Kuveyt Vize İşlemleri

Kuveyt'e kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
Kuveyt vize prosedürleri ile uğraşmadan vize almak ve Konsolosluğa şahsen gitmenize gerek kalmadan ihtiyacınız olan vize kategorisini sorunsuz bir şekilde alabilmek için Vize Merkezi’nin Kuveyt vize işlemleri üzerine yürütmüş olduğu çalışmalar ile tanışabilirsiniz.
 
Kuveyt vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!
 
Vize talebinde bulunacak olan kişiler Kuveyt vizesi başvuru evraklarını başarılı bir şekilde organize ederek Kuveyt Konsolosluğu yahut Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu vize merkezlerine Kuveyt vizesi talebinde bulunabilirsiniz.
 
Kuveyt vize işlemlerine yeni alınmış pasaportunuz ile gitmeniz tavsiye edilir. 10 yıldan daha eski olan pasaportlarla başvuru işlemleri gerçekleşmezken, aynı şekilde yıpranmış ve hasar görmüş pasaportlarla da vize başvuru işlemlerinde bulunamazsınız.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!
 
Kuveyt Konsolosluğu, vize başvuru işlemlerinizi onaylamış olabilir, ülkeye girişiniz ise ülkede bulunan sınır görevlilerinin sorumluluğundadır. Önerilen şartlara uymayan pasaportlar her daim seyahatinizin başarısız geçmesine neden olacaktır.

Yükleniyor...
KUVEYT VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 71
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 71
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2168
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5231
ayko@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com