çalışanı olarak İstanbul’da yaşıyorum. Erkek arkadaşım da özel bir şirkette çalışıyor. Ağustos sonu Malta’yı gezip görmek istiyoruz. Daha önce vize almadığımız için Malta vizesi nereden alınır konusunda yardımınızı rica ediyorum. İstanbul’a gelmemiz gerekiyor mu? Vize başvurusu ve evraklar hakkında bilgi verir misiniz? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Vizesi Ankara
V.P. 10/05/20, 14:44

Merhaba, arkadaşımla birlikte Malta’ya ve oradan İtalya’ya gidip gezmek istiyoruz. İkimizde Ankara’da yaşıyoruz. Ben devlet memuruyum, arkadaşım özel sektörde çalışıyor. Malta vizesi Ankara başvurusu yapılıyor mu yoksa İstanbul’a gelmemiz gerekir mi? Belgeler ve nasıl başvuru yapabiliriz, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Vizesi İstanbul
Ş.N. 10/05/20, 14:21

Şirketimiz, İstanbul’da boya imalatı ve satışını yapıyor ve 1-2 ay içerisinde Malta’ya şirket ziyareti için vize talebimiz var. Malta vizesi İstanbul Konsolosluğu başvuruları nasıl yapılıyor, hangi belgeler isteniyor? Bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Malta Ticari Vize Ücreti
S.Değirmenci 10/05/20, 01:52

İstanbul’da denizcilik sektöründe faaliyette bulunan bir firmayız. İşverenimiz ve iki çalışanımız net olmamakla birlikte Ağustos ayı içerisinde Malta’da bir firma ile görüşmeye gidecekler. Biz uzun süreli 2 veya 3 yıllık vize istiyoruz. Malta ticari vize ücreti ne kadar oluyor, bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x