Çanakkale

Telefon

+902129635090

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Ermenistan Vize Merkezi Çanakkale

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Ermenistan’a yapacak olduğunuz seyahatiniz öncesinde almak zorunda olduğunuz Ermenistan Vizesi ile alakalı birçok detaylı bilgiyi paylaşacak olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz. 

Çanakkale Ermenistan Vize Merkezi şubemiz aracılığı ile Çanakkale il merkezi başta olmak üzere çevre ilçeler olan Bayramiç, Lapseki, Ayvacık, Gelibolu, Ezine, Gökçeada, Biga, Eceabat, Çan, Bozcaada, Yenice ve çevre iller Tekirdağ, Balıkesir, İzmir, Edirne, Bursa ve Tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Ermenistan Elektronik Vize başvurularınız için çözüm odaklı bir başvuru hizmeti sunmaktayız. 

Çanakkale Ermenistan Vize Merkezi danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek, başvuru süreci hakkında detaylı bilgi alabilmek ve vize uzmanlarımızla irtibata geçmek için +90 (212) 963 50 90 tel numaralı telefonu tuşlayarak bizleri arayabilir ya da [email protected] mail adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca; İsrail, Bahreyn, Belize, Bhutan, Bolivya, Bosna Hersek, Brunei, Kamboçya ve Ermenistan Elektronik Vize başvuru sisteminden faydalanabilecek olan tüm Dünya ülkeleri vatandaşları için Çanakkale Ermenistan Vize Merkezi olarak uzman kadromuzla beraber vize hizmeti sunmaktayız.

Ermenistan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

Ermenistan’a gerçekleştirecek olduğunuz ticari, turistik ya da aile veya arkadaş ziyareti gerekçeli seyahatlerinizde Ermenistan Vizesi sahibi olmanız gerekmektedir. Ermenistan Cumhuriyeti vize zorunluluğunu bütün pasaport türleri için mevcut tutmuştur. Ülkemiz sınırları içerisinde herhangi bir Ermenistan dış temsilciliği yer almamaktadır. Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Yeşil (Hususi) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaport türlerinden herhangi birine sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvurularını gerçekleştirebilmek için Çanakkale Ermenistan Vize Merkezi şubemiz ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.  

Ermenistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Çanakkale

Günümüzde birçok ülkenin kullanmakta olduğu Elektronik Vize başvuru sistemine Ermenistan Cumhuriyeti de başvurmaktadır. 

İsrail, Bahreyn, Belize, Bhutan, Bolivya, Bosna Hersek, Brunei, Kamboçya, Türkiye ve daha birçok ülke vatandaşı Ermenistan vize başvurularında online başvuru sistemini kullanabilmektedir. Ermenistan Vize başvuruları online olarak gerçekleşebilmektedir. Elektronik Vize başvuru sistemi sayesinde başvuru yapacak kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek kalmamıştır. 

Ermenistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çanakkale

Çanakkale Ermenistan Vize Merkezi olarak sizler adına Ermenistan Elektronik Vize başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz. Hiç bir zahmete girmenize gerek kalmadan Ermenistan Elektronik vizesine sahip olabilirsiniz. Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının ve biyometrik fotoğrafınızın renkli bir şekilde taratılmış görüntüsü ya da net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını bizlere mail yolu ile ya da whatsApp uygulaması aracılığı ile göndermeniz uzmanlarımızın sizler adına işlemlere başlaması için yeterli olacaktır. 

Ermenistan Elektronik Vize başvuru ücretini ödemeniz ardından uzmanlarımız başvuru formunu sizler adına dolduracak ve başvuru işleminizi gerçekleştireceklerdir. Süreç hakkında düzenli olarak bilgi sahibi olabilecek ve uzmanlarımız Ermenistan Elektronik vize başvurunuzun onaylanması ardından onay mailini sizlere yönlendirecektir. Vize uzmanlarımızın sizlere yönlendirmiş olduğu onaylı Ermenistan Elektronik vizenizin çıktısı ve pasaportunuz ile seyahatinizi gerçekleştirebilmektesiniz.

Ermenistan Vize Ücreti - Çanakkale

Vize başvuruları öncesinde ödenmesi gereken vize başvuru ücretleri seyahat süresi ve vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Vize başvurunuz eğer olumsuz olarak sonuçlanırsa ödemiş olduğunuz bu başvuru ücretleri iade edilmemektedir. Ödenmesi talep edilen vize ücreti içerisinde; vize başvuru harcı, diğer giderler ve danışmanlık ücreti mevcut olacaktır. Belirtilen tutar dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Vize başvuru ücretleri hakkında kapsamlı bilgi alabilmek için Çanakkale Ermenistan Vize Merkezi şubemizi +90 (212) 963 50 90 tel numaralı telefonla arayabilir ya da [email protected] mail adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Çanakkale

Ermenistan’a gerçekleştirilen elektronik vize başvurularının sonuçlanma süresi ortalama olarak 2 ila 3 gün arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Ülkemiz sınırları içerisinde herhangi bir Ermenistan dış temsilciliği bulunmadığı için vize başvuruları e-vize resmi sitesinde yer almakta olan Online Ermenistan Vize Başvuru sayfası üzerinden kabul edilmekte ve değerlendirilmektedir. Konsolosluk yetkililerinin yoğunluğu ya da resmi tatil günleri gibi nadir durumlar Ermenistan Elektronik vizenizin sonuçlanma süresini değiştirebilecek etkenlerdendir. Vize başvurunuzun değerlendirmesi ve sonuçlanması ardından sizlerle irtibata geçerek bilgilendirecek ve onaylı vizenizi sizlere ulaştıracağız.

Çanakkale Ermenistan Vize Merkezi şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Ermenistan Vize başvuru sayfamızı okudunuz. Daha detaylı bilgi alabilmek ve uzmanlarımız ile iletişime geçebilmek için bizleri +90 (212) 963 50 90 tel numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] mail adresine e-posta göndererek sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. 

Vize başvurularında bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder Vize Merkezi Çanakkale şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Ermenistan Vize Merkezi Çanakkale

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp