Belarus Fahri Konsolosluğu Adana

Belarus Fahri Konsolosluğu Adana

Belarus Fahri Konsolosluğu Adana sayfamızda konsolosluğun hizmet verdiği bölgeler, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi detaylara ulaşım sağlayabilirsiniz. Konsolosluklar hakkında bilgi sahibi olmak Belarus’a vize talebi oluşturulması aşamasında oldukça önem arz eden konular arasında yer almaktadır. Vize Merkezi olarak Belarus seyahat planı olan kişilerin başvurularını en doğru şekilde yapabilmeleri konusunda başvuru sahiplerine profesyonel danışmanlık desteği vermekteyiz.

Adana ve Adana çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşı olmanız durumunda Belarus vizesi başvurularınızı Belarus Adana Fahri Konsolosluğu’na yapmanız gerekecektir. Belarus Adana Fahri Konsolosluğu, Belarus vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Belarus vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.

Belarus Adana Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

Adana ve çevre illerde ikamet eden Türk vatandaşları Belarus vize işlemleri için, Türkiye’de ikamet eden Belarus vatandaşları ise büyükelçilik işlemleri için Belarus Adana Fahri Konsolosluğu’na başvuru yapabilirler. Adana ve çevre illerinde yaşayan kişiler başvuruları sırasında kurumumuzdan danışmanlık desteği alarak işlemlerin kendileri adına en uygun şekilde gerçekleştirebilmeleri konusunda danışmanlık desteği verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Belarus Fahri Konsolosluğu Adana Vize Başvuru Formu

Belarus vizesi için vize başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalı ve başvuru esnasında ibraz edilmelidir. Kurum olarak başvuru aşamasında talep edilen form ve dilekçe belgelerinin talep edildiği şekilde hazırlanması konusunda başvuru sahiplerine destek vermekteyiz.

Adana Belarus Fahri Konsolosluğu Adana Tatil Günleri

1-2 Ocak

Yeni Yıl

7 Ocak

Ortodoks Noeli

8 Mart

Kadınlar Günü

16Nisan

Paskalya

23 Nisan

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı (sadece Ankara)

24 Nisan

Paskalya

1-2 Mayıs

Emek ve Dayanışma Günü

9 Mayıs

Zafer Günü

19 Mayıs

Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

3 Temmuz

Bağımsızlık Günü

15 Temmuz

Milli Birlik ve Demokrasi Günü

30 Ağustos

Zafer Bayramı

7 Ekim

Ekim Devrimi Günü

29 Ekim

Cumhuriyet Bayramı

25 Aralık

Noel

Belarus Adana Fahri Konsolosluğu Türkiye ve Belarus resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir. Tatil günlerinin göz önünde bulundurularak başvuru işlemlerinin tamamlanması değerlendirme aşamasında herhangi bir zaman kaybı yaşanmaması açısından önem arz etmektedir.

Belarus Fahri Konsolosluğu Vize Ücreti

Belarus'a yapılacak olan seyahatinizin türü ve kalış sürenize göre vize ücreti büyükelçilik tarafından belirlenmektedir.

Adana Belarus Fahri Konsolosluğu Pasaport Yenileme

Belarus vatandaşları süresi dolmak üzere olan pasaportlarını Adana Belarus Adana Fahri Konsolosluğu'nda yenileyebilirler.

Belarus Adana Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Adana Belarus Adana Fahri Konsolosluğu Adres: Cemalpaşa Mah., 9.Sok., Damla Apt., Kat 2, D: 5, Seyhan / ADANA

Adana Belarus Adana Fahri Konsolosluğu Posta Kodu: 01120

Belarus’a vize başvuru işlemleri sırasında kurumumuzu tercih ederek başvuruların hatasız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Danışmanlarımız ile görüşerek sürece dair bilgi almak ve başvuru işlemlerini tarafımız desteği ile başlatmak içi bizimle telefon numaramız ya da [email protected] e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Yüz yüze görüşmeler için ikamet bölgenize en yakın ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Belarus ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Belarus için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp