Belarus Vize

Belarus Vize

Belarus Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Belarus’a kısa süreli seyahat için vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Belarus Konsolosluğu’na vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.

Belarus vizesi başvuru işlemleri hakkında bilinmesi gerekenler

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Belarus Vizesine Başvurmalı mıdır?

Belarus Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Belarus’a seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Belarus Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

Belarus Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Belarus Turistik Vizesi, Belarus Ticari Vizesi, Belarus Misafir Vizesi, Belarus Transit Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.Belarus vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin!

Belarus Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Belarus vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir. Sitede yer alan Belarus vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz. Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

Belarus Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Belarus vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 7 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumlar gözönünde bulundurularak, Belarus seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 15 gün önce başvurunun yapılması doğrudur.

Vize Merkezi Temsilcileri Belarus Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

Belarus vize işlemleri için gerekli olan Belarus seyahat sağlık sigortası ve Belarus otel, uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.

Belarus Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

Vize Merkezi Belarus Vize Temsilcileri, Belarus vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.

Belarus Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Belarus vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.Belarus vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayak temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.Belarus vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır. T.C.vatandaşlarının Belarus’a giriş ve transit geçiş yapmaları için vize almaları gerekmektedir. Ancak “Diplomatik”, “Hizmet” ve “Hususi” pasaport sahibi olanlar her bir yıl için 90 günü aşmamak koşuluyla Belarus’ta vizesiz olarak kalabilirler.

belarus evrak listesi

Belarus ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Belarus için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp