Portekiz Vize Randevu

H.K 23/09/20, 17:20
Merhabalar, Portekiz’de yapılacak olan bir iş görüşmem için en hızlı şekilde vize almam gerekli. Kontrol etmeye çalıştım randevu almak zorunlu mu? Ayrıca randevu sorunu yaşamamak ve beklememek için zaman kaybı yaşamadan ne yapabiliriz? Ticari Portekiz vize randevu işlemleri ve şirket sahibi olarak ben ne gibi hazırlıklar yaparak başvurumda yardımcı olursunuz?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, öncelikle Portekiz vizesi başvurularınız hakkında Vize Merkezi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Portekiz schengen vizesi başvurularında başvuru sahiplerimizin 10 yıldan eski olmamakla birlikte seyahat dönüş tarihinden en az 3 geçerli olan pasaportları ve Konsolosluk tarafından başvuru sahibinin durumuna ilişkin evraklar ile birlikte başvuru yapma hakkına sahipsiniz. Portekiz için İstanbul veya Ankara’da bulunan dosya kabul merkezleri ve parmak izi alım noktalarından Vize Merkezi vize hizmetlerimizle başvurunuzu gerçekleştirebiliriz. Randevusuz hiç bir işlem kabul edilmemekte olup online randevu alarak vize sürecinize başlayabileceğimizi belirtmek isteriz.

Portekiz vizesi randevusu hakkında ticari olarak ve acil gitme isteğinize istinaden ilgili dosya alım merkezinin uyguladığı ve avantaj sağladığı VIP başvuru statüsünde randevu alımı sizler için uygun olan her gün için oluşturabilmekteyiz. Normal şartlarda normal vize başvurularında randevu alımı ortalama 1 hafta veya 10 gün sonrasına alınır fakat VIP statüsünde herhangi bir bekleme sürecine girmeden hazırlayacağımız evraklarınız ile birlikte en hızlı şekilde zaman kaybı yaşamadan başvurunuzu konforlu bir şekilde yapabilmekteyiz. Ticari Schengen vize randevu Portekiz alım kurumu Konsolosluk bilgilendirmesi ile birlikte şirket sahibi formatında olan başvuru sahiplerinden istenen evrakları şöyle özetleyebiliriz; pasaportunuzun aslı, 2 adet güncel fotoğraf, Portekiz firmasından davetiyeniz, orijinal şirket ve şahsi banka hesap dokümanlarınız, işyerinizin faaliyette olduğunu kanıtlar güncel belgeleriniz, kimlik kopyanız olarak söyleyebiliriz.
 
Müşteri temsilcilerimizden alacağınız ayrıntılı bilgiler ile Portekiz vize randevu ve başvurunuza ilişkin yapılacak hazırlıklar hakkında; Vize Merkezi hizmet dalı altında, konsolosluğa yazılacak olan dilekçeniz, seyahat sağlık sigortası hizmetimiz, Schengen vizesi Form dolumu, randevu alımı ve hazır olan dosyanız ile randevu tarihinizde başvuru günü yanınızda sizlere eşlik ederek danışmanlık hizmetimizi sağlamaktayız.

Portekiz vize randevu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x