Turistik Vize

Angola Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Angola vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Angola vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Angola vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Angola vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Angola Turistik Vize

Angola ziyareti yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almak mecburiyetindedir. Angola turistik vizesi için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

 1. Angola vizesi başvuru formu
 2. En az 2 sayfası boş ve 6 aydan uzun süre geçerliliği olan pasaport
 3. Başvuru mektubu ve dilekçesi (Vize istek nedenini açıklama zorunluluğu var)
 4. Angola’da kaldığı süre boyunca yeterli para bulundurması
 5. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri
 6. Çalışanlar için işyeri izin belgesi
 7. Öğrenciler için okullarından verilmiş izin ve öğrenci belgesi
 8. Kimlik fotokopisi (renkli)
 9. 18 yaşın altındakiler için ebeveynlerinden alınmış izin mektubu.
 10. Aşı kimlik kartı
 11. Banka vize ödendi dekontu (Finansbank)

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır.

Angola vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Angola vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; örneğin bir ay öncesinden yapmanız yararınıza olacaktır. Angola vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Angola vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

daha fazla göster

ANGOLA VİZESİ
Yükleniyor...