Portekiz vize belgeleri

F. G. 21/09/20, 16:14
Merhabalar, Portekiz vatandaşı ile evli olan ablamı ziyaret etmek için Portekiz’e vize alıp gitmem gerekiyor. Portekiz vize belgeleri için nereden bilgi alabilirim? Sizlerin bana destek vermeniz konusunda nasıl bir bağlantı kurmalıyım. Ben 2 yıldır mühendislik dalında önemli bir kurumda çalışıyorum bu durum uzun süreli vize almamı sağlayabilir mi? Teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, öncelikle Portekiz vize işlemlerinize ilişkin Vize Merkezini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Pasaportunuzun 10 yıldan eski olmaması ve planlanan seyahat dönüş tarihinizden itibaren en az 3 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte Konsolosluk tarafından vize türünüz olan Portekiz aile veya arkadaş vizesi başvuruları hakkında vize danışmanlık hizmetimizi sizlere sağlayabileceğimizi bildirmek isteriz. Yapılacak olan hazırlıklarda ziyaret için vize belgeleri Portekiz başlığı altında evraklarınızın istenilen formatta ve düzeyde olması başvurunuzun olumlu ve sorunsuz geçmesi adına dikkatlice ilerlememiz adına en üst seviyede desteğimizi vereceğimizi söylemek isteriz.

Sorunuza istinaden belirlemiş olduğumuz vize türünüz aile ve arkadaş ziyareti Portekiz vizesi için gerekli belgeler hakkında çalışanlar için istenen belgeler şöyledir. Pasaportunuzun aslı, 2 adet güncel fotoğraf, uçak ve konaklama belgeleriniz, seyahat sağlık sigortanız, banka hesap dokümanlarınız, şirketten temin edeceğiniz maaş bordrolarınız, çalışmakta olduğunuz şirketten çalışma belgeleriniz istenmektedir. Ayrıca e-devlet portalı üzerinden nüfus kayıt örneği ve ikametgah belgesi ile birlikte barkodlu 4a hizmet dökümü olarak söyleyebiliriz. Nüfus cüzdanı kopyanız ve müşteri temsilcilerimiz tarafında gönderilen maildeki ücret teklifimize istinaden ödemeniz talep edilmektedir. Ziyaret amaçlı vize belgeleri Portekiz adına evraklandırmanız gereken en önemli detay davetiyenizdir. Davet eden tarafından beyanname şeklinde evinin belgesi ve davet mektubunu sizler adına sunması zorunludur.

Portekiz vize belgeleri ve aile ziyareti formatında yapılacak olan tüm işlemleriniz hakkında Vize Merkezi uzman Portekiz ülkesi müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmeye istinaden ayrıntılı ve gerekli tüm evrak bilgilerine e-mail ve kısa mesaj yolu ile temin edebilirsiniz. Sizlerden isteyeceğimiz evraklarınızı bizlere kargo veya elden teslim ederek tüm vize sürecinize hızlıca başlayabilir v uzman danışmanlığımız ile düzenli bir vize başvuru süreci sağlayabilirsiniz.

Portekiz vize belgeleri

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x