Ermenistan Vize Başvuru Formu

Ermenistan Vize Başvuru Formu

Ermenistan vize başvuru formu doldurulması aşamasında Vize Merkezi Ermenistan vize temsilcilerimizinden danışmanlık hizmeti alabilir ve başvuru işlemlerini en doğru şekilde tamamlayabilirsiniz!

Ermenistan vize başvuru işlemlerinin başlatılabilmesi için resmi bir belge olan vize başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Form doldurma aşamasında dikkat edilmesi gerekenlere ve Ermenistan vize başvuru formuna sayfamızın devamında ulaşılabilmektedir. Başvuru formu Ermenistan sınırları içerisine seyahat gerçekleştirecek olan başvuru sahibinin kişisel bilgilerini ve seyahat amacını öğrenme amacı ile hazırlanmıştır. Bu nedenle formda bulunan sorulara gerçeğe uygun, tutarlı yanıtlar verilmesi ve eksiksiz olarak doldurulması oldukça önem arz eden konular arasında yer almaktadır. 

Ermenistan Vize Başvuru Formu Ermenistan Vize Başvuru Formu 

Ermenistan Vize Başvuru Formunu İndirmek İçin:

Ermenistan Vize Başvuru Formu linkine tıklayınız.

Form açıldığında bilgisayarınıza kaydediniz. 

Ya da

İlgili linkin üzerine gelerek farenin sağ tuşuna basınız.

Açılan listeden “Bağlantıyı Farklı Kaydet”  seçeneğine tıklayınız.

Açılan ekranı onaylayarak Ermenistan Vize Başvuru Formunu kaydediniz. 

Ermenistan seyahati gerçekleştirecek kişilerin vize başvuruları ülkemiz sınırları içerisinde Ermenistan temsilciliği bulunmaması nedeniyle e-vize sistemi üzerinden kabul edilmektedir. Ermenistan elektronik vize başvuru aşamasında talep edilen evrakların eksiksiz olarak ibraz edilmesi ve vize başvuru formunun dikkatlice doldurulması gerekmektedir. Başvuru formu doldurulması aşamasında kurumuzundan danışmanlık hizmeti alarak sürecin prosedüre en uygun şekilde tamamlandığına emin olabilirsiniz. 

Ermenistan Vize Başvuru Formu Doldurulması Aşamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Başvuru formu içerisinde yer alan soruları eksiksiz olarak doğru ve tutarlı bilgiler ekseninde yanıtlamak değerlendirme aşamasında oldukça önem arz etmektedir. Form içerisinde bulunan sorulara yanlış, eksik ya da tutarsız yanıtlar verilmesi Ermenistan vize başvurusunun işleme alınmamasına veya vize reddi ile sonuçlandırılmasına neden olabilmektedir. 
 • Söz konusu form Türkçe ya da İngilizce dillerinden biri ile doldurulabilmektedir. Başvuru formunun tükenmez kalemle, büyük harflerle ve anlaşılır biçimde doldurulması şartı aranmaktadır.
 • Ermenistan vize başvuru aşamasında ibraz edilen belgeler ile başvuru formunda bulunan sorulara verilen yanıtların birbirini desteklemesi gerekmektedir. Evraklar arasında tutarsız olması değerlendirme aşamasında oldukça önem arz etmektedir. Başvuru değerlendirmesi sırasında herhangi bir olumsuz sonuca meyil vermemek adına ibraz edilen belge ve yanıtların tutarlılık göstermesi gerekmektedir.
 • Ermenistan elektronik vize başvuru aşamasında eksik evrak teslim edilmesi veya başvuru formunun eksik ya da hatalı olarak doldurulması başvurunun işleme alınmamasına veya başvurunun ret ile sonuçlanmasına neden olabilmektedir. Başvurunun herhangi bir nedenden dolayı reddedilmesi halinde ödenen vize ücreti iade edilmemektedir. Seyahat planı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamak adına işlemlerinin en doğru şekilde gerçekleştirilmiş olması oldukça önemlidir. 

Lütfen Dikkat:

Ermenistan Vize Başvuru Formu PDF formatındadır. 

Bu formun görüntülenebilmesi ve indirme işleminin yapılabilmesi için Adobe Acrobat Reader gerekmektedir. 

Download Adobe Acrobat Reader

Download Adobe Acrobat Reader 

Ermenistan vize evrakları için tıklayınız

Ermenistan ile ilgili sizden gelen sorular

2 sorudan en popüler 2 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Ermenistan vize formu
  D. Erçetin, 14 Nis 2020, 15:52

  Merhabalar öncelikle sayfanızda yer alan Ermenistan vize formu orijinal form mu? Başvuru formu biraz karmaşık gözüküyor ve nasıl doldurulacağını bilemiyorum. Bu konuda herhangi bir desteğiniz var mı acaba? Seyahat tarihinin ne kadar öncesinde sizinle iletişime geçmem gerekiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Ermenistan vize başvuru formu doldurma
  A. Hasan Tilki, 14 Nis 2020, 15:06

  Merhaba, Ermenistan vize başvuru formu doldurma işlemleri sırasında ve başvuru dosyası hazırlanmasında dikkat edilmesi gerekenler çok fazla gözüküyor. Tek başıma başvuru yaparsam tüm ayrıntıları doğru bir şekilde tamamlamam çok zor gözüküyor. İşlemler sırasında sizden danışmanlık hizmeti almayı düşünüyorum. Başvuru süreci ve evrakların doldurulmasına ilişkin bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Ermenistan için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp