Trabzon

Telefon

+902129635090

Ermenistan Vize Merkezi, Trabzon

Trabzon Vize Merkezi

Vize Merkezi Trabzon ofisimize hoş geldiniz. Ermenistan sınırlarına seyahat etme amacıyla vize başvurusunda bulunacak vatandaşlarımız sayfamızı okumaya devam ederek vize sürecine dair gerekli bilgilere ulaşabilirler. Trabzon ofis sayfamız üzerinden Ermenistan vizesi, başvuru süreci, e-vize, gerekli evraklar gibi konuları detaylı bir şekilde açıklamayı amaçladık. Vize başvurunuzu Vize Merkezi Trabzon ofisimiz aracılığı ile gerçekleştirerek Ermenistan vize sürecini kolaylıkla tamamlayabilir ve işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Ermenistan vizesine dair detaylı bilgi almak için +90 (212) 963 50 90 telefon numaramız ve [email protected] e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ermenistan Vize İstiyor mu?

Ermenistan’a turistik, ticari ya da ziyaret amacı doğrultusunda seyahat planlayan vatandaşlarımızın tümü Ermenistan vizesine tabiidir. Pasaport ayrımı yapılmaksızın tüm vatandaşlarımız vize prosedürüne uymak durumundadır. Hususi (Yeşil), Umuma Mahsus (Bordo), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) pasaport türlerinden biri sahip olan tüm vatandaşlarımız Vize Merkezi Trabzon ofisimiz ile birlikte Ermenistan vize başvurularını kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Ermenistan Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Vize Merkezi Trabzon ofisimiz ile +90 (212) 963 50 90 telefon numaramız ve [email protected] e-posta adresi üzerinden iletişime geçerek gerekli evraklar ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Belirlenen prosedüre en uygun başvuruyu yapabilmek adına kurumumuzu tercih ederek süreç boyunca işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Ermenistan vize başvuru formunu sitemiz üzerinden inceleyebilir ve bizimle iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ermenistan E-Vize

Türkiye’den yapılan vize başvuruları Ermenistan Dışişleri Bakanlığına bağlı e-vize sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. E-vize sistemini kullanarak Ermenistan vize başvurusunu Vize Merkezi Trabzon ofisimiz aracılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Ermenistan Konsolosluğu Türkiye sınırları içerisinden gerçekleştirilen vize başvurularını e-vize resmi sitesinde bulunan Online Ermenistan Vize Başvuru Sayfası üzerinden kabul eder ve değerlendirir. Ermenistan’a turistik, ticari ya da ziyaret edebilme amacı ile yapmak istediğiniz vize başvurusunu Vize Merkezi Trabzon ofisimiz ile en doğru şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Ermenistan için E-vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vize Merkezi Trabzon ofisimiz ile birlikte Ermenistan vize başvurunuz e-vize sistemi üzerinden yapılmaktadır. Biyometrik fotoğrafınızı ve pasaportunuzun 2.sayfasını kurumumu ileterek e-vize başvuru işlemlerinizi başlatmanız mümkündür. Başvurunuz sırasında sizi ve seyahat amacınızı öğrenmeye yönelik sorulan sorulara doğru ve tutarlı yanıtlar vermeniz oldukça önemlidir. Eksik, yanlış ya da tutarsız yanıtlar vermeniz halinde başvurunuz işleme alınmayabilir ya da başvurunuz ret ile sonuçlanabilir. E-vize sonucunuz belli olduğunda önceden belirtmiş olduğunuz e-posta adresine kurumumuz sonucu iletecektir. Vize Merkezi Trabzon ofisimiz ile Ermenistan vize başvuru sürecini en doğru şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ermenistan E-Vize Başvurusunun Sonuçlanma Süresi

Ermenistan’a vize başvurusunda bulunan vatandaşlarımızın vize değerlendirme ve sonuçlanma süreleri ortalama 2-3 iş gününü kapsamaktadır. Resmi tatiller haricinde genellikle belirtilen süre içerisinde Ermenistan vize başvurunuz sonuçlanmış olur. Türkiye Cumhuriyeti ve Ermenistan Cumhuriyeti komşu ülkeler olmasına rağmen aralarında açık bir sınır kapısı yer almamaktadır. Ülkemiz sınırlarında faaliyet gösteren Ermenistan büyükelçiliği ya da konsolosluğu bulunmamaktadır. Bu nedenlerden dolayı Ermenistan için vize başvuruları yetkili kurumlar ve e-vize sistemi üzerinden gerçekleştirilir. E-vize başvurusu sırasında vize başlangıç tarihini seçebilmeniz ve 60 gün öncesinden işlemlerine başlayabilmeniz mümkündür. Vize Merkezi Trabzon ofisimiz ile iletişime geçerek sürece dair detaylı bilgi alabilir ve vize işlemleriniz kurumumuz ile birlikte en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ermenistan Vize Ücretleri

Ermenistan’a ait belirlenmiş vize ücretleri vize türüne ve seyahat süresine göre farklılık göstermektedir. Aynı şekilde vize ücretleri bulunduğumuz yıla göre değişikliğe uğrayabilir. Bu nedenle Ermenistan için son belirlenen ücret detaylarına ulaşmış olmak oldukça önemlidir. Ermenistan’ın belirlediği ücretlere kurumumuz ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Başvuruların olumsuz olarak sonuçlanması halinde vize ücreti şahsınıza iade edilmemektedir.
Ermenistan güncel vize ücretlerine +90 (212) 963 50 90 telefon numaramız ve [email protected] e-posta adresimizi kullanarak Vize Merkezi Trabzon ofisimiz ile iletişime geçerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ermenistan Hakkında ve Vize Sürecine Dair Ayrıca Bilinmesi Gerekenler

  • Ermenistan Cumhuriyeti için vize başvurusu gerçekleştirmeden önce pasaportunuzun temiz ve düzgün olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Eski ve yıpranmış bir pasaport ile vize işlemleriniz ve Ermenistan sınırlarına giriş-çıkış anlarında sorun yaşayabileceğinizi hatırlatırız.
  • Ermenistan vatandaşlığına geçiş için başvuru işlemlerini şahsen gerçekleştirmeye yönelik bir prosedür bulunmaktadır. Kurumumuz vatandaşlığa geçiş hizmeti vermemektedir.
  • Ermenistan için yapmış olduğunuz seyahat planı dışına çıkmamak adına başvuru işlemlerinizin olabildiğince erken bir tarihte mümkünse 15 öncesine kadar tamamlamış olmanızı tavsiye ederiz.
  • Ermenistan’a oturum izni alabilmek için şahsen başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için Trabzon ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ermenistan Vize Reddi

Ermenistan vize başvurunuz olumsuz olarak neticelenir ve nedeni şahsınıza belirtilir ise bu nedeni ortadan kaldırarak vize başvurunuzu yenileyebilir ya da konu ile ilgili itiraz dilekçesi yazabilirsiniz. Büyükelçiliklerin vize başvurularına ait ret nedenlerini açıklama zorunluluğu olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Başvurunuzun olumsuz bir yanıt almaması için vize işlemleri sırasında eksik evrak teslim etmemeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Ermenistan vize başvurusunu +90 (212) 963 50 90 telefon numaramız ve [email protected] e-posta adresi kullanarak Vize Merkezi Trabzon ofisimiz ile iletişime geçmeniz halinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ermenistan Vize Merkezi Trabzon

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp