Angola Büyükelçiliği Ankara

Angola Büyükelçiliği Ankara

Angola Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Angola vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Angola vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Angola vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Angola vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Angola Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ve Konsolosluğu İlkbahar Mah. Galip Erdem Cad. 616. Sokak No:16 Çankaya – Ankara adresindedir. Konsolosluk işlemleri Ankara’daki elçilik binasında yürütülmektedir. Çalışma saatleri; Pazartesi ve Salı 09:00-13:00 arasıdır. Çarşamba: Elçilik içi işlemler için kapalıdır. Perşembe ve Cuma 09:00-15:30 arasındadır. Eğer Angola Konsolosluğuna vize başvurusu yapmak istiyorsanız randevu almak zorundasınız. Ya da dilerseniz sizin adınıza Vize Merkezi olarak biz randevu alır ve Angola vizesi için gerekli olan danışmanlık hizmetini en güvenilir biçimde sizin adınıza biz yapabiliriz.

Angola vize işlemleri elçilik binasında olduğu için normal şartlar altında elçilik işlemleri için gelen kişiler de olacağı için bazen bu bina kalabalık olabilir. Bu da vize sonuçlanma süresini etkilemektedir. Ancak genel anlamda bir Angola vizesi 5 iş günü içerisinde bir sonuca varabiliyor. Buraya vize başvurusu yapmadan önce yanınızda Angola Konsolosluğunun istediği belgeleri de almalısınız. Bunlar içinde en önemlileri Angola vize başvuru formu ve orijinal pasaportunuzdur. Bunun yanında istenilen diğer belgeleri de sunmalısınız.

Angola Büyükelçiliği Çalışma Saatleri

Ayrıca Angola Konsolosluğuna Angola vizesi için başvuruda bulunacaksanız Angola için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde fayda vardır. Angola Konsolosluğu günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine bakabilmektedir. Angola vize başvuruları Angola Konsolosluğu ve Angola Ankara Büyükelçiliği ve vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar yapabilmektedir. Bu bağlamda sizin seçtiğiniz firmanın size Angola vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Angola vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Angola vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Angola vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Angola vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Angola vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Angola ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Angola için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp