As visa Portekiz

e.E 28/09/20, 17:12
Merhabalar, Yakın bir zamanda Portekiz’e gelen davetiyem üzerine ticari bir şekilde seyahat etmem gerekiyor. Araştırdım ve As visa Portekiz için başvuru alan bir konsolosluk olduğunu duydum bu doğru mu? Sizler bana yardımcı olabilir ve başvuruları yapmamda bana destek verebilir misiniz? Çalışan biri olarak nasıl bir yol izlemeliyiz? Fazlasıyla yanlış bilgiler var, sizi profesyonel görüp danışmak istedim. Tecrübenize güvenerek yardım istiyorum. Teşekkür ederiz.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, öncelikle Portekiz ticari vize başvurularına ilişkin Vize Merkezini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Portekiz vize başvuruları için Portekiz Ankara Büyükelçiliği ile İstanbul’da ki Macaristan Başkonsolosluğu arasında yapılan anlaşmaya istinaden İstanbul’da herhangi bir Portekiz temsilciliği olmaması sebebi ile Macaristan Konsolosluğu vize değerlendirmesi için yetkilidir. Konsolosluğun C tipi vize başvurularını kabul ettiği başvuru merkezi olan As Visa Portekiz şirketidir. Bizler ise Vize Merkezi olarak ilgili dosya kabul merkezine akredite ve üyeliğimiz sayesinde tüm vize adımlarınızı sizin adınıza yürütme hakkına sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

Ticari vize başvuru için Portekiz As visa üzerinden kabul edilen dosya sahiplerinin Türkiye bölge ayrımı yaşamadan tüm şehirlerden gelen başvuruları işleme alma konusunda destek vermektedir. Sizlerden başvuru tipiniz olan ticari Portekiz Schengen vizesi çalışanlar adına istenen evrakları talep edip eksiksiz kontrolünü sağladıktan sonra As vize Portekiz adlı dosya kabul ve parmak izi alım noktasından işleme alacağımızı bildirmek isteriz. İşlem süresi ortalama 15 takvim günü sürmekte olup incelenme sırasında süreç daha da uzayabilmektedir. Bu sebep ile seyahat tarihlerini göz önünde bulundurarak en uygun güne randevunuzu oluşturmamız için evraklarınızı bizlere en kısa sürede ulaştırmanız rahat bir vize süreci yaşamanızı sağlayacaktır.

As visa Portekiz vize başvuru olan dosya kabul merkezi üzerinden yapılacak olan işlemleriniz hakkında sizlerden e-mail ve kısa mesaj yolu ile istemiş olduğunuz evrakların eksiksiz kontrolü ile birlikte Schengen başvuru formu ve seyahatinize ilişkin dilekçe yazımları hakkında Vize Merkezi danışmanlık hizmetimizden faydalanmaktasınız. Portekiz vize işlemleri hakkında uzman departmanımızdan başvurularınıza ilişkin ayrıntılı tüm bilgiler için bağlantıya geçebilirsiniz. 

Saygılarımızla.

As visa Portekiz

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x