Antalya

Telefon

+902129636341

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Kuveyt Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Vize Merkezi Antalya şubesi ziyaretçilerimiz, Kuveyt vizesi Antalya Şubesi sayfasına hoş geldiniz.

Kuveyt vizesi Klasik, Turistik vize, Elektronik vize, Aile ziyareti ve Ticari olarak alınabilmektedir. Bu vize türleri içerisinde en kolay ve pratik zahmetsiz olanı Kuveyt Elektronik Vizesidir. Kuveyt Elektronik vize başvuru esnasında pasaport resmi ve vesikalık fotoğraf başvuru yapmanız için yeterli olmaktadır. Kuveyt vizesi kapıda vize uygulaması da bulunmaktadır. Vize Merkezi Antalya şubesi olarak Kuveyt vize başvurularında, gereksiz kuyruk ve havaalanında bekleme yapmadan giriş yapmaları açısından Kuveyt Elektronik vize almalarını önerdiğimiz vize türüdür.

Kuveyt vizesi için Antalya ili başta olmak üzere Finike, Konyaaltı, Kemer, Demre, Elmalı, İbradı, Muratpaşa, Kumluca, Kepez, Manavgat, Aksu, Gazipaşa, Serik, Gündoğmuş, Alanya, Kaş, Akseki, Döşemealtı ve Korkuteli ile çevre iller olan Muğla, Burdur, Isparta, Konya, Karaman ve İçel illerinden Vize Merkezi Antalya şubemiz aracılığı ile Kuveyt vize başvurusu bulunmak için [email protected] e mail adresinden ya da +90 (212) 963 63 41 telefon numarasından ile iletişime geçebilirsiniz.

Ülkemizde Bulunan Kuveyt Konsoloslukları- Antalya

Türkiye sınırları içinde bulunan konsolosluk ve büyükelçilik olarak 2 adet temsilcilik bulunmaktadır.

Kuveyt Vize Kaç Günde Çıkar? - Antalya

Kuveyt vize başvurusu yaklaşık olarak 3 ila 5 gün arasında sonuçlanmaktadır. Bu zaman sizin evraklarınızı eksiksiz ve tam sunmanıza göre ve Kuveyt konsolosluğunun resmi tatilleri ve yoğunluğuna göre değişim göstermektedir. Ziyaret resmi tatil günlerini Konsolosluk sayfamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Ziyareti başlangıç tarihinden itibaren en az 15 gün içerisinde başvurmanız gerekmektedir.

Kuveyt Vize İçin Gerekli Evraklar – Antalya

Kuveyt vize başvurusunda hazırlamanız gereken evraklar mesleki durumuna, vize türüne, seyahat amacına ve konaklanacak gün sayısına göre göre değişiklik göstermektedir.

Seyahat gerekçesine karar verdikten ve durumunuzu belirledikten sonra Vize Merkezi Antalya ofisimiz ile iletişime geçerek hazırlamanız gereken evrak listesini öğrenebilirsiniz.

Turistik ziyaret için Kuveyt vize başvurusu ve kısa süreli vize başvurusu yaparken;

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Pasaport (1 Yıl geçerliliği olan ve en az 2 adet boş sayfa olan)
 • 2 adet vesikalık fotoğraf
 • Kuveyt vize başvuru formu
 • Şirket antetli kağıdına İngilizce olarak yazılmış seyahat amacı, seyahat tarihi ve masrafları karşılayacağını açıklayan vize talep dilekçesi ve şirket yetkililerinin imzaları ve kaşe yer almalıdır.

Bu vizeniniz çıkış süresi ortalama 3 ile 5 gün arasındadır.

Kuveyt E vize Başvurusu yaparken hazırlanması gereken evraklar;

 • Pasaport Renkli taranmış resmi
 • 1 adet vesikalık resim

Tarafımıza E-mail ya da WhatsApp adresimize göndermeniz yeterlidir ve bu vize çıkış süresi bir ile üç iş günü arasındadır.

Kuveyt ticari vize başvurusu ticari amaç ile yapılacaksa hazırlanması gereken evraklar;

 • Seyahat amacı ve ticari sebebini belirten dilekçe
 • Şirket evrakları

Aile ziyareti vizesi için Kuveyt vize başvurusu yapılacaklara hazırlaması gereken evraklar;

 • Başvuru sahibinin pasaport fotokopisi
 • Gelir belgesi
 • Kuveyt’te bulunan akrabanın nüfus cüzdan fotokopisi
 • Çalışma izni
 • Akrabalığını ibraz eden belge

Kuveyt yetkili makamları gerekli görmeleri durumunda sizleri görüşmeye çağırabilir ve ek belge talep edebilirler.

Kuveyt Vize Başvuru Formu – Antalya

Kuveyt vizesi için ilk aşama Kuveyt Vize başvuru formunun doldurmaktır. Bu form Konsolosluk yetkinliklerinin sizi tanıyabilmelerine yardımcı olacağından, Bilgilerin eksiksiz, tam ve doğru bilgiler vermeniz önemlidir. Bu bilgiler hatalı ve yanlış beyan edilmesi vizenizin olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. Kuveyt vizesi için başvuru formunun İngilizce ve büyük harfler ile doldurulması gerekir. Formda bulunan Ad, Soyad, uyruk, cinsiyet ve diğer bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra, formu başvuru formuna ekleyip dosyaya ekleyebilirsiniz.

Kuveyt vize başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Vize Ücreti – Antalya

Kuveyt vize başvuru ücreti vize giriş sayısı ve seyahat amacına göre değişiklik göstermektedir. Kuveyt vize başvuru türünüze karar verdikten sonra vize merkezi Antalya ofisimize ile size gönderilecek olan bilgilendirme mailinde konsolosluk harcı, Hizmet bedeli ve vize tutarı kapsamaktadır. Gerekli gördüğünüz durumlarda bilgi almak ve vize sürecini sorgulamak için +90 (212) 963 63 41 telefon numarasından ya da [email protected] e mail adresinden irtibata geçerek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Kuveyt vize başvuru süreciniz olumlu sonuçlandıktan sonra pasaportunuzu ve vizeniz ister şahsen gelip ofisimizden alabilir ya da başvuru esnasında vermiş olduğunuz adresinize gönderim yapılabilmektedir.

Kuveyt ziyaretinizde Vize merkezi Antalya şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Kuveyt Vize Merkezi Antalya

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp