Çorlu

Telefon

+902129635090

Ermenistan Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu Vize Merkezi

Vize Merkezi Çorlu ofisimize hoş geldiniz.
Ermenistan ülke sınırları içerisine seyahat planı olan ve başvurularını Çorlu ve çevre illerinden gerçekleştirecek vatandaşlarımıza uygun olarak hazırladığımız sayfamızı okumaya devam ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ermenistan vize başvuru süreci, e-vize ve detayları, vize başvurusuna yönelik bilinmesi gereken gibi konuları sayfamız devamında açıklamış bulunmaktayız. Vize Merkezi Çorlu ofisimiz ile Ermenistan vize prosedürüne en uygun başvuruyu gerçekleştirebilir ve süreci kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için +90 (212) 963 50 90 telefon numaramız ve [email protected] e-posta adresimiz ile bizimle iletişime geçebilir ya da Vize Merkezi Çorlu ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan Vize İstiyor mu?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız Ermenistan sınırlarına seyahat edebilmek için vize sahibi olmak durumundadır. Umuma Mahsus (Bordo), Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) pasaport türleri arasında herhangi bir ayrım olmaksızın vize prosedürü geçerlidir. Ermenistan için yapacağınız vize başvurusu için Vize Merkezi Çorlu ofisimiz ile iletişime geçerek süreci en hızlı ve kolay şekilde tamamlayabilir ve işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Ermenistan Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Ermenistan vize sürecinde istenen evraklar listesine +90 (212) 963 50 90 telefon numaramız ve [email protected] e-posta adresimizi kullanarak Vize Merkezi Bursa ofisimiz ile iletişime geçmeniz halinde ulaşabilmeniz mümkündür. Vize başvurusuna dair gerekli evraklar vize türüne ve seyahat süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Başvurunuzu şahsen bulunmanıza gerek olmadan kurumumuz aracılığı ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ermenistan E-Vize

Ülkemiz sınırlarından Ermenistan’a ait vize başvuruları Ermenistan Dışişleri Bakanlığına bağlı e-vize sistemi üzerinden yapılmaktadır. E-vize sistemi sayesinde Ermenistan’a vize başvurusunda bulunacak tüm vatandaşlarımız Vize Merkezi Çorlu ofisimiz ile iletişime geçerek başvurularını kolaylıkla yapabilmektedirler. Ermenistan Konsolosluğu Türkiye’den gerçekleştirilen vize başvurularının kabulunu ve değerlendirmesini e-vize resmi sitesinde yer alan Online Ermenistan Vize Başvuru Sayfası üzerinden yapmaktadır. Ermenistan’a yapacağınız turistik, ticari ya da ziyaret amaçlı seyahatleriniz için vize başvurusunu Vize Merkezi Çorlu ofisimiz ile birlikte e-vize sistemi üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ermenistan için E-vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

E-vize sistemi ile birlikte Ermenistan vizesi başvuruları Vize Merkezi Çorlu ofisimiz ile birlikte kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Pasaportunuzun 2.sayfası ve biyometrik fotoğrafınızı kurumumuza iletmeniz halinde vize başvuru süreciniz başlatılmış olacaktır. Ermenistan vize başvurusu sırasında şahsınıza yöneltilen sorulara doğru ve tutarlı yanıtlar veriyor olmanız oldukça önemlidir. Aksi gözlemlenen durumlarda başvurunuz işleme alınmayabilir ya da başvurunuz ret ile sonuçlandırılabilir. Vize başvuru süreci sona erdiğinde kurumumuz belirtmiş olduğunuz e-posta adresine e-vize sonucunuzu iletmektedir. Belirlenen prosedüre en uygun Ermenistan vize başvurusunu Vize Merkezi Çorlu ofisimiz ile iletişime geçerek kolaylıkla yapabilmeniz mümkündür.

Ermenistan E-Vize Başvurusunun Sonuçlanma Süresi

Ermenistan Cumhuriyeti için yapılan vize başvurularının değerlendirme ve sonuçlanma süresi ortalama 2-3 iş gününü kapsamaktadır. Ermenistan bir komşu ülkemiz olmasına rağmen aramızda açık bir sınır kapısı yer almamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Ermenistan ülkesine ait bir büyükelçilik ya da konsolosluk bulunmaması nedeniyle vize başvuruları e-vize sistemi ya da yetkili kurumlar üzerinden yapılmaktadır. Vize Merkezi Çorlu ofisimiz ile birlikte şahsen bulunma zorunluluğu olmaksızın Ermenistan vize başvurusunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken vize başlangıç tarihini seçebildiğiniz gibi başvuru işlemlerinizi istediğiniz tarihin 60 gün öncesine kadar yapabilirsiniz.

Ermenistan Vize Ücretleri

Vize başvuruları sırasında ödenmesi gereken vize ücretleri seyahat sürelerine ve başvurulan vize türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Ülkeler yıl içerisinde vize ücretlerinde değişiklik yapabilirler bu neden son belirlenen ücretleri öğrenmeniz oldukça önemlidir. Vize başvurularının vize reddi ile sonuçlanması halinde ödenen vize ücretleri başvuru sahiplerine iade edilmemektedir. Güncel vize ücretlerine ulaşmak için ve vize sürecine dair bilgi alarak başvuru işlemlerini başlatmak için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ermenistan Cumhuriyeti vize ücretlerini +90 (212) 963 50 90 telefon numaramız ve [email protected] e-posta adresimiz kullanarak Çorlu ofisimiz ile iletişime geçmeniz halinde kolaylıkla öğrenmeniz mümkündür.

Ermenistan Hakkında ve Vize Sürecine Dair Ayrıca Bilinmesi Gerekenler

  • Ermenistan ülkesine ait yapmış olduğunuz seyahat planı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamak adına tüm başvuru işlemlerinizin seyahat başlama tarihinin en az 15 gün öncesinde tamamlanmış olmasını tavsiye ederiz.
  • Ermenistan Cumhuriyeti vatandaşlığına geçiş için başvurunuzu şahsen yapmış olmanız gerekmektedir. Kurumumuz vatandaşlığa geçiş hizmeti vermemektedir.
  • Ermenistan vizesi için başvuruda bulunmadan önce pasaportunuzun olabildiğince temiz ve düzgün gözüktüğüne emin olmanız gerekmektedir. Eski ve yıpranmış bir pasaport ile Ermenistan sınır kapılarında ve vize işlemleri sırasında sorun yaşayabilme ihtimaliniz olduğunu bildirmek isteriz.
  • Ermenistan Cumhuriyetine ait oturum izni için başvurunuzu şahsen yapmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ermenistan Vize Reddi

Turistik, ticari ya da aile/arkadaş ziyareti amacıyla Ermenistan’a yapmış olduğunuz vize başvurusu vize reddi ile sonuçlanabilir. Başvurunuz olumsuz sonuçlanır ve nedeni şahsınıza belirtilir ise bu nedeni ortadan kaldırarak tekrar başvuru yapabilir ya da itiraz dilekçesi yazabilirsiniz. Büyükelçiliklerin vize başvurularını reddetme nedenlerini bildirme zorunlulukları olmadığını bilmenizi isteriz. Başvurunuzun olumsuz sonuç almaması için evraklarınızı eksiksiz ve sizden istendiği gibi teslim etmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Vize Merkezi Çorlu ofisimiz ile şahsen bulunmanıza gerek olmadan Ermenistan vizesi için başvuru işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak istemeniz halinde +90 (212) 963 50 90 telefon numaramız ve [email protected] e-posta adresimizi kullanarak kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ermenistan Vize Merkezi Çorlu

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp