Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 52

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Pakistan Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Pakistan Vize Merkezi Bursa Ofisimize Hoş geldiniz.

Bursa’dan Pakistan vizesine başvuru yapacak kişiler Vize Merkezi Bursa şubemize başvuruda bulunarak Pakistan vize işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler. Pakistan vize başvurusuna şahsen gelmenize gerek kalmadan Bursa’dan vize başvurusu yapabilirsiniz.

Sayfamızda yer alana bilgileri dikkatle okuyun ve sayfamızdaki adres, telefon ve mail bilgilerimizden Bursa ofisimiz ile iletişime geçin. Pakistan vize işlemlerinde bölge ayrımı olmadığı için ikametgâhınız Bursa olsa bile işlemleriniz İstanbul ve Ankara ofislerimizden de sadece gerekli evrakları göndererek de yapabilirsiniz.

Pakistan vize başvuru işlemlerinde uzman olan Vize Merkezi temsilcilerimiz önceliklerinizi ön plana alarak evraklarınızı inceler ve doğru evraklarla başvuru yapmanızda size destek olur.

Pakistan vizenizi Vize Merkezi Bursa şubesinden almak için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Adım: Bursa Vize Merkezini arayarak Pakistan vizesi için gerekli evrakları e-posta olarak talep edin. Uygun evrak listesi e-posta ile tarafınıza ulaştırılacaktır.
  2. Adım: Pakistan vizesi bilgilendirme e-mail’inde belirtilen belgeleri hazırlayın.
  3. Adım: Bursa’dan Pakistan vizesi almak için gerekli evrakları ofisimize kargo veya kurye ile ulaştırabileceğiniz gibi şahsen ve randevu almadan gelerek de yapabilirsiniz.
  4. Adım: Vize sonucu açıklanmasının akabinde pasaportunuzu ofisimizden alabilir veya adresinize kargo ile gönderimini temsilcilerimizi arayarak talep edebilirsiniz.

Pakistan vizesi Bursa başvuruları için gerekli evraklar hakkında

Bursa’dan Pakistan vize başvuruları için gerekli evrakları Pakistan Vize Merkezi sayfamızın Vize İşlemleri başlığı altında görebilirsiniz. Güncel evrak listesini mail ile almak için Vize Merkezi temsilcilerimize sitemizin şubelerimiz bölümünde yer alan telefon ve mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Pakistan vize başvurunuz kabul edilebilmesi için Pakistan Konsolosluğu tarafından belirlenen vize başvuru şartlarını eksiksiz yerine getirmelisiniz. Bursa’dan eksik evraklarla yapılan Pakistan vizesi başvuruları kabul edilememekle birlikte vize reddi almanıza sebebiyet verebilir. Vize Merkezi temsilcilerimiz de başvurunuz desteklemek amacıyla sizden ek evrak talebinde bulunabilir. Vize Merkezi çağrı merkezine bildirdiğinizi e-mail adresiniz güncel olmalıdır. Ek evrak talepleri veya ulaşılamadığınız durumda temsilcilerimiz sizinle e-mail yoluyla irtibat kurmaktadırlar. Ayrıca Pakistan Büyükelçiliği ve Pakistan Konsolosluğu vize bölümü görevlileri ek evrak getirmeniz talebinde bulunabilirler ve istisnai durumlarda sizi vize mülakatına çağırabilirler. Başvurunuz esnasında böyle durumlara karşı hazırlıklı olmak anlamında da Vize Merkezi size desteğini sunmaktadır.

Bursa’dan Pakistan vize başvurularda dikkat edilmesi gerekenler

Pakistan vize başvurusu için yeterli sürenizin olup olmadığından emin olmalısınız.

Pakistan vize işlemlerine seyahatinizden en az 15 gün öncesinden başlatabilirsiniz ve Bursa lokasyonu dikkate alındığında işlemlerinizi seyahat tarihinize çok yakın tarihlerde yapmamanızı öneririz. Ancak Acil Pakistan vizesi ihtiyacı durumunda Vize Merkezi hızla işlemleriniz takibini yapmaktadır.

Vize Merkezi Bursa danışmanlığında Pakistan vizesine başvuru yapacak kişiler konsolosluğun kapalı olduğu günleri ve sezona bağlı yoğunluğu da dikkate alınarak başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Durumunuza (mesleğinize) ve seyahat amacınıza uygun vizeye başvuru yapın.

Pakistan vizesi işlemlerinden önce seyahat amacınızı net olarak belirlemeniz sonrasında sorun yaşamamanız açısından size avantaj sağlayacaktır. Dilekçe ve Pakistan vize başvuru formunda belirtilen seyahat amacı evraklar ibraz edildikten sonra değiştirilemez. Pakistan’a ticari amaçla gidecek şirket yetkilileri, Pakistan’da iş faaliyeti içinde oldukları firmadan gelen davetiye ile işlemlerini yapabileceklerdir. Pakistan’a aile ve arkadaş ziyareti vizesi ile gidecek olanlar Pakistan aile ve arkadaş ziyareti vizesine başvurarak gerekli evrakları buna göre hazırlamalıdırlar. Bursa’dan Pakistan vize işlemlerinde başvuru yaptığınız vize türü ne olursa olsun seyahat amacınıza uygun Pakistan vize davetiyesi almanız zorunludur.

Pakistan Vize Başvuru evraklarınız eksiksiz olarak teslim edin.

Pakistan vize başvurusundaki gerekli evrakları tarafınıza gönderilen bilgilendirme e-postasında bulunmaktadır. E-postadaki açıklamaların ayrıntıları konusunda Vize Merkezi temsilcilerimizi haftaiçi 08:30-18:30 ve Cumartesi günleri 10:00 – 14:00 arasında arayarak bilgi alabilirsiniz. Pakistan Büyükelçiliği ve Konsolosluğu eksik evraklarla yapılan vize başvurularını kabul etmemektedir.

Seyahat tarihlerinizi belirleyerek seyahat amacınızı netleştirin

Bursa’dan yapılan Pakistan vize başvurularında dilekçe ve başvuru formunda belirtilen seyahat tarihleriniz net ve benzer olmalıdır. Pakistan’a giriş çıkış tarihleriyle birlikte hotel ve uçak rezervasyonlarındaki tarihler de tutarlık arz etmeli, vize başvuru sürecinde kuşku uyandıracak bir durum olmamalıdır.

Vize evraklarınızın teslim edildiği Pakistan dış temsilciliği vizenizi dilekçenizde belirtilen tarihten itibaren geçerli olacak şekilde pasaportunuza işler. Pakistan Vize başvurunuz seyahat tarihinizden önce de sonuçlanabilir ancak vizeniz dilekçenizde ve Pakistan vize başvuru formunda belirtilen tarihten itibaren geçerli olur.

Pakistan Hotel ve uçak bileti rezervasyonları

Pakistan vizesine satın alınmış hotel ve uçak bileti ile başvuruda bulunmayınız. Vize başvurularınız için adınızın ve soyadınızın bulunduğu ön rezervasyon dokümanlarını kullanınız. Vize Merkezi, satın alınmış hotel ve uçak bileti ile yapılacak vize başvurularında sorumluluk kabul etmemektedir.

Pakistan Konsolosluğu veya Büyükelçilik tarafından aranabilirsiniz.

Bursa’dan yapmış olduğunu Pakistan vize başvurunuz Pakistan Büyükelçiliğinde işleme girdikten sonra yetkililer tarafından telefon veya mail yoluyla çağrılabilirsiniz. Bu durumda lütfen Bursa Vize Merkezi temsilcinizi bilgilendiriniz. Pakistan Bursa Büyükelçiliği görevlileri başvuru sahiplerinin beyan ettiği bilgileri teyit etme ihtiyacı duyabilir. Bu durumlar Vize Merkezi temsilcilerimizden bağımsız olarak gelişmekte olup Konsolosluk görevlilerinin yetkisi dâhilindedir.

Bursa Pakistan Vizesi kaç günde çıkar?

Bursa’dan yapacağınız Pakistan vize başvurularınız 3 ila 5 iş günü arasında değişen süre içinde sonuçlanmaktadır. Bu süre kesinlik taşımamakla birlikte ek evrak talep edildiği durumlarda uzayabilmektedir. Bursa’dan yapılan başvurularda kargo süreleri de dikkate alınarak başvuru yapılması doğru olur.

pakistan vize merkezi bursa

Vize Merkezi Personel

Pakistan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5729