Ermenistan Vize İşlemleri

Ermenistan Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Ermenistan'a seyahat için vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Ermenistan vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.
 
 
 
Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:
 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Ermenistan Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Ermenistan’a seyahat gündemi olan T.C. Umuma Mahsus, Hususi, Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Ermenistan vizesine tabidirler. Ermenistan'a seyahat edecek Türkiye vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Ermenistan Konsolosluğu vize müracaatlarını, Ermenistan e-vize resmi web sitesinde bulunan Online Ermenistan Vize Başvuru sayfası üzerinden kabul etmektedir. Ayrıca Ermenistan vize işlemleri için başvurular, yetkili turizm acentaları aracılığıyla da yapılabilmektedir.
 
Ermenistan Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
 
Ermenistan vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !
 
 
Ermenistan Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Ermenistan vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 1- 3 hafta içinde sonuçlanmaktadır.
 
Ermenistan Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
Vize Merkezi Ermenistan Vize Temsilcileri, Ermenistan vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Ermenistan Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Ermenistan vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
Ermenistan vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Ermenistan vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır

Yükleniyor...
Telefon