Hindistan Vize Ücreti

Hindistan Vize Ücreti

Hindistan'ın vize istemesi bir çok kişi tarafından ilk duyulduğunda garip karşılanarak şaşırılmaktadır. Hindistan vizesi bir Amerika vizesi ya da Schengen vizesi kadar uğraştırmasada yine de özel bir takım dikkat edilmesi gereken husus ve evrakları vardır. 

Hindistan vizesini gerçekleştirmeyi düşündüğünüz seyahat tarihine yakın almanız sizin lehinize olmaktadır.

Hindistan Vize Ücreti 2024

Vize Türü Vize Harç Bedeli
Hindistan Turistik Vize Ücreti 103 $
Hindistan Ticari Vize Ücreti 123 $
Hindistan Gemici Vize Ücreti 23 $
Hindistan Konferans Vize Ücreti 83 $
Hindistan Film Vize Ücreti 123 $
Hindistan Medikal Vize Ücreti 83 $
Hindistan Transit Vize Ücreti 23 $

NOT: Güncel fiyatlar ve güne özel indirimlerden yararlanmak için vize uzmanlarımızı iletişim bölümünde yer alan numaralı telefonlardan arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta yollayabilirsiniz.

Hindistan Vizesi Danışmanlık Bedeli 2024

Hindistan vizesi başvurularında 20 yıllık deneyimi ile sizlere hizmet veren Vize Merkezi her bir kişinin yapacağı göçmen olmayan vize türleri için başvurularda 57$ danışmanlık bedeli almaktadır.

Vize Türü Danışmanlık Hizmet Ücreti
Hindistan Turistik Vize Ücreti 57 USD
Hindistan Ticari Vize Ücreti 57 USD
Hindistan Gemici Vize Ücreti 57 USD
Hindistan Konferans Vize Ücreti 57 USD
Hindistan Film Vize Ücreti 97 USD
Hindistan Medikal Vize Ücreti 57 USD
Hindistan Transit Vize Ücreti 57 USD

Bu danışmanlık bedelinin kapsadığı hizmetler;

Kişiye Özel Evrak Listesi Gönderimi; Başvuran kişinin statü, meslek grubu ve seyahat amacına göre evrak listesinin düzenlenmesi ve müşteriye ulaştırılmasıdır. Konsolosluk tarafından belirlenmiş her seyahat amacına ve meslek grubuna ayrı olarak bir evrak listesi vardır. Bu evrak listesinin güncel olması ve doğru bir şekilde hazırlanması vize başvurunuzun doğru bir şekilde yapılmasına olanak sağlar.

Telefonda Sınırsız Destek Hizmeti; Gerekli evrak listesinin hazırlanma sürecinde evrakların doğru anlaşılması, hazırlık sürecinde ara bilgilendirmeler, nereden temin edilmesi gerektiğinin net bilinmesi, her belgenin muadili var ise bununla alakalı bilgilendirmeler yapılması hizmetidir. Bu süreçte dilekçelerde nelere dikkat edilmesi gerektiği, banka hesaplarının detayları, otel/uçak rezervasyonlarının ne şekilde olması gerektiği, sigorta ile alakalı sorular, e-devlet üzerinden alınacak belgelerin içerik ve detayları gibi birçok konu hakkında akıllarda soru işaretleri oluşmaktadır. Bundan dolayı bir başvuru sürecinde müşteri ile ülke uzmanlarımız arasında ortalama 45-60 dakika arasında 7-8 adet görüşme yapılmaktadır.

Vize Uzmanıyla Ön Başvuru Hizmeti; Evrak listeniz size ulaştıktan sonra evraklarınızı ofisimize getirebilir, ülke uzmanlarımız ile yüz yüze görüşerek süreç hakkında tüm detayları görüşebilirsiniz. Evraklarınız kontrol edilirken siz VIP bir ortamda çay/kahve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Evrakların uyumlu olup olmadığı, başvurunun yapılıp yapılamayacağının ekspertizinin yapılması, başvuru yapılıp yapılmayacağının kararının verilmesi hizmetidir. Eğer başvuru yapılmaya uygun değil ise danışmanlık bedeli olarak sadece 100 ₺ ödenir.

Başvuru Dosyanızın Hazırlanması Hizmeti; Evraklarınızın hazırlanması ve formlarınızın doldurulması sonrası başvuru dosyanız konsolosluğun istediği sırada doğru bir şekilde hazırlanmalıdır. Dosyanız sizin konsolosluğa karsı en büyük referansınızdır. Vize başvuru formlarınızın doldurulması ileri düzey İngilizce bilgisine sahip ülke uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Online olarak 37 soruluk formunuz doğru bilgilerle eksiksiz bir şekilde doldurulur. Dosyanızın anlaşılır bir şekilde sıralanması, finansal ve kişisel bilgilerinizin ayrıştırılması, çalışma belgelerinizin doğru bir şekilde hazırlanması, seyahat belgeleri ile rezervasyonlarınızın doğru bir şekilde dosyaya konulması ile en güncel ve eksiksiz bir şekilde dosyanızın başvuruya hazır hale getirilmesi uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Randevu Alma Hizmeti; Vize mülakatınız için size uygun en yakın tarih için randevu oluşturma hizmetidir. Dönemsel olarak yoğunluklar göz önünde bulundurularak size en uygun randevu tarihi ülke uzmanlarımız tarafından sistemden takip edilir ve randevunuz oluşturulur.

Fotokopi ve Çıktı Alma Hizmeti; Kişisel evraklarınızın orijinallerini teslim etmek istemez ve randevu tarihinde başvuruda yanınızda getirmek isterseniz formlarınızın doldurulabilmesi için fotokopilerini bırakabilirsiniz. Ayrıca başvuru dosyanızda olması gereken kimlik- pasaport fotokopileriniz ve eski vizelerinizin görüntüsü gibi fotokopi hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca e-devlet üzerinden alacağınız belgeleri de yine aynı şekilde ofisimizden yazdırabilirsiniz.

EK HİZMETLERİMİZ

Hizmet Hizmet Bedeli
Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti 20 €
Karşılama Hizmeti 30 $
Vize Kapınızda Hizmeti 100 $
Vize- Pasaport Kurye Hizmeti 100 ₺
İngilizce Motivasyon Mektubu 300 ₺

Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti; Hindistan seyahatlerinizde başınıza gelebilecek her türlü sağlık durumlarında kullanabileceğiniz …… TL/USD teminatlı seyahat sağlık sigortasını kurumumuzdan 20 Euro karşılığında temin edebilirsiniz. Sigorta bedeli tercih edeceğiniz teminat kapsamına ve süreye göre değişiklik gösterebilir. Kurumumuzdan yapılan seyahat sağlık sigortası kapsamı ve teminatları için tıklayınız.

İngilizce Motivasyon Mektubu; Vize başvuru sürecinde dilekçe en önemli unsurlardan biridir. Gitme amacınızın doğru ve etkili bir şekilde anlatılması, geri döneceğinize dair ispatlarınızın olması, mali ve ailevi durumunuzu net bir şekilde ifade etmeniz başvurunuzun değerlendirme sürecini etkilemektedir. Konsolosluğa hitaben etkili İngilizce dilekçenizin editörlerimiz tarafından yazılmasını isterseniz 300 ₺ olarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Editörlerimiz tarafından durumunuzun açıklanacağı, 7 paragraflık bir dilekçe yazılarak başvurunuzun olumsuz sonuçlanma olasılığını en aza indirgiyoruz.

Karşılama Hizmeti; Randevu tarihinizde mülakatınız öncesi ülke uzmanımız sizi konsolosluk binası önünde karşılayacağı hizmettir. Mülakat konsolosluk yetkililerine kendinizi ve seyahat amacınızı anlatacağınız, size sorulan sorulara doğru ve başvurunuza uygun bir şekilde cevap vermeniz gereken bir süreçtir. Bu süreci en sağlıklı ve stressiz bir şekilde atlatabilmeniz için uzmanımız sizi konsolosluk kapısında karşılar, sorulacak sorularla alakalı olarak sizi mülakata hazır hale getirir ve kedinizi doğru anlatmanız adına püf noktaları size iletir. Bu hizmetimizin karşılığı 30 $ olarak ücretlendirilir.

Vize Kapınızda Hizmeti; Çok yoğunsunuz, başvuru evraklarını bize iletme, formlarla alakalı detaylı görüşme yapmak için dahi zaman bulamıyorsanız, kişisel evraklarınızı kuryeye teslim etmek istemiyorsanız veya evraklarınızın güvenlik nedeniyle dışarı çıkmasını istemiyorsanız ülke uzmanlarımız adresinize gelerek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Evraklarınızın kontrolü, başvuru formunuzun doldurulması, dosyanızın hazırlanması, randevunuzun alınması hizmetlerinin tamamını sizinle birlikte gerçekleştirmektedir. Bu hizmetimizden 100 $ ücret ödeyerek faydalanabilirsiniz.

Vize- Pasaport Kurye Hizmeti; Adresinizden evraklarınızın alınması, size gönderilen belge ya da evrakların teslimi hizmetidir. Gelecek olan kişi vize danışmanı ya da ülke uzmanı olmamakla birlikte sadece evraklarınızın güvenli bir şekilde size ulaştırılması ya da sizden teslim alması konusunda sorumludur. Vize başvuru süreciyle alakalı herhangi bir yorumda bulunamaz. Talep ettiğiniz gün için kuryenin uygun olduğu saat aralığında aynı gün teslimatlar gerçekleştirilir. Vize –pasaport kurye hizmeti İstanbul / Şişli ofisimizden 20 KM civarındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Bu mesafedeki kurye hizmeti 100 ₺ şeklinde ücretlendirilir.

Hindistan vizeni tecrübeyle alın

Hindistan ile ilgili sizden gelen sorular

5 sorudan en popüler 5 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Hindistan Vizesi Kaç Para?
  F.F., 12 Oca 2021, 16:30

  Merhabalar, turistik seyahat için Hindistan’ gitmek istiyorum, acaba Hindistan vizesi kaç para? Hindistan Başkonsolosluğu’na vize harcını bankaya mı yatırmam gerekiyor? Hindistan ne kadar sürede vizeyi çıkartıyor. Sizin aracılığınızla başvuru yapabilir miyiz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Hindistan Vize Fiyatları 2021
  B.B., 08 Oca 2021, 16:12

  Merhabalar, Hindistan vize fiyatları 2021 yılında ne kadar oldu? Hindistan vize türleri ve vize sürelerine göre fiyatlar değişiklik gösterir mi? Size danışmanlık ücreti ne kadar ödememiz gerekiyor? Detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Hindistan Vize Ücreti 2021
  T.K., 08 Oca 2021, 12:45

  Merhabalar, Hindistan vize ücreti 2021 yılında değişiklikler oldu mu? Hindistan’a her gidişimde farklı fiyat ödemiştim. Geçen senede vize harçlarında Avrupa birliği ülkeleri artış yapmıştı. Hindistan vizemi sizin aracılığını ile almak istiyorum. Size danışmanlık ücreti olarak ne kadar ödeme yapmam gerekiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Hindistan Vize Fiyatları
  M. K., 05 May 2020, 21:53

  Merhaba, eşimle birlikte Hindistan’a turistik seyahat planlıyoruz. Devlet memuruyuz. Hindistan vize fiyatları ne kadar? Bu fiyat neleri kapsamaktadır? Teşekkür ederiz.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Hindistan vize ücreti 2019
  A.Ç., 12 Haz 2019, 14:53

  Merhaba, Hindistan'a Turistik vize almak istiyorum. Hindistan Konsolosluğuna ve size ne kadar ücret ödemem gerekiyor? Hindistan vize ücreti 2019 ne kadar?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Hindistan için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp