Ermenistan Vize Ücreti

Ermenistan Vize Ücreti

Ermenistan vize ücreti 2024 yılı hesaplaması için Vize Merkezi uzmanlarıile iletişime geçin!Ermenistan vize ücretleri ile ilgili en güncel bilgileri Vize Merkezi olarak sizlere sunmaktayız. Vize ücretlerinin belirli dönemlerde güncellenmesi nedeniyle başvuru aşamasında herhangi bir sorun yaşamamak adına Ermenistan vize uzmanlarımıza 0212 963 50 90 numaralı telefondan ulaşarak vize ücretlerini teyit edebilirsiniz.

Ermenistan vize başvuru işlemleri öncesinde Ermenistan 2024 vize fiyatlarının konfirme edilmesi oldukça önem arz etmektedir. Başvuru işlemleri sırasında başvurunun reddedilmesine neden olacak şartlara özen gösterilmesi gerekmektedir. İşlemlerinin herhangi bir nedenden dolayı Ermenistan vize reddi ile sonuçlandırılması halinde ödenen vize ücreti başvuru sahibine iade edilmemektedir.

Ermenistan Vize Ücreti 2024

Ermenistan vize fiyatları dahilinde konsolosluk vize harcı ve hizmet bedeli tahsis edilmektedir. Ermenistan vize başvuru işlemleri öncesinde teyit edilmiş vize ücretinin ödenmesi ve banka dekontunun ibraz edilmesi gerekmektedir. Vize başvuru ücreti ödenmeksizin işlemler yapılamamaktadır.

Ermenistan vize başvurularının Ermenistan Dışişleri Bakanlığı tarafından online olarak kabul edilmesi nedeniyle seyahat amacı fark etmeksizin vize başvuru ücreti talep edilmektedir. Ermenistan vize başvurusunun olumlu olarak sonuçlanması halinde başvuru sahibine ilk etapta21 gün ikamet hakkı bulunan vize verilmektedir.

Ermenistan 2024 güncel e-vize ücreti 21 günlük vize ücreti 60$ + KDV olarak belirlenmiştir. 120 gün geçerli olacak vize içinise vize işlem ücreti ve danışmanlık ücretleri ise 85 $.

Vize başvuru ücretinin ödenmesi ile birlikte ücretin ödendiğini gösteren banka dekontu, gerekli evraklar ve vize başvuru formu ile başvuru işlemleri tamamlanabilmektedir. Başvuru aşamasında vize başlangıç tarihi seçilebilmektedir. Seyahat tarihinin 60 gün öncesinden vize başvuru işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Ermenistan Vize Fiyatları Hakkında Ayrıca Bilinmesi Gerekenler

 • Vize başvuru ücretleri başvuru sahiplerinden her başvuru için ayrıca talep edilmektedir. Başvuru işleminin tekrarlanması halinde başvuru ücretinin yeniden ödenmesi şartı aranmaktadır.
 • Ermenistan vize başvurusunun herhangi bir nedenden dolayı vize reddi ile sonuçlandırılması halinde ödenen ücret başvuru sahibine iade edilmemektedir. Bu nedenle Ermenistan vize başvuru işlemlerinin prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilmesi oldukça önem arz etmektedir. Vize başvurularının olumsuz sonuçlanmasına neden olan eksik evrak teslim etme, başvuru formunu doğru olmayan ve tutarsız bilgiler ile doldurma gibi nedenlerden uzak durulması gerekmektedir.
 • Ermenistan vize başvuru işlemleri sırasında vize ücretinin ödendiğini gösteren banka dekontunun diğer gerekli evraklar arasına eklenerek ibraz edilmesi zorunluluğu bulunmaktadır.

Ermenistan vize ücretleri ile ilgili bilgi almak, var olan bilgileri teyit etmek ve Ermenistan vize başvuru işlemlerini başlatmak için 0212 963 50 90 numaralı telefon ve [email protected] e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ermenistan 2024 güncel vize ücretlerine Vize Merkezi aracılığıyla ulaşın!

Ermenistan vizesi şubeleri

Ermenistan ile ilgili sizden gelen sorular

2 sorudan en popüler 2 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Ermenistan vize ücretleri
  B. Şahin, 09 Nis 2020, 21:33

  Ermenistan vize ücretleri e-vize başvurularında online olarak mı ödeniyor yoksa vize ücretini bankaya yatırıp dekontunu mu sunmak zorunda mıyım? İşlemleri sizinle gerçekleştirdiğimde şuan ödemem gereken güncel ücret sayfanızda yer alan ücret mi yoksa başka bir güncel fiyat söz konusu mu? E-vize başvurusu reddedilirse ödediğim vize ücretini geri alabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Ermenistan vize ücreti 2020
  E.L, 09 Nis 2020, 20:53

  Merhaba sitenizde yer alan Ermenistan vize ücreti 2020 bilgisi toplamda ödenecek olan fiyatı mı ifade ediyor? İşlemler sırasında söz konusu ücretin dışında herhangi bir ücret talep ediliyor mu ve başvuruyu sizinle birlikte gerçekleştirdiğim takdirde ayrıca ödeme yapılması gerekiyor mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Ermenistan için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp