Antalya

Telefon

+908504601752

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Pakistan Vize Merkezi, Antalya

<

Antalya Vize Merkezi

Antalya’da ikamet eden kişiler Pakistan vize işlemlerini, Antalya Vize Merkezi Pakistan Şubesinden gerçekleştirebilirler. Antalya Pakistan vize başvurusu işlemleriniz için Antalya veya çevre illerinde ikamet ediyorsanız Antalya Vize Merkezimize gelebilir ya da Antalya Vize Merkezi temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Vize Merkezi, Pakistan vizesi işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olur. Pakistan vize işlemlerinde kullanılan Pakistan vize başvuru formunun doldurulması, hazırlanması gereken dilekçe ve sponsorluk yazılarının formatı ve Pakistan vizesi başvuruları için birçok belgeyi içeren evrak takibinin yapılması Antalya Vize Merkezinin çalışma alanı içindedir.

Vize Merkezi aracılığıyla Antalya Pakistan Vizesi Nasıl Alınır?

Pakistan Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak yolculuğunuzun amacına ve durumunuza/mesleğinize uygun güncel evrak listesini talep edin.

  • Size e-posta ile gönderilen, durumunuza uygun Pakistan vize evraklarını hazırlayın.
  • Vize için gerekli evrakları kargo veya elden Vize Merkezi Antalya şubemize ulaştırın.
  • Vize başvurunuzun sonucunuz belli olduktan sonra pasaportunuzu ofisimize gelerek alabileceğiniz gibi belirttiğiniz adrese posta yoluyla da gönderilebilmektedir.

Antalya Pakistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Antalya Pakistan Vizesi İşlemleri İçin hazırlanması gereken evrak listesinin en güncel haline Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Pakistan Vize evrakları duruma bağlı olarak değişebilmektedir. Güncel evraklarla yapılmayan vize başvurular Pakistan Konsolosluğu tarafından kabul edilmemekle birlikte, eksik evraklarla yapılan başvurular ret ile sonuçlanmaktadır. Pakistan Vize Merkezi Antalya Şubesi güncel evrakları Pakistan vize usulerine göre hazırlamanızda size destek olur. Pakistan vizesi için gerekli evrakların orijinal veya fotokopi olarak sunulması, kimi durumlarda noter onaylı çevirilerinin talep edilmesi, dilekçe ve sponsorluk yazısı formatlarının nasıl hazırlanması gerektiği gibi Pakistan vize işlemlerinde önemli rol oynayan konularda Antalya Pakistan Vize Merkezi sizi en doğru şekilde yönlendirmektedir.

Pakistan vizesi için gereken evraklar Pakistan Konsolosluğu ve Pakistan Büyükelçiliği tarafından belirlenen evraklardır. Pakistan Konsolosluğu ve Pakistan Büyükelçiliği evraklarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Vize Merkezi vize dünyasındaki güncel gelişmeleri takip eden bir kuruluş olarak Pakistan Konsolosluğundan alınan bilgiler doğrultusunda doğru evraklarla başvuru yapmanızda size destek olmaktadır.

Pakistan vizesi için gerekli olan evraklara dair ayrıntılara özellikle dikkat edilmelidir. Pasaportun, Pakistan vize davetiyesinin, biyometrik fotoğrafların, banka ve şirket evraklarının, dilekçe formatlarının vize kurallarına uygunluğu çok önemlidir. Bu evrakların formatı ve ibrazıyla ilgili Çağrı Merkezi temsilcilerimiz size yardımcı olmaktadırlar.

Pakistan Vizesi Kaç günde çıkar?

Pakistan vize işlemleri Antalya Vize Merkezi Pakistan şubesi aracılığıyla yapan kişilerin vize başvuruları 3 ila 5 iş günü içinde sonuçlanır. Ancak Antalya’dan yapılan başvurularda evrakların konsolosluğa gönderilme süreleri de dikkate alınarak başvurunun yapılması sağlıklı olur.

Pakistan vize başvurusunun sonucuna karar veren yetkili kurumlar Pakistan Konsolosluğu ve Büyükelçiliğidir. Sözkonusu süre Pakistan Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Pakistan Vize işlemlerini Antalya Vize Merkezi aracılığıyla yapacak olan yolcularımızın konsolosluğun yoğunluğunu ve turizm sezonundaki Pakistan vize başvuru taleplerindeki yoğunluğu göz önünde bulundurarak işlemlerini gerçekleştirmelerini tavsiye ederiz. Antalya Pakistan Vize işlemlerinizi seyahatinizden 1 ay öncesinden başlatabilme imkanınız vardır. Pakistan vizeniz olumlu sonuçlandığı takdirde geçerlilik süresi vize talep dilekçesinde belirttiğiniz seyahat tarihinden itibarendir.

Antalya Vize Başvurusu Pakistan Vizesi Ücretleri

Antalya Pakistan Vize Merkezi vizesi ücretleri konsolosluk harçları ve koordinasyon ücretlerini içermektedir. Koordinasyon bedelleri form doldurma, seyahat sağlık sigortası, randevu alma ve vize ile alakalı birçok işlemi kapsamaktadır. Pakistan vizesi ücretleri Pakistan Konsolosluğunun inisiyatifinde değişebilmektedir. Vize türü, vize süresi ve ülkeye giriş sayısı Pakistan vize ücretini etkileyen unsurlardır. Pakistan vize başvurularını Antalya’dan yapacak olan kişiler ücret bilgisini Vize Merkezi çağrı merkezini arayarak öğrenebilirler.

Antalya’dan Pakistan Vizesi Başvurusunda bulunacak yabancılar hakkında

Antalya’da yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların Pakistan vizesi başvurusu yapabilmeleri için T.C. oturum iznine ve çalışma izni belgelerine sahip olmaları gerekmektedir. Pakistan vizesine başvuruyu Antalya Vize Merkezi ile yapacak olan yabancı uyruklu vatandaşların oturum izinlerinin Pakistan seyahati sonrasında en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

Antalya’dan yapılacak Pakistan vize başvurularında dikkat edilmesi gereken hususlar

  • Pakistan vizesi için Antalya’dan yapacağınız başvurular, İstanbul veya Ankara’dan yapılan başvurulara oranla daha uzun sürede sonuçlanabilir.
  • Pakistan seyahat amacınızın önceden belirlenmesi işlemlerinizin hızla yapılması açısından önemlidir. Seyahatinizin amacını (turistik-aile ziyareti-ticari olabilir) netleştirme konusunda Antalya Vize Merkezi temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
  • Pakistan başvuru evraklarınızı eksiksiz hazırlamaya özen göstermeniz ve güncel olmayan veya eksik evraklarla yapılan başvuruların kabul edilmediğini unutmayın
  • Pakistan Seyahat tarihleriniz, uçak ve hotel rezervasyonlarının tarihlerinin tutarlı olduğundan emin olun.

pakistan vize merkezi antalya

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp