Edirne

Telefon

+902129636341

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Kuveyt Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçilerimiz, Vize Merkezi Edirne şubesi olarak hazırlamış olduğumuz Kuveyt Vize başvuru sayfasına hoş geldiniz.

Kuveyt vizesi birçok şekilde alınabilmektedir. Kuveyt Turistik, Kuveyt Ticari, Kuveyt Elektronik vize ve Kuveyt Aile ziyaret vizesi olarak alınmaktadır. Bu vize türleri Seyahat amacına göre belirlenmektedir. Ziyaret amacınıza karar verdikten sonra size uygun vize türüne göre başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.
Kuveyt vizesi için Edirne ili başta olmak üzere Edirne ilçeleri Süloğlu, Lalapaşa, Meriç, Uzunköprü, İpsala, Enez, Havsa, Keşan ile çevre iller olan Kırklareli, Tekirdağ ve Çanakkale illerinden Kuveyt vize başvurusu için Vize Merkezi Edirne şubemiz ile +90 (212) 963 63 41 telefon numarasından yada [email protected] e mail adresinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kuveyt Vize Kaç Günde Çıkar? - Edirne

Kuveyt vizesi normal şartlarda ortalama 3 ila 5 gün arasında sonuçlanmaktadır. Bu zaman sizin evrak listesinde istenilenleri eksiksiz tamamlamanıza göre değişiklik gösterebilir. Kuveyt vize başvurusunu seyahatinizden 15 Gün önce başvurunuzu yapmanızı önermekteyiz.

Kuveyt Vize İçin Gerekli Evraklar – Edirne

Kuveyt vize türü seyahat amacı, konaklanacak gün sayısına ve konaklanacak gün sayısına göre farklılık göstermektedir.

Seyahat amacınıza karar verdikten sonra, Kuveyt Turistik vize başvurusu ve kısa süreli vize başvurusu yaparken;

 • Pasaport 2 boş sayfa olması
 • Pasaportun en az 1 yıl geçerliliği olması
 • Kuveyt vize başvuru formu
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • 2 adet vesikalık fotoğraf
 • Şirket antetli kağıdına İngilizce yazılmış seyahat amacı belirten yazı.

Kuveyt E vize Başvurusu yaparken;

 • Pasaport resmi
 • 1 adet vesikalık resim

Başvuru esnasında Vize merkezimiz ile irtibata geçerek sadece Resim ve Pasaport görüntülerini WhatsApp yada e posta ile göndermeniz yeterlidir.

Kuveyt ticari vize başvurusu yapacak kişiler ticari amaç ile yapılacaksa hazırlanması gereken evraklar;

 • Seyahat amacı ve ticari sebebini belirten dilekçe
 • Şirket evrakları

Kuveyt aile ziyareti vizesi başvurusu yapılacaksa hazırlanması gereken evraklar;

 • Kuveyt’te bulunan akrabanın nüfus cüzdan fotokopisi
 • Başvuru sahibinin pasaport fotokopisi
 • Gelir belgesi
 • Çalışma izni
 • Akrabalığını ibraz eden belge

Kuveyt konsolosluk yetkilileri başvuru sahiplerinden gerekli görmeleri durumunda ek belge talep edebilir veya görüşmeye çağırabilmektedirler.

Kuveyt Konsolosluklar - Edirne

Türkiye sınırları içinde konsolosluk ve büyükelçilik olarak iki adet temsilcilik bulunmaktadır. Kuveyt vize başvurusu bu konsolosluklar tarafından yapılmaktadır.

Kuveyt Vize Başvuru Formu – Edirne

Kuveyt vize başvurusu yaparken ilk aşama Vize başvuru formunuzu doldurmaktır. Başvuru esnasında doldurulan bu Form ile konsolosluk yetkilileri ile başvuru sahibi hakkında bilgi sahibi oldukları için formdaki bilgilerin doğru ve eksiksiz olması vize olumlu sonuçlanması için en önemli etkenlerden biridir. Kuveyt vize başvuru formu İngilizce, tükenmez kalem ile ve büyük harflerle doldurulmalıdır.

Bu formda Adınız, Soyadınız, Pasaport numaranız, Doğum tarihi, Doğum yeri, yaşınız, cinsiyetiniz, uyruğunuzu ve diğer kişisel bilgilerinizin eksiksiz doldurduktan sonra en son imza ve gerekli yere resim yapıştırdıktan sonra firma yetkilimize teslim ederek başvuru dosyanıza ekleyebilirsiniz. Dosyanıza ekledikten sonra Vize merkezi ofis yetkililerimiz dosyanızı kontrol edip eksik evrak olup olmadığını kontrol ettikten sonra başvuru dosyanızı konsolosluk yetkililerine teslim edip sonuçlanması bekleyip sonuçlanmasından sonra sizler ile irtibata geçerek bilgilendirecektir.

Kuveyt vize başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Vize Ücreti – Edirne

Kuveyt için Vize ücreti Vize türü, Konaklanacak gün sayısına ve giriş sayısına göre değişiklik göstermektedir. Kuveyt vizesi için size uygun vize türüne karar verdikten sonra Vize Merkezi Edirne Şubemiz ile +90 (212) 963 63 41 telefon numarasından yada [email protected] e posta adresinden bizlere ulaşarak başvuru türünüze göre ücret bilgisi tarafınıza gönderilen mail adresinde size yollanacaktır. Yazan bu ücret içinde Konsolosluk harcı, Hizmet bedeli ve vize ücreti dahil olacaktır. Bu tutarı isterseniz şirket mail adreslerimize yada Ofisimizi ziyaret ederek elden de ödemenizi yapabilirsiniz.

Kuveyt vize başvurunuz konsolosluk olumlu sonuç verdikten sonra Vize Merkezi Edirne şubesi yetkililerimiz Kuveyt Konsolosluğundan vizenizi aldıktan sonra sizlere irtibata geçerek sizin isteğinize göre ister başvuru esnasında vermiş olduğunuz adresinize kargo yolu ile gönderebilir yada şahsen gelip ofisimizden elden teslim edebilirsiniz.
Vize Merkezi Edirne Şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Kuveyt Vize Merkezi Edirne

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp