Edirne

Telefon

+908504601752

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Pakistan Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Pakistan Vize Merkezi Edirne Ofisimize Hoş geldiniz.

Edirne’de Pakistan vizesine başvuru yapacak kişiler Vize Merkezi Edirne şubemize başvuruda bulunarak Pakistan vize işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler. Pakistan vize işlemlerinde başvuruya şahsen gelmenize gerek kalmadan evrakları kargo ile göndererek de işlem yapabilirsiniz. Zaman kaybetmeden Vize Merkezi temsilcimizi arayarak Pakistan vize işlemlerinizi başlatın

Pakistan vize sayfamızda yer alana bilgileri dikkatle okuyun ve sayfamızın sol tarafındaki Şubelerimiz bölümünden adres, telefon ve mail bilgilerinden Edirne ofisimiz ile iletişime geçin.

Pakistan vize başvuru işlemlerinde uzman olan Vize Merkezi temsilcilerimiz önceliklerinizi ön planda tutarak evraklarınızı inceleyerek doğru başvuru yapmanızda size destek olur.

Pakistan vizenizi Edirne Vize Merkezi aracılığı ile almak için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Adım: Edirne Vize Merkezini arayarak Pakistan vizesi için gerekli evrakları e-posta olarak talep edin. Uygun evrak listesi e-posta ile size ulaştırılacaktır.
  2. Adım: Göndereceğimiz bilgilendirme e-mail’inde belirtilen Pakistan vize evraklarını hazırlayın.
  3. Adım: Pakistan vize evraklarınızı şubelerimize kargo veya kurye ile ulaştırabileceğiniz gibi şahsen ve randevu almadan gelerek de teslim edebilirsiniz.
  4. Adım: Vize sonucu belli olduktan sonra pasaportunuzu ofisimizden alabilir veya adresinize kargo ile gönderimini yapabilmekteyiz.

Pakistan vizesi Edirne başvuruları için gerekli evraklar hakkında

Edirne’den Pakistan vize başvuruları için gerekli evrakları Pakistan Vize Merkezi sayfamızda Vize İşlemleri başlığı altında görebilirsiniz. Güncel evrak listesini e-mail ile almak için temsilcilerimize sitemizin şubelerimiz bölümünde yer alan telefon ve mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Pakistan vize başvurunuz kabul edilebilmesi için Pakistan Konsolosluğu tarafından belirlenen vize başvuru şartlarını eksiksiz yerine getirmelisiniz. Eksik evraklarla yapılan vize başvuruları kabul edilememekle birlikte vize reddi almanıza neden olabilir. Vize Merkezi müşteri temsilcilerimiz de başvurunuzu desteklemek amacıyla sizden ek evrak talebinde bulunabilir. Çağrı merkezimize bildirdiğiniz e-mail adresiniz güncel olmalıdır. Ek belge talepleri veya ulaşılamadığınız durumda temsilcilerimiz sizinle e-mail yoluyla irtibat kurmaktadırlar. Ayrıca Pakistan Büyükelçiliği ve Pakistan Konsolosluğu vize yetkilileri ek belge talebinde bulunabilirler ve gerekli gördükleri durumda sizi mülakata çağırabilirler. Bu gibi bir durumla karşılaştığınızda lütfen Vize merkezi temsilcimizi bilgilendirin.

Edirne’den Pakistan vizesi başvurularında dikkat edilmesi gerekenler

Pakistan vize başvurusu için yeterli sürenizin olup olmadığından emin olmalısınız. Pakistan vize işlemlerine seyahatinizden en az 15 gün öncesinden başlatabilirsiniz. Vizenin çıkış tarihi seyahat tarihiniz olumsuz yönde etkilememesi için başvurunuzu seyahat tarihinizden 10-15 gün önce yapmanız faydalı olacaktır.

Vize Merkezi Edirne danışmanlığında Pakistan vize başvurusu yapacak şahıslar konsolosluğun kapalı olduğu günleri ve sezona bağlı yoğunluğu da dikkate alarak başvuru yapmalıdırlar.

Seyahat amacınıza(turistik/ticari/aile ziyareti) uygun vizeye başvuru yapın.

Pakistan vizesi işlemlerinden önce seyahat amacınızı (turistik/ticari/aile ziyareti) netleştirmeniz sorun yaşamamanız açısından size avantaj sağlayacaktır. Dilekçeler ve Pakistan vize başvuru formundaki seyahat amacı evraklar ibraz edildikten sonra değiştirilemez. Pakistan’a ticari amaçla gidecek şirket yetkilileri, Pakistan’da ticari ilişki içinde oldukları firmadan gelen davetiye ile işlemlerini yapabileceklerdir. Pakistan’a aile ziyareti vizesi ile gidecek olanlar Pakistan aile ve arkadaş ziyareti vizesine başvurarak gereken belgeleri buna göre hazırlamalıdırlar. Pakistan vize işlemlerinde başvuru yaptığınız vize türü seyahat amacınızı belirler ve seyahat amacınıza uygun vize davetiyesini Pakistan’da bağlantılı olduğunuz kişi veya kurumdan almanız gerekmektedir.

Başvuru evraklarınızı eksiksiz teslim edin.

Pakistan vize başvurusu için gereken evrakları bilgilendirme e-postasında görüntüleyeceksiniz. Evrakların detayları hakkında Vize Merkezi temsilcilerimizi

  • Hafta içi 08:30-18:30
  • Cumartesi günleri 10:00 – 14:00 arasında arayarak bilgi alabilirsiniz.

Pakistan Konsolosluğu eksik belgelerle yapılan vize başvurularını kabul etmemektedir.

Pakistan seyahat amacınızı netleştirin

Edirne Pakistan vize başvurularında dilekçe ve vize başvuru formunda belirtilen seyahat tarihleriniz net ve benzer olmalıdır. Hotel ve uçak rezervasyonlarındaki tarihler de tutarlık arz etmeli, vize başvuru sürecinde Pakistan Konsolosluğu nezdinde şüphe uyandıracak bildirimlerden kaçınılmalıdır.

Vize evraklarınızın teslim edildiği Pakistan dış temsilciliği vizenizi dilekçenizde belirtilen tarihten itibaren geçerli olacak şekilde pasaportunuza işler. Pakistan Vize başvurunuz seyahat tarihinizden önce de sonuçlanabilir ancak vizeniz dilekçenizde ve Pakistan vize başvuru formunda belirtilen tarihten itibaren geçerli olur.

Pakistan Hotel ve uçak bileti rezervasyonları

Pakistan vizesine satın alınmış hotel ve uçak bileti ile başvuruda bulunmayınız. Edirne vize başvurularınız için adınızın ve soyadınızın bulunduğu ön rezervasyon dokümanlarını kullanınız. Vize Merkezi, satın alınmış hotel ve uçak bileti ile yapılacak vize başvurularında sorumluluk kabul etmemektedir.

Pakistan Konsolosluğu veya Büyükelçilik tarafından aranabilirsiniz.

Edirne’den yapmış olduğunu Pakistan vize başvurunuz Pakistan Büyükelçiliğinde işleme girdikten sonra yetkililer tarafından telefon veya mail yoluyla çağrılabilirsiniz. Bu durumda lütfen Edirne Vize Merkezi temsilcinizi bilgilendiriniz. Pakistan Edirne Büyükelçiliği görevlileri başvuru sahiplerinin beyan ettiği bilgileri teyit etme ihtiyacı duyabilir. Bu durumlar Vize Merkezi temsilcilerimizden bağımsız olarak gelişmekte olup Konsolosluk görevlilerinin yetkisi dâhilindedir.

Edirne Pakistan Vizesi kaç günde çıkar?

Edirne’den yapacağınız Pakistan vize başvurularınız 3 ila 5 iş günü arasında değişen süre içinde sonuçlanmaktadır. Bu süre kesinlik taşımamakla birlikte ek evrak talep edildiği durumlarda uzayabilmektedir. Edirne’den yapılan başvurularda kargo süreleri de dikkate alınarak başvuru yapılması doğru olur.

pakistan vize merkezi edirne

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp