Pakistan Vize İşlemleri

Pakistan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Pakistan’a kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.

Pakistan Vize Başvuru İşlemleri
Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Pakistan Vizesine Başvurmalı mıdır?

Pakistan Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Pakistan’a seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Pakistan Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

 

Pakistan Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?
 
Pakistan Turistik Vizesi, Pakistan Ticari Vizesi, Pakistan Çift Girişli Vize, Pakistan Çok Girişli Vize, Pakistan Aile Ziyareti Vizesi, Pakistan Transit Vize dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.

Pakistan vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!

 

Pakistan Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Pakistan vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Pakistan vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

 

Pakistan Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Pakistan vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 3 iş günü içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Pakistan seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 1 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.

 

Vize Merkezi Temsilcileri Pakistan Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

Pakistan vize işlemleri için gerekli olan Pakistan otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.

 

Pakistan Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 

Vize Merkezi Pakistan Vize Temsilcileri, Pakistan vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.

Pakistan Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Pakistan vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.

Pakistan vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayak temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.

Pakistan vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

Türk vatandaşlarının Pakistan’a giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahipleri her bir yıl için 90 günü aşmamak koşuluyla Pakistan’da vizesiz kalabilmektedirler.

 

 

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 02 73
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 02 73
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 02 73
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com