Altunizade

Telefon/Faks

+90 (216) 706 01 60

Eposta

altunizade@vizemerkezi.com

Malta Vize Merkezi, Altunizade

Değerli ziyaretçilerimiz, 

Altunizade Malta Vize Merkezi olarak hazırlamış olduğumuz ve Malta vize başvuru süreçlerini anlatmış olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfanın devamında Malta vize başvuru türlerine, vize başvurusu için gerekli olacak olan evrak listelerine, başvuru süreçlerine ve Malta vize ücretlerine kolaylıkla erişim sağlayabileceksiniz.

Altunizade Vize Merkezi olarak İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere Malta vize başvurusu için tüm Türkiye için çözüm odaklı ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan Altunizade ofisimiz aracılığı ile Malta vize başvurusu gerçekleştirebilir ve süreç hakkında deneyimli vize danışmanlarımızdan +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu arayarak canlı destek alabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta atarak bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Malta Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Altunizade

Schengen Anlaşması'na taraf olmuş olan Malta'ya seyahat edecek olan vatandaşlarımız, sahip oldukları pasaport türüne göre vize uygulamasına tabi tutulmaktadır. Umuma mahsus (bordo) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri öncesinde vize almak zorundadır. Ancak daha öncesinde hali hazırda geçerliliği devam etmekte olan herhangi bir Schengen vizesi almış olan vatandaşlarımız seyahatlerini sahip oldukları vizeleri ile gerçekleştirebilmektedirler. Diplomatik (siyah) pasaport, hizmet (gri) pasaportu ve hususi (yeşil) pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ise kısa süreli seyahatleri için vize uygulamasından muaf tutulmakadır.

Malta Vize Türleri - Altunizade

Gerçekleştirecek olduğunuz Malta seyahatinin gerekçesine göre başvuru yapmanız gereken vize türü belirlenmektedir. Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan evrak listeleri vize türlerine göre değişkenlik gösterdiği için doğru vize türüne başvuru yapmanız büyük önem arz etmektedir. Vize uzmanlarımız tarafından hazırlanmış olan vize türleri sayfaları aracılığı ile gerekli evrak listelerine ve vize türleri hakkında kapsamlı bilgiye kolaylıkla erişebilirsiniz.

Mevcut vize türleri arasından seyahatiniz için en uygun olan seçenek hakkında bilgi alabilmek için sayfalarımızı inceleyebileceğiniz gibi Altunizade Malta Vize Merkezi ofisimize altunizade@vizemerkezi.com adresi üzerinden mail atarak destek alabileceğiniz gibi uzmanlarımızı +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak da arayabilirsiniz.

Malta vize evrakları

Malta Vizesi Nasıl Yapılır? - Altunizade

Malta Schengen vize başvurularını, Malta Ankara Büyükelçiliği ve Malta İstanbul Başkonsolosluğu kabul etmekte ve değerlendirmektedir. Konsoloslukların belirli bir görev bölgesi kısıtlaması bulunmakta ancak Altunizade Malta Vize Merkezi aracılığı ile tüm Türkiye’den Malta vize başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Vize uzmanlarımız Malta vize başvurularını sizler adına 4 temel adımda tamamlamaktadır.

  • Malta Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması

Uzmanlarımız, konsolosluk tarafından belirlenmiş olan vize türlerine göre sınıflandırılmış Malta vize başvuru evraklarını sizlerle paylaşacaklardır. Gerekli evrakların hazırlanması aşamasında vize danışmanlarımız sizlere rehberlik edecek ve herhangi bir hata ya da eksik olmaması için titizlikle çalışacaklardır. 

  • Malta Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan, vize türüne göre ve vize süresine göre değişkenlik gösteren Malta vize başvuru ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Belirlenmiş olan vize başvuru ücreti içerisinde; tüm harç bedelleri, işlem ücretleri, diğer giderler ve danışmanlık ücretimiz yer almaktadır. Size özel olarak hazırlanmış olan bilgilendirme mailini talep edebilmek için Altunizade Vize Merkezi ofisimize altunizade@vizemerkezi.com adresi üzerinden e-posta atabilir ya da +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak vize uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  • Biyometrik Verilerinizin ve Dosyanızın Sunulması

Sizlerin ve konsolosluğun uygunluk durumuna göre bir randevu tarihi belirlenmektedir. Belirlenen randevu tarihinde ve saatinde sizlere eşlik edecek olan bir vize danışmanlarımız eşliğinde konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Parmak izi vermek ve Malta vize başvurusu için hazırlanmış olan başvuru dosyasının sunumu bu randevu esnasında gerçekleşecektir. Sizler parmak izi verme işlemini gerçekleştirirken uzmanlarımız sizlere rehberlik edecek ve başvuru dosyalarının sunumlarını sizler adına gerçekleştireceklerdir. 

  • Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi

Malta Konsolosluğu tarafından değerlendirmesi yapılmış olan Malta Schengen vizenizin takibi vize uzmanlarımız tarafından yapılacaktır. Süreç hakkında düzenli olarak bilgilendirilecek ve pasaportunuzun teslim alınması sonrasında dilediğiniz adrese yönlendirilmesi Altunizade Malta Vize Merkezi tarafından gerçekleştirilecektir.

Malta Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Altunizade

Malta Schengen vizesi, konsolosluklar tarafından yapılan değerlendirme sonrasında ortalama olarak 7 ila 10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, konsolosluğun ek evrak talebinde bulunması ya da Malta resmi tatil günleri bu sonuçlanma süresini etkileyebilecek olan etkenler arasında yer almaktadır. Olası koşullar göz önünde bulundurulduğu zaman seyahatinizin herhangi bir aksaklık durumunda riske girmemesi adına uzmanlarımız en az 1 ay öncesinde başvuru işlemlerine başlamanızı tavsiye etmektedir.

Değerli ziyaretçilerimiz, Altunizade Malta Vize Merkezi şubemizde hizmet vermekte olan uzmanlarımızı +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ve canlı destek alabilirsiniz ya da altunizade@vizemerkezi.com mail adresine e-posta göndererek sizlerle iletişime geçmemiz için bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Malta vize merkezi Altunizade

Malta ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

2 Yorum Malta Vizesi Altunizade
M.A. 20/07/20, 12:47

Malta’da arkadaşım var ve onu ziyaret etmek istiyorum. Öğrenciyim, ailemle birlikte yaşıyorum. Annem ev hanımı ve babam emekli. Malta vizesi Altunizade için evraklar ve form doldurmada yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x
POI