Bursa

Telefon

+902129700504

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Angola Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Vize Merkezi Bursa ofisimize hoş geldiniz. Angola seyahatleri için gerekli vize başvurularını Bursa ili ve çevre illerinden gerçekleştirecek vatandaşlarımız için hazırladığımız sayfamızı okuyarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Angola vize sürecine dair bilinmesi gereken prosedürleri ve ayrıca bilinmesi gerekenleri farklı başlıklar altında detaylı bir şekilde anlatmış bulunmaktayız. Angola vize başvurularınızı Vize Merkezi Bursa ofisimiz aracılığı ile gerçekleştirerek süreci olabildiğince kolaylaştırabilir ve takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için [email protected] e-posta adresimize yazabilir ve +90 (212) 970 05 04 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da Bursa ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Angola İçin Vize Almak Gerekir mi?

Angola ülke sınırlarına seyahat planı bulunan vatandaşlarımız Angola vizesine sahip olmak zorundadır. Hangi pasaport türüne sahip olduğuna bakılmaksızın vize işlemlerinizi Vize Merkezi Bursa ofisimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz sonuçlanana kadar kurumumuz ile iletişime geçerek süreci kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Angola Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Angola seyahatiniz doğrultusunda gerçekleştirmeniz gereken vize başvurusunda konsolosluğa sunmanız gereken evraklar aşağıda belirtildiği gibidir. Detaylı bilgi almak istediğiniz durumlarda Vize Merkezi Bursa ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • 2 adet Biyometrik fotoğraf
 • Pasaport (Geçerlilik süresi en az 9 ay olacak ve 2 boş sayfa olacak şekilde)
 • Angola Vize Başvuru Formu
 • Renkli Pasaport Fotokopisi
 • Sarı humma aşı kartı aslı ve geçerlilik tarihini gösteren sayfanın renkli fotokopisi
 • Vize Talep Dilekçesi
 • Maddi Gelir Beyanları ve Banka Hesap Dökümleri
 • Şirket Evrakları: Güncel faaliyet belgesi, sicil gazetesi, vergi levhası
 • Otel ve uçak rezervasyon detayları
 • Angola Ticari vize başvurusu için, davet eden firma tarafından hazırlanmış resmi davetiye ve davetiye imzalayan kişinin kimlik fotokopisi

Angola Seyahati İçin Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

Angola vize başvurusu değerlendirme ve onaylanma işlemleri yalnızca Ankara’da bulunan Angola Büyükelçiliği ile gerçekleştirilmektedir. Angola vatandaşlığına geçiş isteğiniz için direkt olarak konsolosluğa başvurmanız gerekmektedir. Angola vize başvuruları büyükelçiliğe şahsen vize talebinde bulunmanız ya da büyükelçiliğinden yetkilendirdiği kurumlar aracılığı ile yapılmaktadır. Vize Merkezi Bursa ofisimiz ile şahsen bulunma zorunluluğunuz olmadan başvuru işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru işlemlerinizin sonuçlanması ile birlikte pasaportunuz kurumumuz tarafından teslim alınır ve şahsınıza iletilir. Angola güncel vize prosedürlerine dair merak ettiklerine Vize Merkezi Bursa ofisimiz ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Angola Vize Başvuru Formu

Angola vize başvuru formunu eksiksiz olarak ve tutarlı bilgiler doğrultusunda doldurmanız oldukça önemlidir. Başvuru formunun vize değerlendirmelerinde önemli bir rol oynadığını bilmeniz gerekmektedir. Angola vizesi için dolduracağınız başvuru formunu büyük harflerle, anlaşılır ve tutarlı olarak doldurmanız başvurunuzun olumsuz bir sonuç almaması adına önem arz etmektedir. Vize başvuru formunu Türkçe, İngilizce ve Portekizce dil seçeneklerinden biri ile doldurabilirsiniz. Angola vize işlemleriniz sırasında başvuru formu doldurulması aşamasında Vize Merkezi Bursa ofisimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Angola Vize Ücret Detayları

Angola vize başvuruları seyahat süreniz ve başvurmuş olduğunuz vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Güncel vize ücret detaylarına Vize Merkezi Bursa ofisimiz ile iletişime geçerek son belirlenen fiyatlandırmaya ulaşabilirsiniz. Vize başvurunuz olumsuz sonuçlandığı takdirde vize ücretinin şahsınıza iade edilmiyor olması konuya dair bilmeniz gereken detaylardan biridir. Başvuru ücretini ödemeniz halinde sahip olacağınız dekont direkt gerekli evraklarınız arasına konularak konsolosluğa teslim edilir. Angola vize ücret detaylarına dair merak ettiklerinize Vize Merkezi Bursa ofisimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Angola Vize Başvuruları Kaç Günde Sonuçlanmaktadır?

Angola vize başvurularının sonuçlanma süresi ortalama 5-15 iş günü olarak belirlenmiştir. Eksik evrak ile yapılan başvuruların sonuçlanma sürelerinde değişiklik olabilir ve başvuru işleminiz vize reddi gibi olumsuz bir sonuç alabilir. Türkiye sınırları içerisinden yabancı pasaport ile gerçekleştirilen vize başvurularının sonuçlanması tahmin edilenden uzun sürebilir. Vize başvurunuzun sonuçlanma süresinde gün kaybı yaşamamanız için başvuru işlemlerinizi Vize Merkezi Bursa ofisimiz ile birlikte yürütmeniz oldukça önemlidir.

Angola Ticari Vize ve Çalışma Vizesi

Angola ticari vizesi çoklu girişli ve 12 ay süreli olarak ticari sebeplerle Angola’da bulunacak vatandaşlarımıza temin edilmektedir. Ticari vize Angola sınırlarında oturum izni bulunduran bir vize türü olmaması sebebiyle ihtiyacınız olduğu durumlarda ayrıca oturum izni almanız gerekmektedir. Ticari vize tek seferlik uzatılma hakkına sahiptir daha sonraki tüm seyahat planlarınız için yeniden başvuru yapmanız gerekmektedir. Angola çalışma vizesi başvuru yapıldıktan sonraki 60 gün içerisinde kullanılması gereken bir vize türüdür ve kullanılmadığı takdirde iptali söz konusudur.

Angola Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar

Angola ticari vize başvuruları sırasında hazırlamanız gereken evraklar aşağıda sıralandığı gibidir. Ticari vize ve gerekli evraklar konusunda detaylı bilgi almak isterseniz Vize Merkezi Bursa ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Pasaport (En az 18 aylık geçerliliği ve 6 boş sayfası bulunmalıdır.)
 • Başvuru formu
 • 3 adet Biyometrik fotoğraf
 • İş Sözleşmesi belgesi (Tarihi, şirket bilgisi, adresi ve imzası bulunmalıdır.)
 • Şirket Evrakları: Güncel faaliyet belgesi, sicil gazetesi, vergi levhası
 • Davet mektubu (Portekizce yazılmış olarak ve Angola devletine kayıtlı bir şirketten gelmesi gerekmektedir.)

Angola Vize Reddi İle Sonuçlanan Başvurularda Ne Yapılmalıdır?

Angola vizesi için başvurunuz vize reddi ile sonuçlanabilir. Başvurunuz olumsuz olarak sonuç alır ve ret alma nedeni size belirtilir ise bu nedeni ortadan kaldırarak tekrar Angola vize başvurusunda bulunabilir ya da konsolosluğa itiraz dilekçesi yazabilirsiniz. En sık rastlanan vize nedenlerinden biri eksik evrak teslim edilerek başvuru yapılmasıdır. Angola vizesi başvuru sürecinizi Vize Merkezi Bursa ofisimiz ile birlikte tamamlayarak işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp