Hırvatistan Vizesi

Hırvatistan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

 
Hırvatistan’a kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş başvuru merkezleri ve yetkili turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
 

Hırvatistan Vizesi

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Hırvatistan Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Hırvatistan Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Hırvatistan’a seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Hırvatistan Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.
 
Hırvatistan Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?
 

Hırvatistan Turistik Vize, Hırvatistan Ticari Vize, Hırvatistan Aile /Arkadaş Ziyareti Vizesi, Hırvatistan Özel Ziyaret Vizesi, Hırvatistan Tedavi Amaçlı Vize, Hırvatistan Kültürel-Spor-Konferans Vizesi, Hırvatistan Transit Vize dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
 
Hırvatistan vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!
 
Hırvatistan Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

 
Hırvatistan vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Hırvatistan vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!
 
Hırvatistan Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Hırvatistan vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 5 ila 40 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Hırvatistan seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 6 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.
 
Ani beklenmedik acil durumlara karşı Hırvatistan Vizesi Daha Hızlı Nasıl Alınır?
 
Hırvatistan Ekspres Vize Uygulaması ile Hırvatistan vize işlemleri 48 saat içinde tamamlanır.
 
 
Vize Merkezi Temsilcileri Hıvatistan Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?
 
Hırvatistan vize işlemleri için gerekli olan Hırvatistan seyahat sağlık sigortası ve Hırvatistan otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.
 
 
Hırvatistan Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
 
Vize Merkezi Hırvatistan Vize Temsilcileri, Hırvatistan vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
 
Hırvatistan Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Hırvatistan vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
 
Hırvatistan vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya avrupa2@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
 
Hırvatistan vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

Yükleniyor...