Çorlu

Telefon

+90 (850) 460 15 73

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Hindistan Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçilerimiz, Vize Merkezi Çorlu Şubesi olarak Hindistan'a yapacak olduğunuz seyahatiniz öncesinde gerçekleştirmek zorunda olduğunuz Hindistan Vize Başvuruları hakkında bir çok ön bilgiye sahip olabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Çorlu ilçemiz başta olmak üzere Süleymanpaşa, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Çerkezköy, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Şarköy ilçelerimiz ve çevre iller olan Tekirdağ Merkez, Kırklareli, Edirne, İstanbul ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Hindistan Vize Başvurularınız için danışmanlık ve vize hizmeti sunmaktayız.

Hindistan Vize Başvuruları ile alakalı kafanıza takılabilecek olan sorulara cevap bulak veya detaylı bilgi almak için dilerseniz Çorlu ofisimizde sizler için hizmet vermekte olan vize uzmanlarımızı +90 (282) 255 50 39 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Hindistan Vizesi Kimler İçin Geçerlidir? - Çorlu

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport, Hususi (Yeşil) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Hindistan'a gerçekleştirecek oldukları seyahatleri öncesinde Hindistan Vize başvurusunda bulunma zorunlulukları mevcuttur.
Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın ise Hindistan Seyahatlerinde vize başvurusu yapmalarına gerek yoktur. Vizeden muaf oldukları için seyahatlerini vizesiz olarak gerçekleştirebilmektedirler.
Ülkemiz sınırları içerisinde Hindistan Devletine ait 5 adet dış temsilcilik bulunmaktadır. Bunlar ise;

Hindistan sınırları içerisinde ise Ülkemize ait olan dış temsilcilikler ise;

Hindistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? - Çorlu

Değerli Ziyaretçilerimiz, Hindistan'a gerçekleştirecek olduğunuz seyahatlerinizin gerekçesi başvurusunu gerçekleştirecek olduğunuz vize türünü belirlemektedir. Seyahatinize uyumlu olabilecek olan vize türüne göre tamamlamanız gereken evraklar da farklılık göstermektedir. Bu sebeple seyahat gerekçenizi doğru bir şekilde belirlemeniz büyük önem taşımaktadır.
Sizler için listeler halinde sunacak olduğumuz Hindistan Vize türleri içerisinden seyahat gerekçenize en uygun olan başlığa tıklayarak edinmeniz gereken evrakların listesine, nerelerden temin edilebileceğine, evrakların niteliklerine ve daha bir çok ön bilgiye kolaylıkla erişebilirsiniz.
Hindistan Vize Türleri;

Yukarıda belirtmiş olduğumuz başlıklar arasından seyahat gerekçenize uygun olan başlığın hangisi oluğu konusunda fikir sahibi olamıyor ya da seyahatinize uygun olan vize türünün yukarıda belirtilmekte olan başlıklar arasında mevcut olmadığını düşünüyorsanız eğer Çorlu ofisimizi dilerseniz +90 (282) 255 50 39 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ve uzmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.
Hindistan günümüzde bir çok ülkenin de kullanmakta olduğu elektronik vize başvuru sistemini de kullanmaktadır. İçerisinde ne yazık ki Türkiye'nin bulunmadığı 156 farklı ülke vatandaşı Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde bizzat konsolosluklara gitmeden Hindistan Elektronik Vize başvuru işlemini gerçekleştirebilmektedirler. Vize Merkezi olarak global anlamda tüm dünya vatandaşlarına elektronik vize başvurularında danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Hindistan Elektronik Vize başvurusunda bulunabilecek ülkelerin listesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Hindistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çorlu

Vize Merkezi Çorlu şubesi olarak Hindistan Vize Başvurularınız için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Bu başlık altında Hindistan Vize başvurularının nasıl bir süreçten geçerek gerçekleştiğini siz değerli ziyaretçilerimize anlatacağız.

  1. Adım: Vize Merkezi Çorlu şubesini arayarak ya da mail adresimiz üzerinden uzmanlarımıza mail atarak Hindistan vizesi için tedarik etmeniz gereken belgeleri e-posta olarak isteyiniz. Başvuru türünüze göre ve size özel hazırlanmış evrak listesi ve vize başvurusu hakkında bilgilerin bulunduğu e-posta tarafınıza iletilecektir. Genel olarak Hindistan Vizesi için gerekli evrak listesine de ayrıca buradan ulaşabilirsiniz.
  2. Adım: Uzmanlarımız tarafından seyahat gerekçenize uygun olarak hazırlanmış olan E-postada belirtilen evrakları eksiksiz olarak tamamlamaya özen gösteriniz. Tamamladığınız evrakları herhangi bir randevu almanıza gerek olmadan ikamet etmekte olduğunuz en yakın şehirde bulunan Vize Merkezi ofisine dilerseniz bizzat elden teslim edebilirsiniz veya talep edilen evrakları ofisimize kargo yolu ile ulaştırabilirsiniz.
  3. Adım: Evraklarınız vize uzmanlarımıza ulaşır ulaşmaz gerekli kontroller yapılıp göndermiş olduğunuz evraklar içerisinde eksik ya da hatalı bilgi olmadığı kontrol edilerek en ufak bir hataya mahal verilmemektedir. Evraklarınızda var olabilecek olan hatalar veya eksiklerin olması halinde sizlerle iletişime geçilerek evraklarda gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Herhangi bir eksik ya da hata kalamaması halinde Hindistan Vize Başvuru işleminiz başlayacaktır.
  4. Adım: Başvurunuz tamamlandıktan sonra vize uzmanlarımız tarafından size bildirilen tarihte ve saatte ilgili Hindistan Konsolosluğu’ndaki mülakata gitmeniz gerekmektedir. Vize Uzmanlarımız bu süreçte sizlere eşlik edecek ve sizleri detaylı olarak bilgilendireceklerdir. Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Bolu, Kırklareli, Kocaeli, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova illerinden gerçekleşecek olan başvurular Hindistan İstanbul Konsolosluğundan, diğer illerin başvuruları Hindistan Ankara Büyükelçiliğinden yapılmaktadır.
  5. Adım: Vizeniz sonuçlandıktan sonra pasaportunuzu Vize Merkezi Çorlu şubemizden bizzat alabilir veya adresinize kargo ile gönderilmesi için talimat verebilirsiniz.

Hindistan Vize Ücretleri - Çorlu

Hindistan'a gerçekleştirecek olduğunuz seyahatinizin gerekçesine göre değişkenlik göstermekte olan vize türleri de kendi içlerinde farklı ücretlendirmelere sahiptir. Güncel vize ücretleri ve danışmanlık ücretlerimiz ile alakalı detaylı bilgi almak için Vize Merkezi Çorlu şubemizde çalışmakta olan vize danışmanlarımıza +90 (282) 255 50 39 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta atarak uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Hindistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanmaktadır? - Çorlu

Hindistan Vize başvurularınız 1 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak başvuruyu gerçekleştirebilmek için almanız gereken randevu tarihi Hindistan Konsolosluklarında meydana gelebilecek yoğunluklar ya da resmi tatil günlerine denk gelmesi durumunda 5 ila 10 gün sonrasına verilebilmektedir. Bu nedenle seyahatinizden minimum 3 hafta öncesinde uzmanlarımızla irtibata geçerek seyahat planlamanızı rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştirmeniz çok daha verimli olacaktır.
Hindistan Vize Başvuru süreçleri ile alakalı detaylı bilgi almak veya kafanıza takılan soruları sormak adına Vize Merkezi Çorlu Şubemizi +90 (282) 255 50 39 numaralı telefon aracılığı ile arayabilir, [email protected] adresine e-posta atarak vize uzmanlarımıza erişebilirsiniz.
Vize Merkezi Çorlu Şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Hindistan Vize Merkezi Çorlu

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp