Pakistan Vize İşlemleri

Pakistan Vize İşlemleri

Pakistan Vize İşlemleri Vize Merkezi Temsilcileri aracılığıyla en doğru ve hızlı şekilde gerçekleştirilir.

Pakistan Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!

Pakistan vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Pakistan vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Pakistan vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Pakistan vizesine dair merak ettiğiniz konular hakkında bizi aramaktan çekinmeyin!

Pakistan Vizesi

T.C. Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaport sahipleri dışındaki kişiler yani Bordo pasaport sahipleri Pakistan’a girişi Pakistan vizesi alarak yapabilirler. Pakistan vizesi için pasaport sürenizin uzun olması önem arz etmektedir. Pakistan vize izin sürelerinin pasaport izin sürelerinin altında olması mecburi olmakta ve Pakistan vizesi için pasaportun geçerlilik süresinin Pakistan seyahati sonrası en az 6 ay olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Pasaportunuzun süresi ne kadar uzun ise işiniz o derecede kolay olacaktır. Ayrıca vizeden muaf olma durumunda olanlarınız dahi Pakistan’ın pasaportunuzda aradığı geçerlilik süresini öğrenmeniz kesinlikle çok yararlı olacaktır. Bununla birlikte yıpranmış bir pasaportla yapmak istediğiniz vize başvurunuz kabul edilse bile ve vizenizi alsanız dahi sınırdan geri çevrilme olasılığı olabilir. Bu bağlamda pasaportunuzun temiz ve deforme olmamış olmasına da önem vermeniz Pakistan yolculuğu adına artı bir puan getirecektir.

Turistik, ticari ya da ziyaret amaçlı olsun Pakistan topraklarına giriş yapmak isteyen vatandaşların yürürlükteki ilgili Pakistan Mevzuatı gereğince vize almaları mecburidir. Ancak, Pakistan farklı seyahat amaçları için farklı türlerde vizeler vermekte olup Pakistan vize başvurularında seyahatin amacına uygun vize alınması bir zorunluluktur. Verilen Pakistan vize türleri için evraklar farklı evraklar istenip bu evraklardan bazısı vize türlerinin gerektirdiği seyahat amacını kanıtlamaya yönelik olduğu için istenen evrakları hazırlayabilmeli ve seyahat amacınızı kanıtlamalısınız. Hangi vize türü olursa olsun Pakistan vizesi için başvuruyu şahsen yapmanız zorunlu olmayıp Vize Merkezi aracılığıyla yapabilirsiniz. Pakistan vizesi için başvurunuzu Vize Merkezi aracılığıyla yapmanız halinde uzman temsilcilerimizin destekleri sayesinde başvurunuzu hem daha kolay yapabilmekte hem de daha sağlam yapabilmektesiniz. Pakistan vize başvurusunu sağlam bir şekilde yapıp vize onayı alma ihtimalinizin daha yüksek olması için e-mail veya telefon yoluyla Vize Merkezi temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz.

Pakistan Vize İşlemleri

Pakistan vize işlemleri Pakistan vize başvurusunun gerçekleşmesiyle başlayıp başvuruya ilişkin kararın açıklanmasına kadarki süreyi kapsayan bir süreçtir. Türkiye’deki vatandaşlarının Pakistan vize başvuruları Pakistan Büyükelçiliği Ankara veya Pakistan Başkonsolosluğu İstanbul tarafından kabul edilmektedir. Pakistan vize işlemleri için bu resmi temsilciliklere başvurunuzu şahsen gerçekleştirmeniz zorunlu olmayıp Vize Merkezi aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

Pakistan vize işlemleri için gerekli evrakların hepsini getirmeli, evrakların formatı ve evraklardaki bilgiler doğru olmalıdır. Böyle olmayan evraklar Pakistan vize işlemlerinin daha uzun sürmesi veya ret olarak sonuçlanmasına yol açabilir. Pakistan’ın resmi temsilcilikleri Pakistan vize işlemleri sırasında sizden ek evrak isteyebilmekte veya sizi mülakata çağırabilmektedir. Böyle durumlarda ek evrakta ve mülakatta vereceğiniz bilgilerin eksiksiz ve doğru olması vize işlemlerinin olumlu sonuçlanması açısından önem taşımaktadır.

Pakistan vize işlemleri ile ilgili verilen kararlar yalnızca vize için başvurduğunuz yere göre Pakistan Konsolosluğu ve Pakistan Büyükelçiliğine ait olup bu resmi temsilcilikler yine de her şey yerli yerinde olsa dahi vize başvurunuzu reddetme yetkisine sahiptirler. Böyle olması durumunda bu resmi temsilcilikler ret sebebini açıklama zorunluluğu bulunmamakla birlikte yazılı veya sözlü açıklama yapıp nedeni size açıklayabilirler. Vize Merkezi aracılığıyla Pakistan vizesi başvurunuzu profesyonel danışmanlık hizmeti alarak daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirip vize alma şansınızı yükseltmek için temsilcilerimizle e-mail veya telefonu kullanarak iletişime geçiniz. Kaliteli ve deneyimli ekibiyle Vize Merkezi şubeleri sizlere gerekli danışmanlık hizmetini sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Pakistan Vizesi için Gerekli Evraklar

Her Pakistan vizesi için yapacağınız başvurularda evraklar gerekli olup Pakistan vizesi için gerekli evraklar başvuru yapacağınız Pakistan vizesinin özelliğine göre ve başvuru şeklinize göre değişir. Bazı evraklar her Pakistan vizesi için ortak olarak istenmektedir. Bu evraklar pasaport, 2 adet beyaz arka fonlu fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi olup her Pakistan vizesi için bu evrakları teslim etmelisiniz. Bu evrakların yeterli olması veya ek evrakları getirmenizin gerekmesi başvuru şekliniz ve başvuru yapacağınız vize türüne göre değişir.

Ek evraklar getirmeniz gerekirse getirmeniz gereken evrakların neler olduğu ve evraklarda olması gereken içerikler ise yine Pakistan vize başvurusu ile ilgili bu kriterlere bağlı olarak değişir. Bu ek evrakların bazısı seyahat amacınızı bildirip bu seyahat amacına göre kullanılan vizeyi verdiğinden seçeceğiniz vize türü gerçek seyahat amacınıza uygun olmalı ve seyahat amacınızı kanıtlayacak evrakları hazırlayabilecek durumda olmalısınız. Örneğin, Pakistan vize başvurularında Pakistan’dan gelecek olan davetiyenin mahiyeti seyahat amacını da beraberinde getirmektedir. Pakistan turistik vize başvurularında davetiye Pakistan’daki turizm acentesi tarafından gönderilirken, ticari başvurularda Pakistan’da faaliyet gösteren firma veya organizasyon yetkilisi tarafından gönderilmesi gerekmektedir. Bu tür evrakların yanı sıra, seyahatleri boyunca maddi ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeterli para miktarının olduğunu gösterir evraklar da Pakistan vizesi gerekli evraklar arasında olabilir. Eksik, yanlış olarak hazırlanmış, hatalı bilgi içeren, seyahat amacına çelişkili olan evraklar vize işlemlerinin uzaması veya ret olarak sonuçlanmasına yol açabilir.
Vize Merkezi temsilcilerimizi telefonla arayıp temsilcilerimize seyahat planınızı ve durumunuzu bildirip bunlara göre başvurmanız gereken vize türü ve hazırlamanız gereken evrak listesini istediğinizi söylemeniz halinde temsilcilerimiz bu bildirdikleriniz ve isteklerinize göre size uygun olan vize türü ve hazırlamanız gereken evraklar hakkında detaylı bilgiyi size e-mail aracılığıyla bildirilecektir.  Pakistan Vizesi için başvurunuzu Vize Merkezi aracılığıyla yapmanız halinde temsilcilerimiz evrakları Pakistan makamlarının istediği koşullara göre hazırlamanızı sağlamanızda yardımcı olarak vize başvurusunu daha kolay yapacak ve daha sağlam yaparak vize alma şanısınız yükselecektir.

Pakistan Vize Fotoğrafı

Başvurulacak Pakistan vize türü ve seçenek sunulması halinde bu vize türü için seçtiğiniz özellik fark etmeksizin her Pakistan vize başvurusu için fotoğraf getirmeniz gereklidir. Pakistan vizesi için her fotoğraf kabul olmayıp getireceğiniz Pakistan vize fotoğrafı Pakistan makamlarının belirlediği şartları karşılamalıdır. Pakistan vize fotoğrafı beyaz arka fonlu vesikalık fotoğraf olmalıdır. Bu fotoğraf güncel halinizi göstermeli, deforme olmamış ve üzerinde elektronik oynama yapılmamış olmalıdır. Pakistan vize fotoğrafı ile ilgili vermeniz gereken miktar ise 2 adettir.

Pakistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Pakistan vizesinin kaç günde çıkar olması başvurulan vize türüne göre değişir. Bütün Pakistan vize türleri ele alındığında Pakistan vizesi işlemlerinde ortalama 7 ila 10 iş günü içerisinde bir sonuca varabiliyor. Pakistan vizesi için ortalama işlem süresi kısa süreli vizeler olması halinde daha kısa, uzun süreli vizeler olması halinde daha uzundur. Pakistan vize işlemleri bazen ön görülen sürelerden en kısası olarak 7 iş günü içinde de sonuç verebilir bazen yoğunluktan dolayı 12 veya daha fazla iş günü de sürebilir. Bununla birlikte vize başvuru sahibinin farklı uyrukta olması veya Pakistan Konsolosluğunun ek evrak veya mülakat talepleri ortaya çıktığı takdirde vizenin çıkış süresi de uzayabilir.

Vize Merkezi olarak sizin adınıza başvurunuzu yaparken yukarıda söz edilen ayrıntıları dikkate alarak önceliklerinize göre doğru başvuru yapmanıza yardımcı olur. Pakistan vize başvurunuzu mümkün olan erken bir tarihte örneğin bir ay öncesinden yapmanız tavsiye olunur. Yabancı uyruklu vatandaşlar ve vatandaşlığı olmayan şahıslar, planlanan yurt dışı gezisinden 3 ay önce kısa süreli vize için başvuru kayıtlarını Konsolosluk Şubesi’ne teslim etmelidirler. Bu durumlar hesaba katılarak işlemlere başlanması seyahat tarihinizden önce vize sonucunu alabilmeniz açısından önemlidir.

Pakistan Vizesi Ücreti

Pakistan vizesi ücreti başvuru yapacağınız vize türüne ve seçeneğiniz olması halinde bu vize türü için seçtiğiniz giriş sayısına göre değişir. Pakistan vizesinin bu konulardaki seçeneklerine göre çeşitlendirilen Pakistan vizesi ücretine ilişkin miktarlar her zaman aynı olmayıp belirli zamanlarda değişim gösterebilmektedirler. Dolayısıyla Pakistan vizesi ücreti olduğu vize başvuru tarihine göre de değişebilmektedir. Pakistan vizesi ücretini öğrenmek için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayıp istediğiniz Pakistan vizesine ilişkin veya seyahat amacınız ve durumunuzu açıklayarak siz uygun vizeye ilişkin ücret bilgisini isteyiniz. Vize Merkezi temsilcilerimiz açıkladıklarınıza göre ödemeniz gereken Pakistan vizesinin kaç tl olduğuna ilişkin bilgiyi size güncel olarak vereceklerdir.

Pakistan vizesi için başvuruyu Vize Merkezi aracılığıyla yapmanız halinde ödemeniz gereken ücret vize ücreti, konsolosluk harcı ve hizmet bedelini içerir. Vize Merkezi şubelerimize Pakistan vizesi için gerekli evraklar hem elden getirilerek hem de kargo veya kurye aracılığı ile adresimize postalanarak ulaştırılabilir. Kargo veya kurye aracılığı ile postalanması halinde hizmet bedeli başvuru sahibi tarafından karşılanır. Vize Merkezi temsilcilerimiz evraklarınızı teslim alınca Pakistan vize başvurunuzun gerçekleşmesi için hiç vakit kaybetmeden harekete geçer ve vize başvurusu sonrasındaki vize işlem sürecinin de takibini yaparak size olan desteğini sürdürür.

Pakistan Kapıda Vize

Pakistan Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkelerdendir. Pakistan kapıda vize verebilen ülkelerden de olmaktadır, ama Pakistan kapıda vize uygulamasını çok sınırlı sayıdaki ülkelerin vatandaşları için gerçekleştirmektedir. Pakistan kapıda vize uygulaması Türk vatandaşları için geçerli değildir. Bu sebeple Türk vatandaşlarının Pakistan vizesini Pakistan’a gitmeden önce almaları gerekmektedir.  Türkiye’den Pakistan vizesi almak için Pakistan Başkonsolosluğu İstanbul veya Pakistan Büyükelçiliği Ankara’ya başvurmalısınız. Pakistan’ın bu resmi temsilcilerine hem şahsen başvurabilmekte hem de Vize Merkezi aracılığıyla konsoloslukta yorulmadan, işyeriniz veya işyeri veya okul gibi kurumlardan izin almanıza gerek kalmadan, başka konular için yaptığınız planlarınızı değiştirmeye gerek kalmadan başvuru yapabilirisiniz. Vize Merkezi Pakistan Vize Temsilcileri, Pakistan vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.

Pakistan Vizesi Kalktı mı?

Pakistan ile Türkiye arasında tarihte her zaman iyi ilişkiler olmuş olup ilişkiler iyi olmaya devam etmektedir. Pakistan ve Türkiye arasında sürekli devam eden iyi ilişkiler ve ilişkiler konusunda alınmaya devam eden güzel haberlerden dolayı kimi kişiler Pakistan vizesi kalktı mı diye merak edip Pakistan vizesinin kalkıp kalkmadığına ilişkin son durumu öğrenmek istemektedirler. Pakistan vizesi kalktı mı? sorusunun yanıtı hayır olup Pakistan vize politikasında herhangi bir değişiklik yapmamıştır. Dolayısıyla bordo pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Pakistan seyahatleri için vizeye tabidir. Diplomatik, Hizmet ve Yeşil pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise Pakistan’a yapacakları seyahatlerde bir yıl içinde 90 güne kadar olan yolculukları için vizeden muaftır. Pakistan vizesi için Pakistan Konsolosluğuna başvuruyu şahsen yapmanız zorunlu olmayıp başvuruyu destek alarak ve konsolosluğa gitmekle uğraşmadan Vize Merkezi aracılığıyla da yapabilirsiniz. Pakistan vizesi alma şansınızın yüksek olması ve bu vizeyi en kolay ve en rahat şekilde alabilmeniz için Vize Merkezi temsilcilerimiz ile e-mail veya telefon aracılığıyla irtibat kurunuz!

120 saatte Pakistan vizesi

Pakistan ile ilgili sizden gelen sorular

17 sorudan en popüler 17 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Pakistan vizesi kaç para 2021
  O.S., 06 Haz 2021, 17:28

  Merhaba, Pakistan seyahatim için vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Tam olarak hangi evraklar talep ediliyor, Pakistan vizesi kaç para 2021 yılı güncel tutar nedir ve başvuruyu en kolay şekilde nasıl yapabilirim konular hakkında bilgi almak istiyorum. Sorulara cevap verdiğinizi gördüğüm için ilk olarak buradan iletişime geçmek istedim. Süreci bana kısaca özetleyebilir misiniz lütfen?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan vizesi kaç günde çıkar 2021
  R.V., 06 Haz 2021, 17:22

  İyi çalışmalar Vize Merkezi, ben kurumunuzdan danışmanlık desteği alarak Pakistan’a vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Bu yolu tercih etmem halinde işlemler sırasında şahsen bulunmam gerekiyor mu ve bu işlemler ortalama ne kadar bir süreye denk geliyor? Pakistan vizesi kaç günde çıkar 2021 yılı için güncel durum nedir ve sizinle ne zaman iletişime geçmem doğru olur? Dönüşünüz için şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan öğrenci vizesi 2021
  I.Koyuncu, 06 Haz 2021, 16:39

  Merhaba, Pakistan öğrenci vizesi 2021 başvurularına dair bilgi almak istiyorum. Vize başvuruları nasıl yapılıyor bilmiyorum. Sizden danışmanlık alabilir miyim? Alırsam süreçle kendim ilgilenmem gerekir mi yoksa yardımcı oluyor musunuz? Süreçten bana kısaca bahsederseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan transit vize 2021
  T.Fatih, 04 Haz 2021, 15:42

  Merhabalar öncelikle Vize Merkezi, ben Pakistan’dan aktarmalı olarak başka bir ülkeye ziyarette bulunmayı planlıyorum. Aktarmalı uçuş gerçekleştirilen ülkeden ayrı bir vize alınması gerekiyor mu? Pakistan transit vize 2021 yılı başvuruda bulunmam gerekiyorsa bunu en kolay nasıl yapabilirim? Cevap için teşekkür ederim iyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan vize 2021
  R.T., 04 Haz 2021, 15:31

  İyi günler, turistik gezi amacıyla eşimle beraber Pakistan vize 2021 başvurusunda bulunmak istiyoruz. Başvuruya ilk olarak nereden başlamamız gerekiyor ve bu sürecin kolay bir yolu var mı? Daha önce ikimizde Pakistan’da bulunmadık bu durumda en doğru başvuru nasıl oluşturulur ve sürecin tamamıyla kendimiz mi ilgilenmek durumundayız? Teşekkür ederim şimdiden ve ekibinize iyi çalışmalar diliyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan vizesi İstanbul
  B. Balkan, 08 May 2020, 16:32

  Merhaba, İstanbul Esenyurt’ta ikamet ediyorum. Pakistan’a abimi ziyaret etmek için gitmek istiyorum. Pakistan vizesi İstanbul’dan mı başvuru yapılarak alınıyor? Ayrıca burada çalışıyorum ve yıllık iznim kullanarak gideceğim. Hazırlamam gereken belgeler ve abimden almam gereken bir belge var mıdır? Bu konular hakkında aydınlatmanızı rica ederim. Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan vizesi talep dilekçesi
  V. Topal, 08 May 2020, 15:44

  Merhaba, Daha önce hiç yurtdışına çıkmadım ama şimdi bir iş seyahati için Pakistan’a gitmemi istediler. Pakistan vizesi için davetiye talebinde bulunduk, şirketim bazı evraklar hazırlayıp verdi. Ayrıca Pakistan vizesi talep dilekçesi hazırlamamı istediler ancak nasıl olması gerektiği ile ilgili fikrim yok. Ne yazmamız gerekir? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan vizesi nasıl alınır?
  B. Köklü, 08 May 2020, 15:24

  Merhaba, Üçüncü kez Pakistan ticari vize için başvuru yapıyorum ancak belgelerimin yetersiz olduğunu söyleyerek düzeltip öyle başvuru yapmamı söylediler. İki kez yeni davetiye aldım ama davetiyemin şartlara uygun olmadığını söylüyorlar. Çok acil olarak Pakistan’a gitmem gerekiyor. Pakistan vizesi nasıl alınır? Acil yardımınızı rica ederim. Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan vize başvurusu 2020
  L. İnanç, 08 May 2020, 15:07

  Merhaba, bu yıl içerisinde birkaç sefer Pakistan’a seyahat etmeyi ve anlaşma yapmayı planlıyoruz. Ancak vize şartları hazırlamamız gereken evraklar ve prosedürler hakkında pek bilgimiz yok. Pakistan vize başvurusu 2020 yılı için nasıl yapılır? Başvuru sırasında gelmemiz şart mı? Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan vize ücreti 2020
  N. Keser, 08 May 2020, 14:38

  Merhaba, Ağustos ayı gibi Pakistan’a gideceğiz. Eniştem yeşil pasaport sahibi benim ise bordo pasaportum var. Eniştemin şirketinde müdür olarak çalışıyorum. Vize başvurusunda bulunmam gerekiyor mu? Evraklar ve Pakistan vize ücreti 2020 için nedir? Yanıtlarınızı rica ederim. Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan çok girişli vize
  G. Yurt, 08 May 2020, 14:26

  Merhaba, Pakistan ticari vize başvurusunda bulunacağım. Daha önce 3 kez Pakistan’a vize almıştım ama konsolosluk hep 3 ay tek girişli olarak vize verdi. Ben sık sık ticari amaçlı seyahat ettiğim için Pakistan çok girişli vize almak istiyorum. Çok girişli ve uzun süreli vize alma şartları nelerdir? Detayları paylaşmanızı rica ederim. Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan Vizesi için Gerekli Evraklar 2020
  D. Gür, 08 May 2020, 13:52

  Merhaba,25 Eylül’de sahibi olduğum şirket ile Pakistan’daki bir firma arasında anlaşma imzalamak için gitmem gerekiyor. Yaklaşık 5 gün kadar kalmayı planlıyorum. Başvuruyu hangi tarihte yapalım ve Pakistan vizesi için gerekli evraklar 2020 yılı için nelerdir? Bilgi ve desteğinizi rica ederim. Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan vizesi 2020
  M.Çubukcu, 29 Nis 2020, 11:52

  Merhaba, bu yıl içerisinde Pakistan’a seyahat planlaması yapacağım. Bordo pasaportum var ve 5 şuanda 5 yıl daha geçerli. Daha önce hiç Pakistan’a seyahat etmedim. Pakistan vizesi 2020 yılı şartları hakkında bilgi verebilir misiniz? Hangi koşulları yerine getirmemem gerekiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan ticari vize
  D.B., 07 Ağu 2018, 14:51

  İyi günler Vize Merkezi, ben Eylül ayında gerçekleşecek küçük çaplı bir fuar ziyaretim için Pakistan seyahati gerçekleştireceğim. Turistik vize başvurusu yaparak bu seyahati gerçekleştirebilir miyim yoksa Pakistan ticari vize başvurusunda mı bulunmam gerekiyor? Eğer öyleyse başvurunun nasıl yapılması gerektiğine dair beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden cevabınız için iyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan turistik vize
  s. dil, 13 May 2018, 21:14

  Merhabalar Vize Merkezi, ben kısa bir süreliğine Pakistan’a gezmek istiyorum. Bordo pasaport sahibiyim bu durumda vizesiz seyahat edebilmem mümkün mü? Eğer başvuru yapmam gerekiyorsa Pakistan turistik vize başvurusunda bulunmam gerekecek sanırım. Bu işlemler tam olarak nasıl yapılıyor ve kolay bir yolu var mı? İşlemler tahminen ne kadar sürüyor? Bilgi verirseniz sevinirim, şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Yeşil Pasaport İçin Pakistan Vizesi Gerekli mi?
  V. Demirağ, 13 Eki 2017, 15:01

  Yeşil pasaportum var, vize almadan Pakistan'a gidebilir miyim? Bilgilendirmenizi rica ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pakistan Türkiye’ye Vize Uyguluyor mu?
  B. Yılmaz, 12 Eki 2017, 09:26

  Pakistan Türkiye’ye Vize Uyguluyor mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Pakistan için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp