Gaziantep

Telefon

+90 (342) 255 54 35

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Hırvatistan Vize Merkezi, Gaziantep

İzlanda vize merkezi altunizade

Hırvatistan Vize Merkezi Gaziantep ofisimiz aracılığıyla Hırvatistan ve diğer Schengen ülkelerine yönelik vize işlemleriniz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Gaziantep il merkezi, ilçeleri ve çevre illerden ofisimize ulaşarak Hırvatistan vize başvurunuzu hemen tamamlayabilirsiniz. Vize Merkezi Gaziantep ofisi ülke uzmanlarımıza +90 (342) 255 54 35 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hırvatistan Vize Merkezi Gaziantep Başvurusu

Hırvatistan Cumhuriyeti 2024 itibarıyla Schengen vize havuzuna dahil olmuştur. Bu nedenle diplomatik, yeşil ve gri pasaport sahipleri 90 güne kadar ülke konaklamalarında vizeden muafken bordo pasaport sahipleri için vize talep edilmektedir.

Hırvatistan vize işlemelerinde yetkili olan Hırvatistan temsilcilikleri dosya kabulünü ise vize işlem merkezleri aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

Hırvatistan seyahatiniz uzun süreli ise Ulusal olarak adlandırılan D tipi vize başvurusunda bulunmak zorundasınız. C tipi vize başvuruları ise kısa süreli olarak uygulanır ve Hırvatistan Schengen vizesi kapsamında işlem görür. Kısa süreli vize türleri Turistik, Ticari ve Ziyaret vizesi olarak adlandırılır. Her vize türünün kendine göre ve seyahat edecek kişinin özelliklerine göre evrak listesi vardır.

Hırvatistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Hırvatistan vizesi için gerekli evraklar turistik, ticari ve ziyaret vizesi kapsamında farklılaşacaktır. Aynı zamanda seyahat süresi, mali durum ve diğer kişisel nitelikler evrakları çeşitlendirecektir. Bu nedenle öncelikle vize başvuru evraklarınızı size özel hazırladığınızdan emin olmanız gerekir. Genel talep edilen evraklar aşağıdaki gibidir. Detaylar için uzmanlarımıza ulaşmanız gerekmektedir.

  • Pasaport ve eski pasaport fotokopileri
  • Vize başvuru formu
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Vize Ücreti ödendi belgesi
  • Banka Hesap Dökümü
  • Biyometrik Fotoğraf
  • Davetiye ile gidecekler için davetiye
  • 18 Yaşından küçükler için muvakkat name
  • Maddi yeterliliği sağlayamayanlar için sponsora dair belgeler vb.

Vize Merkezi Gaziantep ofisimizin yönlendireceği e-postada tüm vize evrakları yer alacaktır. Evrakları tasnif ederken ve formları doldururken profesyonel yardım almanız yerinde olacaktır.

Hırvatistan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar?

Hırvatistan vizesi ortalama 10 ile 15 iş günü içerisinde cevaplanır. Vize süreciniz herhangi bir sebepten dolayı uzayabilir. Böyle bir durumda kalmamak adına vize başvurunuzu 1 ay öncesinden tamamlamalısınız. Resmi tatiller, sistem arızaları, ek evrak talebi veya vize reddi gibi sebepler 15 günlük süreci aşabilir.

Hırvatistan Vize Ücreti Ne Kadar?

Hırvatistan vize harcı ve şube hizmet bedelimizden oluşan güncel vize başvuru ücretini Gaziantep ofisimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Vize Merkezi Gaziantep ofisimiz ile +90 (342) 255 54 35 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. Vize reddi durumunda yeniden başvuru yapmak için ofisimizden danışmanlık hizmeti de talep edebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp