Belarus Fahri Konsolosluğu Antalya

Belarus Fahri Konsolosluğu Antalya

Belarus Fahri Konsolosluğu Antalya sayfamızda konsolosluğun çalışma saatleri, hizmet verdiği bölgeler gibi bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bilgilerin başvuru işlemleri sırasında tarafınıza yardımcı olmasını umarız. Vize Merkezi olarak Belarus’a seyahat planlayan kişilerin vize taleplerini oluşturmaları sırasında profesyonel olarak danışmanlık desteği verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Tarafımız ile iletişime geçerek vize başvuru işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Antalya’da ve Antalya çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşı olmanız durumunda Belarus vizesi başvurularınızı Belarus Antalya Fahri Konsolosluğu’na yapmanız gerekecektir.

Belarus Antalya Fahri Konsolosluğu, Belarus vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Belarus vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.

Belarus Antalya Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

Antalya ve çevre illerde ikamet eden Türk vatandaşları Belarus vize işlemleri için, Türkiye’de ikamet eden Belarus vatandaşları ise büyükelçilik işlemleri için Belarus Antalya Fahri Konsolosluğu’na başvuru yapabilirler.

Belarus Fahri Konsolosluğu Antalya Vize Başvuru Formu

Belarus vizesi için vize başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalı ve başvuru esnasında ibraz edilmelidir. Başvuru işlemleri sırasında talep edilen belgelerin doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanması konusunda başvuru sahiplerine danışmanlık desteği verdiğimizi hatırlamak isteriz.

Antalya Belarus Fahri Konsolosluğu Turistik Vize Dilekçe Örneği

Belarus Fahri Konsolosluğu’na yapılan vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği turistik vize talep dilekçesi ibraz edilmelidir.

Belarus Antalya Fahri Konsolosluğu Ticari Vize Dilekçe Örneği

Belarus Fahri Konsolosluğu’na vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği vize talep dilekçesi ibraz edilmelidir.

Antalya Belarus Fahri Konsolosluğu Antalya Tatil Günleri

1-2 Ocak

Yeni Yıl

7 Ocak

Ortodoks Noeli

8 Mart

Kadınlar Günü

16 Nisan

Paskalya

23 Nisan

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı (sadece Ankara)

24 Nisan

Paskalya

1-2 Mayıs

Emek ve Dayanışma Günü

9 Mayıs

Zafer Günü

19 Mayıs

Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

3 Temmuz

Bağımsızlık Günü

15 Temmuz

Milli Birlik ve Demokrasi Günü

30 Ağustos

Zafer Bayramı

7 Ekim

Ekim Devrimi Günü

29 Ekim

Cumhuriyet Bayramı

25 Aralık

Noel


Belarus Antalya Fahri Konsolosluğu Türkiye ve Belarus resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir. Tatil günlerinin göz önünde bulundurularak başvuru işlemlerinin gerçekleştirilmesi değerlendirme aşamasında zaman kaybı yaşanmaması açısından oldukça önemlidir.

Belarus Fahri Konsolosluğu Vize Ücreti

Belarus'a yapılacak olan seyahatinizin türü ve kalış sürenize göre vize ücreti büyükelçilik tarafından belirlenmektedir.

Antalya Belarus Fahri Konsolosluğu Pasaport Yenileme

Belarus vatandaşları süresi dolmak üzere olan pasaportlarını Antalya Belarus Antalya Fahri Konsolosluğu'nda yenileyebilirler.

Belarus Antalya Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Antalya Belarus Antalya Fahri Konsolosluğu Adres: Yeşilbahçe Mah., Portakal Çiçeği Bulvarı, No:16/3, ANTALYA
Antalya Belarus Antalya Fahri Konsolosluğu Posta Kodu: 07160

Belarus’a vize talebi oluşturma işlemleri sırasında tarafımızdan danışmanlık desteği almak için alanında uzman kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz. Temsilcilerimiz ile yüz yüze görüşmek için ikametinizin bulunduğu bölgeye en yakın ofislerimizden birini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru işlemlerini başlatmak için şahsen bulunma şartınızın olmaması sebebiyle telefon numaralarımızı ya da [email protected] e-posta adresimizi kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Belarus ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Belarus için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp