Belarus Vize Merkezi Web Sayfasına Hoş geldiniz. Belarus vizesi başvurusuna dair tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz en doğru adres, vize danışmanlığında uzman Vize Merkezidir.

Belarus Vizesi

Vize Merkezi, Belarus vizesi işlemlerinde uzman kadrosuyla profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Belarus Vize Merkezi, Belarus vizesi başvuru sürecini profesyonel bir yaklaşımla ele alarak ihtiyacınız olan vizeyi almanızda size yardımcı olur. Vize Merkezi’nin Belarus vizesi işlemleri departmanı, deneyimli kadrosu ile vize başvuru dosyanızı sonuca odaklı şekilde hazırlamanızda size danışmanlık eder. Belarus Konsolosluğu, Belarus vizesinin sonucu hakkında karar verme yetkisine sahip olan tek yetkili kurumdur. Belarus Konsolosluğu tarafından belirtilen Belarus vize evrak listesine ve Belarus vizesi hakkında en güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Belarus vizesi başvurusuna dair tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz en doğru adres, vize danışmanlığında uzman bir kadroya sahip olan Vize Merkezidir.

Vize Merkezi Personel

Belarus ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum [Moderasyon Bekliyor] H. İrey 15/01/19, 20:42
25.11.2017 tarihinde Новаполоцк da evlendim. Eşim Belarus vatandaşı. 22.01.2018 tarihinde oturma iznim ve vizem bitiyor.Belarusta herdefasında 1 yıllık oturma izni ve vize mi veriliyor. 2 yıl yada daha fazla oturma izni ve vize alamaz mıyım?
2 Yorum [Moderasyon Bekliyor] Murat 07/01/19, 00:18
Belarusda oturum izni yada calisma izni almak istiyorum. Ailecek gidecegiz. Nasil yardimci olabilirsiniz
2 Yorum [Moderasyon Bekliyor] A. ışık 06/09/18, 01:03
Eşim universitete gidecek 1haftalık vize almak istiyoruz randevu almak istiyoruz
Whatsapp