Çorlu

Telefon

+902129636341

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Kuveyt Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu Vize Merkezi

Kuveyt vizesi için sizlere hazırlamış olduğumuz Kuveyt Çorlu şubesi sayfasına hoş geldiniz.

Kuveyt vizesi Turistik vize, Ticari vize, aile ziyareti vizesi ve Elektronik vize olarak başvuru yapılabilmektedir. Kuveyt vizesi, Kuveyt havaalanında kapıda da alınabilmektedir. Biz müşterilerimiz için Kuveyt elektronik vize önermekteyiz. Kuveyt Elektronik vizesi sayesinde havaalanında herhangi bir sorun yaşamadan, gereksiz kuyruk beklemeye gerek kalmadan ve zaman kaybı yaşamadan Kuveyt’e giriş yapmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle uzmanlarımız seyahatlerini öncesinde Kuveyt Elektronik Vize başvurusu yapmanızı önermektedir.

Kuveyt vizesi için Çorlu ilçesi başta olmak üzere çevre ilçeler olan Çerkezköy, Muratlı ile çevre iller olan Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale illerinden Kuveyt vize başvurusu için Vize Merkezi Çorlu şubemiz ile +90 (212) 963 63 41 telefon numarasından ya da [email protected] e mail adresinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kuveyt Vize Kaç Günde Çıkar? - Çorlu

Kuveyt Vizesinin çıkış süresi ortalama olarak 3 ile 5 iş günü arasındadır. Kuveyt konsolosluk ve büyükelçilikler Resmi tatil ve bayramlarda çalışmamaktadır. Başvuru yapmadan önce başvuru tarihinin bu günlere gelmemesine özen göstermelisiniz. Vize başvurunuzu gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretinizden en az 15 gün önce yapmanız gerekmektedir.

Kuveyt Vize İçin Gerekli Evraklar – Çorlu

Kuveyt vize başvurusunda hazırlamanız gereken evraklar vize türüne, seyahat amacına, mesleki durumuna ve konaklama gün sayısına göre göre değişiklik göstermektedir. Kuveyt vize türleri aşağıdaki gibidir.

 • Kuveyt Ticari Vize
 • Kuveyt Elektronik Vize
 • Kuveyt Turistik Vize
 • Kuveyt Aile Ziyareti Vizesi

Seyahat amacınızı karar verdikten sonra Vize merkezi Çorlu ofisimiz ile iletişe geçerek hazırlamanız gereken evrak listesini öğrenebilirsiniz.

Kuveyt Turistik vize başvurusu ve kısa süreli vize başvurusu yaparken;

 • Şirket antetli kağıdına İngilizce yazılmış seyahat amacı, seyahat tarihi ve masrafları karşılayacağını açıklayan vize talep dilekçesi
 • Pasaport 2 boş sayfa olması
 • Kuveyt vize başvuru formu
 • Pasaportun en az 1 yıl geçerliliği olması
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • 2 adet vesikalık fotoğraf

Bu vizeniniz çıkış süresi ortalama 3 ila 5 gün arasındadır.

Kuveyt E vize Başvurusu yaparken;

 • Pasaport resmi
 • 1 adet vesikalık resim

Gerekli belgeleri tarafımıza ister WhatsApp yada e posta ile yollayabilirsiniz.

Kuveyt ticari vize başvurusu yapacak kişiler ticari amaç ile yapılacaksa hazırlanması gereken evraklar;

 • Seyahat amacı ve ticari sebebini belirten dilekçe
 • Şirket evrakları

Kuveyt aile ziyareti vizesi başvurusu yapılacaksa hazırlanması gereken evraklar;

 • Gelir belgesi
 • Akrabalığını ibraz eden belge
 • Kuveyt’te bulunan akrabanın nüfus cüzdan fotokopisi
 • Başvuru sahibinin pasaport fotokopisi
 • Çalışma izni

Kuveyt Konsolosluğu gerekli görmeleri durumunda Başvuru sahibinden ek belge talep edebilir veya görüşmeye çağırabilirler.

Kuveyt Konsolosluklar - Çorlu

Türkiye sınırlarında konsolosluk ve büyükelçilik olarak iki adet temsilcilik bulunmaktadır

Kuveyt Vize Başvuru Formu – Çorlu

Kuveyt Vize Başvuru Formunu tükenmez kalemle, İngilizce ve büyük harflerle ve okunaklı bir şekilde doldurmalısınız. Formda, adınız, cinsiyetiniz, soyadınız, yaşınız, uyruğunuz, pasaport numaranız, seyahat tarihiniz, seyahat amacınız gibi sorular sorulmaktadır. Bu başvuru listesindeki en önemli adım başvuru formudur. Bu formda bulunan bilgilerin doğru olması konsolosluk yetkililerin sizi tanıması için en önemli aşamadır. Formda bulunan bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra imza atıp ilgili kısma resminizi yapıştırıp başvuru dosyasına ekleyebilirsiniz. Vize merkezi Çorlu şubesinde bulunan çalışanlarımız dosya içerisinde eksik evrak olup olmadığını kontrol ettikten sonra başvuru için hazır hale geldiğinde konsolosluk yetkililerine teslim etmektedirler.

Kuveyt vize başvuru formu için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Vize Ücreti – Çorlu

Başvuru ücreti konaklanacak gün sayısına, ziyaret amacına ve giriş sayısına göre farklılık göstermektedir. Vize Merkezi Çorlu ofisimize [email protected] e posta adresi ile +90 (212) 963 63 41 telefon numarasından ya da bizlere ulaşarak ücret bilgisine ulaşabilirsiniz. Vize merkezi Çorlu ofis yetkilileri size gönderecekleri listede belirtilen tutar; servis hizmeti, vize ücreti ve konsolosluk harcını içermektedir. Kuveyt vize ödemesini ister şahsen ofislerimize yapabilir yada tarafınıza gönderilen bilgi mailinde mevcut olan hesap numaralarımıza ödeme yapabilirsiniz. Kuveyt Vize süreciniz, olumlu sonuçlandıktan sonra pasaport ve vizeniz tarafınıza ister şahsen gelip ofisimizden alabilir ya da başvuru esnasında vermiş olduğunuz adresinize gönderim yapılabilmektedir.

Kuveyt Vize Merkezi Çorlu

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp